Poll

Najlepszy kawa³ek na Heritage to:

Heritage
1 (1.3%)
The Devil's Orchard
9 (11.7%)
I Feel the Dark
7 (9.1%)
Slither
3 (3.9%)
Nepenthe
2 (2.6%)
Häxprocess
14 (18.2%)
Famine
7 (9.1%)
The Lines in My Hand
6 (7.8%)
Folklore
21 (27.3%)
Marrow of the Earth
2 (2.6%)
Pyre
1 (1.3%)
Face in the Snow
4 (5.2%)

Total Members Voted: 55

Author Topic: Heritage  (Read 247111 times)

0 Members i 5 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Heritage
« Reply #195 on: 2011-06-11, 22:27:55 »
Z Katatonia? Kiedy? kiedy? Muaaa jak by bylo fajnie!

mr_b

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Heritage
« Reply #196 on: 2011-06-11, 22:56:53 »
Eh ... Szkoda, ¿e to nie 'fejk'... Gdyby chocia¿ tych twarzy nie by³o :?. Mam nadziejê ¿e edycja specjalna bêdzie mia³a inn± ok³adkê, mo¿e byæ nawet jednolita, z ma³ym nadrukiem: Opeth - Heritage  :P.

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Heritage
« Reply #197 on: 2011-06-11, 22:57:11 »
Quote
Z Katatonia? Kiedy? kiedy? Muaaa jak by bylo fajnie!

tutaj Masz daty : http://www.opeth.com/index.php/news/show/id/217 tylko ze samo USA z Katatonia chyba  :P


Jonas na ¿ywo "ssie " :?
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Heritage
« Reply #198 on: 2011-06-11, 22:59:45 »
No troche tak, ale mnie on malo obchodzi. Dobrze sie bawie na koncertach Katatonii :D JEst tak glosno, ze i tak przezywam jakbym pierwszy raz na koncercie byla.

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Heritage
« Reply #199 on: 2011-06-11, 23:06:18 »
A mnie to wkurza bo dla mnie glos Jonasa jest bardzo wazny w muzyce Katatonii... Uwielbiam ten hipnotyzujacy wokal ( na albumach  :P)

out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Heritage
« Reply #200 on: 2011-06-12, 08:49:44 »
Eh ... Szkoda, ¿e to nie 'fejk'... Gdyby chocia¿ tych twarzy nie by³o :?. Mam nadziejê ¿e edycja specjalna bêdzie mia³a inn± ok³adkê, mo¿e byæ nawet jednolita, z ma³ym nadrukiem: Opeth - Heritage  :P.
A je¿eli na slip case bêd± wyciête z korony drzewa same gêbki muzyków na jednolitym tle? :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

mr_b

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Heritage
« Reply #201 on: 2011-06-12, 10:01:07 »
Eh ... Szkoda, ¿e to nie 'fejk'... Gdyby chocia¿ tych twarzy nie by³o :?. Mam nadziejê ¿e edycja specjalna bêdzie mia³a inn± ok³adkê, mo¿e byæ nawet jednolita, z ma³ym nadrukiem: Opeth - Heritage  :P.
A je¿eli na slip case bêd± wyciête z korony drzewa same gêbki muzyków na jednolitym tle? :twisted:
Proszê tylko nie to ...  :(. Ok³adka, ok³adk± ale wa¿niejsze jest to co bêdzie w ¶rodku  :wink:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Heritage
« Reply #202 on: 2011-06-12, 11:41:22 »
Ja w³a¶nie od czasu og³oszenia amerykañskiej trasy nic innego nie robiê, tylko ca³ymi dniami trzymam kciuki, ¿e u nas NIE zagra z nimi Katatonia, bo to by by³a zupe³na pora¿ka. Jak dla mnie mo¿e nie byæ supportu, tak jak w Stodole. Mniej czekania, ba³aganu, a koncert by³ zajebisty i po dwóch godzinach by³em i tak wykoñczony, wiêc mi nie trzeba :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Heritage
« Reply #203 on: 2011-06-12, 12:40:53 »
Mam identyczne odczucia. W Stodole by³o nieziemsko. A kilka miesiêcy pó¼niej w Bydgoszczy si³ (energii) starczy³o mi w³a¶ciwie tylko na Opeth, bo na Dream Theater by³em ju¿ jak dêtka. :mrgreen: A je¿eli ju¿ kto¶ mia³by otwieraæ koncerty Opeth, to marzê by by³ to Agalloch - och, piêknie by by³o... :marzenie:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Heritage
« Reply #204 on: 2011-06-12, 13:51:41 »
...ja wci±¿ mam nadziejê, ¿e to jest tylko fejk... :P :?
Anka muszê Ciê rozczarowaæ, ale to raczej nie jest fejk, bo nawet trasê koncertow± tym obrazkiem reklamuj±:

