Author Topic: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)  (Read 11083 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ramparam

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)
« Reply #15 on: 2006-12-14, 10:00:20 »
Extra zdjêcia!!! Kilka z nich nadaje siê na ok³adkê albumu. Ju¿ je mam na swoim kompie. Dziêki !

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)
« Reply #16 on: 2006-12-15, 00:48:20 »
Zamieszczam swoj± relacje z dzisiejszego koncertu w tym w±tku, nie bêdê niepotrzebnie za¶mieca³ forum 8)

Co tu du¿o mówiæ... Koncert super, pierwszorzêdny je¶li chodzi o sam zespó³ (no, mo¿e oprócz nag³o¶nienia na samym pocz±tku: przy rozpoczêciu "Ghost of Perdition" s³ychaæ by³o jedynie bas i gitarê Mikaela, jednak na szczê¶cie problem szybko zosta³ rozwi±zany). Mikael jak zwykle bombowo spisa³ siê jako konferansjer :mrgreen: wszystkich gadek sobie nie przypomnê, ale by³o m.in. o muzyce techno ("I hate techno. For example, Scooter is one of the shittiest bands i've ever heard") przed zagraniem "Windowpane" (Akerfeldt t³umaczy³, jak to niektórzy "prawdziwi" metalowcy nie przyznaj± siê do takich utworów, po czym pokrêci³ palcem przy g³owie). Zaprasza³ do Szwecji, zabawia³ siê z publiczno¶ci± (która na jego pro¶bê wykona³a pokaz headbangingu, po czym Mikael krótko skomentowa³ "you look ridiculous" :mrgreen: ). Poza tym.. Setlista dok³adnie taka sama, jedyne zmiany to mini-mini-mini-fragment "A Fair Judgement" po "when", i zagrany wy³±cznie na gitarach fragment "The Drapery Falls" (i tutaj popis strasburskiej pibliczno¶ci, która od¶piewa³a to co trzeba przy akompaniamencie Akerfeldta i Lindgrena). Jedyny minus to lekka pipkowato¶æ  :mrgreen: francuskiej publiczno¶ci. Drêtwo.

haha, rozwali³ mnie jeszcze komentarz do "The night...", w którym Mikael t³umaczy³, jakim starym albumem jest "morningrise" - "when we made it, i was like... 6 years old, Peter was 5, and he [axenrot] was not even here, or maybe in his father's - i tu stara siê pokazaæ rêkami co¶ w rodzaju mêskich genitaliów - sacks". Mo¿e co¶ przekrêci³em, ale mniej wiêcej tak to brzmia³o :mrgreen: o, i "Merci beaucoup - that's "thank you very much" in french, you might not know" :mrgreen:

Jutro prze¶le ze 3 fotki, niestety ich jako¶æ jest bardziej ni¿ beznadziejna - nie do¶æ, ¿e robi³em je komórk±, to jeszcze zaparowa³ obiektyw :mrgreen:
Bardzo udany koncert, chocia¿ jaki¶ taki trochê ma³o ¿ywio³owy. Mo¿e ze wzglêdu na publiczno¶æ, tego nie wiem. Tak czy inaczej by³ to jeden z najfajniejszych koncertów na jakich by³em.

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)
« Reply #17 on: 2006-12-15, 13:29:49 »
Z malym opoznieniem wrzucam link do fotek i filmiku, ktore popelnilem w Berlinie. Jakosc najczesciej nieciekawa, do tego musialem na poczatku dotknac paluchem soczewki obiektywu (stad rozmazanie na niektorych zdjeciach). Kawalek Face of Melinda brutalnie przerwal mi pan z obslugi technicznej. A szkoda.. Nie rozdzielilem koncertu od postgigowej tworczosci. Na niektorych jest tylko Mur Berlinski. Wyrzucilem tylko kilka calkiem czarnych albo calkiem rozmazanych. Wszystko to z czystego lenistwa.

Pozdrawiam

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)
« Reply #18 on: 2006-12-15, 21:37:41 »
Och dziêki Ci dobry cz³owieku:) warto by³o ponadu¿ywaæ cierpliwo¶ci ochrony ¿eby nagraæ..."cu¶ piknego" tego mi by³o trzeba
mi³o siê ogl±da i s³ucha:)
a swoj± drog± to widaæ tam mój niepokorny ³eb :)
ps. lepiej pó¼no ni¿ wcale :D

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Berlin 2006 - relacje po koncercie :)
« Reply #19 on: 2006-12-15, 23:10:43 »
Fotki ³adne bardzo, mimo, a mo¿e w³a¶nie dlatego, ¿e rozmyte :) takie artystyczniaste :) filmik zacny, jako¶æ d¼wiêku mog³aby byæ lepsza, ale zwalam winê na swoje g³o¶niki.
Czy kto¶ nagra³ The Night...,  chocia¿ koñcówkê...?
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love