Author Topic: Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?  (Read 34414 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #45 on: 2006-07-31, 23:02:10 »
Quote from: Nile
Co robi³e¶ :?: :twisted:

A ja ostatnio mogê tylko skupiæ je¶li s³ucham muzyki przy robieniu czego¶... jak le¿ê czy siedzê to nic nie pamiêtam z przes³uchanej p³yty :roll: :P

le¿a³em ;P , ale Opetha w miarê znam wiêc zapamiêtywaæ nie musia³em :]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #46 on: 2006-08-01, 14:08:50 »
Mam nadziejê, ¿e trzyma³e¶ rytm...  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #47 on: 2006-08-01, 15:08:11 »
ale¿ oczywi¶cie ;P podwójna stopa jest zabójcza ;] muszê chyba wypróbowaæ Nile, albo Cannibal Corpse. ok bo siê ma³y offtop robi...
selfbanned

Earth Worm

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Muszê sobie white cluster pu¶ciæ jak bêde rozbija³ kotlety na obiad :D
Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
to na dwa t³uczki

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
to na dwa t³uczki
I stopy! Bêd± blasty ;P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
to mi przypomina jak w liceum mój kumpel, który normalnie nie s³ucha³ zbyt ciê¿kiej muzyki, us³ysza³ St.Anger w okresie przed¶wi±tecznym i tak mu siê spodoba³, ¿e ubi³ przy jego akompaniamencie karpia i jeszcze chodzi³ po s±siadach czy nie potrzebuj± z tym pomocy, ¿eby zajêcia starczy³o na resztê p³yty.. :P

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
W zesz³e wakacje wkrêca³em wieszak na gitarê w szafê, a ¿e sz³o ciê¿ko to musia³em sobie pomagaæ The Funeral Portrait i The Leper Affinity. Jako¶ da³o radê, ale szafa pêk³a w miejscu wkrêtów  :lol:
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Ostatnio próbowa³em s³uchaæ Opeth przy remoncie mieszkania, ale mój majster (czyli tata  :wink:) raczej nie przepada za tak± muzyk±   :D

Nelo_Angelo

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "Death and life taken so easily..."
ja napiszê tak, ¿e t± muzykê najbardziej lubiê s³uchaæ w najbardziej soczystym klimacie. W koñcu prawdziwie Opeth spodoba³ mi siê, gdy poszed³em w nocy do lasu, by tam go s³uchaæ. To by³a p³yta Blackwater Park ;) Still Lifie zawsze staram siê s³uchaæ przy czerwonej ¿arówce, b±d¼ tradycyjnej ¶wiecy...
A przy czym lubiê s³uchaæ Opeth? By³ moim natchnieniem do pisania wierszy dekadenckich... tak¿e jasne jest to, ¿e uwielbiam go s³uchaæ przy pisaniu wierszy, mrocznych tworów...

gdybym mia³ napisaæ o Bloodbath, to najlepiej mi siê kosi trawnik z p³yt± Ressurection Through Carnage xD
« Last Edit: 2009-12-29, 19:52:58 by Nelo_Angelo »

Grisza

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • Po mojemu
Mi Opeth dobrze smakuje porankami, gdy jeszcze niewiele mn± zaprz±ta i mozna swietne spedzic czas w autobusie :). Ale raczej nie polecam osobom z kompleksami i problemami ze sob±.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Hm ale jak to? Bo ja w sumie mam kompleksy i problemy ze sob± ;q To s³uchanie rano czy podczas jazdy autobusem jest nie dla mnie, a mo¿e dok³adnie takie zestawienie nie pasuje?;] Generalnie nawet bym siê zgodzi³, bo ¶rednio mi s³uchanie muzyki w ¶rodkach publicznego transportu wychodzi, ale nie ³±czy³em tego z kompleksami :D Jaki to ma ze sob± zwi±zek tak konkretnie? Móg³by¶ rozwin±æ my¶l? :-)
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Muzyka s³uchana rano, przynajmniej w moim przypadku, bardzo mocno wp³ywa na samopoczucie w ci±gu dnia. Zw³aszcza w takich sytuacjach jak jazda rano autobusem, kiedy nie muszê koncentrowaæ siê na niczym poza muzyk±. Wiêc je¶li nie ma siê sk³onno¶ci do umartwiania, to lepiej nie s³uchaæ do³uj±cych rzeczy podczas do³a z samego rana, bo to tylko pogarsza sprawê i na starcie ma siê przegrany dzieñ. Ale to taka moja logika, nie wiem jak siê ma do innych. Opetha rano s³ucham raczej rzadko, ale je¶li przyjdzie chêæ, to s³ucha siê bardzo dobrze. Jednak pozytywne rzeczy s± w stanie tchn±æ w cz³owieka wiêcej energii [Rodrigo y Gabriela -11:11 - sprawdzony sposób na pozytywnego kopa rano  :mrgreen: ].

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Aha, chyba ¿e tak. Tylko nie wiedzia³em, ¿e Opeth jest do³uj±cy :D


edit: no dobra jest na ostatniej p³ycie, ale to chyba nie o tego typu do³owanie chodzi ;-D
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Grisza

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • Po mojemu
Callahan uprzedzil mnie, chodzilo mi dokladnie o to samo :).

 

lofty-success