³ohoho... Paskudztwo!! Nie kupiê tej p³yty!!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Heritage
« Reply #205 on: 2011-06-13, 16:29:47 »
³ohoho... Paskudztwo!! Nie kupiê tej p³yty!!  :twisted:
Ale siê chyba z ni± zapoznasz? :shock: Np. na herbatce u Kas albo Unasa... :wink:
Wyslano: 2011-06-12, 14:05:29
Quote from: BrutalMetalheadx
Mikael Akerfeldt is a sellout bastard who doesn't give a shit about his fans. Without us loyal fans, he would be raking horse manure on a farm in Sweden. Fuck everyone that thinks Heritage is a good album.
Innym nerwy puszczaj± jeszcze bardziej ni¿ u nas... :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Heritage
« Reply #206 on: 2011-06-13, 17:26:19 »
wypowied¼ mia³aby jakiekolwiek znamiona sensu gdyby cytowany jegomo¶æ ow± p³ytê przes³ucha³. w±tpiê ¿eby by³ to dziennikarz z przywilejem s³uchania niewydanych jeszcze p³yt. ok³adka mo¿e budziæ emocje, ale chyba najistotniejsza na p³ycie jest muzyka... imho...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Heritage
« Reply #207 on: 2011-06-13, 17:58:19 »
Del pewnie jak zwykle przes³ucha p³ytê za jaki¶ rok, albo dwa :D. Ja muszê przyznaæ, ¿e nie jestem jakim¶ die hard fanem Opeth, dlatego nie przejmujê siê za bardzo warstw± muzyczn± ich nowej p³yty. Jak p³yta bêdzie kiepska, bêdê s³ucha³ czego¶ innego, na ¶wiecie jest ca³a masa dobrej muzyki, nie tylko Opeth gra/gra³/bêdzie gra³ ciekawie ;) .
No way in from the outside, no way out from within.

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Heritage
« Reply #208 on: 2011-06-13, 18:37:02 »
wypowied¼ mia³aby jakiekolwiek znamiona sensu gdyby cytowany jegomo¶æ ow± p³ytê przes³ucha³. w±tpiê ¿eby by³ to dziennikarz z przywilejem s³uchania niewydanych jeszcze p³yt. ok³adka mo¿e budziæ emocje, ale chyba najistotniejsza na p³ycie jest muzyka... imho...

Dok³adnie. Poza tym, dlaczego "fuck everyone"? W koñcu jednym co¶ siê podoba, innym to samo nie podchodzi... Taki ju¿ jest ten ¶wiat. Ale niektórzy ludzie maj± widaæ potrzebê oceny wszystkiego zanim jeszcze to poznaj± i narzucenia innym swojej opinii. Có¿, jak to mawia moja znajoma: ¿ycie :P
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Heritage
« Reply #209 on: 2011-06-13, 18:48:43 »
wypowied¼ mia³aby jakiekolwiek znamiona sensu gdyby cytowany jegomo¶æ ow± p³ytê przes³ucha³. w±tpiê ¿eby by³ to dziennikarz z przywilejem s³uchania niewydanych jeszcze p³yt. ok³adka mo¿e budziæ emocje, ale chyba najistotniejsza na p³ycie jest muzyka... imho...
Dok³adnie. Poza tym, dlaczego "fuck everyone"? W koñcu jednym co¶ siê podoba, innym to samo nie podchodzi... Taki ju¿ jest ten ¶wiat. Ale niektórzy ludzie maj± widaæ potrzebê oceny wszystkiego zanim jeszcze to poznaj± i narzucenia innym swojej opinii. Có¿, jak to mawia moja znajoma: ¿ycie :P

No có¿, niektórzy tak maj±: szajs szajs szajs... :wink: :
Quote
jak mnie wkurza to ich 'ah, jaki jestem zajebisty, jakiej zajebistej muzyki s³ucham a wy wszyscy inni siê nie znacie'
Mam dok³adnie tak samo, w³a¶nie z tego powodu przesta³em siê udzielaæ na artrocku. Tam nie zgodziæ siê z opini± jednego z "guru" to tak jak podeptaæ flagê albo i gorzej.
Co¶ w tym jest. :-k Czasami zagl±dam na inne fora, ale nie w celu poczytania co tam pisz± o Opeth, a bardziej interesuje mnie co pisz± o swojej sztandarowej formacji. Za³ó¿my, zagl±dam na forum formacji X, która wydaje nowy album, bardzo dobry zreszt±, a tam starzy wyjadacze nic tylko: szajs, szajs, szajs. Zagl±dam za czas jaki¶ na forum formacji Y, która tak¿e wydaje nowy album i co widzê... starzy wyjadacze gêgaj± w tê sam± nutkê: szajs, szajs, szajs.
Na naszym forum szczê¶liwie nic takiego nie zaobserwowa³em (mo¿e jestem za¶lepiony? :shock: ) – komentarze s± wywa¿one (bez zbêdnej bufonady): nie podoba mi siê, nie krêci mnie, na razie nie potrafiê siê przekonaæ, trochê s³abo ale jak jeszcze pos³ucham to mo¿e siê przekonam... i oby by³o tak dalej... :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind