Author Topic: [Wydzielone z Heritage] Afera Herigate, czyli karmimy Kozog³owego Trolla :P  (Read 5403 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: [Wydzielone z Herigate] Karmimy Kozog³owego Trolla :P
« Reply #15 on: 2011-09-25, 23:54:59 »
No bez jaj, Luksor, teraz to Ty siê jak dziecko zachowujesz. Czy ktokolwiek go tu broni? djdioda powiedzia³a generalnie ¿eby nie karmiæ trolla, no bo jak inaczej zrozumieæ "Kozog³owy mo¿e denerwowaæ dosadno¶ci± i momentami brakiem kultury, ale to nie oznacza, ¿e userzy musz± wykazywaæ siê tym samym."
Ale có¿, jak chcesz, to ¿egnaj ! Pozdro :)
popatrz na mojego posta. Mo¿e i przesadzi³em(choæ w±tpiê szczerze) z tym pogrubionym fragmentem. Ale ogólnie wyrazi³em siê kulturalnie na temat jego wypowiedzi. Nie jest pierwszy raz ¿e nie zgadzam siê z czyj±¶ opini± i polemizujê. Czasami dodajê jaki¶ element humorystyczny który przez osoby nie maj±ce poczucia humoru mo¿e byæ uznany za obra¼liwy no niestety taki jestem. Ale nikt tu tak ostro jak on nie reaguje. Pytanie o wiek zada³em ze wzglêdu na to ¿e z do¶wiadczenia wiem ¿e posty typu "do bani DNO!" lub "jeste¶cie fanboyami" w du¿ej mierze pochodz± od osób których wiek nie przekracza 16 lat. Nie bêdê odpowiada³ na jego posta bo po przeczytaniu jego wypowiedzi szkoda mi czasu na odpisywanie komu¶ kto nie posiada podstawowych zasad kultury wypowiedzi i dystansu do siebie. My tu tworzymy jak±¶ spo³eczno¶æ a on wprowadza zamêt. Poniek±d to te¿ nasze forum bo czym by ono by³o bez u¿ytkowników. Ilo¶æ minusow na jego koncie chyba o czym¶ ¶wiadczy. Wiêc prosi³bym w swoim i wszystkich którzy siê ze mn± zgadzaj± o rozwi±zanie problemu. Przepraszam za offtop :-P chodz± od osób których wiek nie przekracza 16 lat. Nie bêdê odpowiada³ na jego posta bo po przeczytaniu jego wypowiedzi szkoda mi czasu na odpisywanie komu¶ kto nie posiada podstawowych zasad kultury wypowiedzi i dystansu do siebie. My tu tworzymy jak±¶ spo³eczno¶æ a on wprowadza zamêt. Poniek±d to te¿ nasze forum bo czym by ono by³o bez u¿ytkowników. Ilo¶æ minusow na jego koncie chyba o czym¶ ¶wiadczy. Wiêc prosi³bym w swoim i wszystkich którzy siê ze mn± zgadzaj± o rozwi±zanie problemu. Przepraszam za offtop :-P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: [Wydzielone z Herigate] Karmimy Kozog³owego Trolla :P
« Reply #16 on: 2011-09-25, 23:59:04 »
Ca³a ta drama zostanie prawdopodobnie usuniêta. Przedyskutujemy to jeszcze. Sami wiecie ¿e jeste¶my ³agodnymi modami, a userzy s± wyj±tkowo kulturalni. Jak pisa³a Djdioda, my szanujemy odmienne zdanie nawet je¶li jest ra¿±co odmienne. Kozog³owy przekroczy³ granicê miêdzy "inne zdanie", a "troll" i dosta³a bana. Chcemy te¿ aby ta zmiana przesz³a mo¿liwie bezbole¶nie dla wszystkich dlatego temat zosta³ znów otwarty. Nie ma siê co unosiæ nerwami.
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: [Wydzielone z Herigate] Karmimy Kozog³owego Trolla :P
« Reply #17 on: 2011-09-26, 00:02:29 »
Wydzielone, zamkniête, nie ma co strzêpiæ sobie jêzyka. W zwi±zku ze skargami Kozog³owy dostaje bana na 2 tygodnie, mo¿e przez ten czas och³onie, a jak nie, ban przed³u¿y siê bezterminowo :P Ban uwa¿am za sprawiedliwe rozwi±zanie, forumowy ostracyzm by³ chyba wystarczaj±cym ostrze¿eniem co go czeka je¶li nie zmieni postawy.

 

lofty-success