Author Topic: [hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...  (Read 14241 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« on: 2006-07-26, 14:23:06 »
Hej!
Jako, ¿e ca³y cas jestem w rozjazdach (do domu wpadam na max 24h) to tak ¶rednio mam mo¿liwo¶æ wspólnie jakiego¶ sensowne zaplanowaæ spotaknie z wami na miejscu, a wiêc:
1) Jakby co to proszê, ¿eby kto¶, kto bêdzie projektowaæ wioskê Opetha zarezerwowa³ dla mnie miejsce na jeden namiot (przyjadê pierwszego dnia ko³o 15-16, jeszcze nie wiem dok³adnie, ale do tego czasu ju¿ mo¿e byæ wszystko zajête...)
2) Je¿eli kto¶ jedzie poci±giem to niech da znaæ o której wyjedzie z olsztyna - poci±gi je¿d¿± do¶æ czêsto wiêc mo¿emy ustaliæ jedno po³±czenie i jaki¶ punkt zbiórki na dworcu w olsztynie - kup± zawsze ra¼niej...
3) Je¿eli kto¶ ma logo opetha w wersji wektorowej to niech mi proszê koniecznie pode¶le!
4) Jakby co¶ to mój telefon to 693189726 (pytaæ o Janka  :mrgreen2: ) - w przypadku jaki¶ dziwnych rzeczy powinienem byæ pod telefonem 24/7

Pozdrawiam!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Re: [hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #1 on: 2006-07-26, 16:22:10 »
Quote from: benetnash
(przyjadê pierwszego dnia ko³o 15-16, jeszcze nie wiem dok³adnie, ale do tego czasu ju¿ mo¿e byæ wszystko zajête...)

Pierwszego dnia od bodaj¿e 11. maj± byæ ju¿ koncerty...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #2 on: 2006-07-26, 16:28:21 »
to co ze od jedenastej koncerty? ja np.nie zamierzam ogladac wszystkich zespolow jakie beda graly,to ponad moje sily  :P  wole skupic swoja uwage na tym co mnie interesuje.
a tak wogole to bardzo dobry temat.bo ja z WAMI prawdopodobnie spotkam sie dopiero na miejscu ( a nie np.w czasie podrozy) dlatego dobrze by bylo wiedziec gdzie bedzie mozna sie odnalezc albo z jakim numerem tel sie kontaktowac  :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #3 on: 2006-07-28, 18:32:46 »
Te¿ mam zamiar wybieraæ koncerty, ale zastanawiam siê, kto wtedy ze mna zostanie na polu... ;) Bo ¿adne tam megamhroczne gwiazdy metalu mnie nie interesuj±...  :roll:
A numer mogê podaæ, jak bêdê pewna, ¿e tam bêdê  :wink:
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #4 on: 2006-07-29, 11:06:42 »
Quote from: Czarna
Bo ¿adne tam megamhroczne gwiazdy metalu mnie nie interesuj±...  :roll:

jak to?na Opeth nie idziesz??  :P  :mrgreen2:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #5 on: 2006-07-31, 13:50:13 »
Przeciez oni nie s± mroczni!!!  :mrgreen2:
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #6 on: 2006-08-04, 12:18:40 »
Ej dobra, ja bêdê jecha³ 11 razem z bratem i znajomymi - dojedziemy na wieczór. Przyda³oby siê zorganizowaæ opethow± wioskê na polu namiotowym i generalnie tzymaæ siê jako¶ w kupie (kupy nikt nie rusza, bo ¶mierdzi :P ). Kilka osób jad±cych ma ju¿ do mnie kontakt w razie czego :) Czarna, djdioda - zdzwonimy siê. Do bene te¿ tyrknê.
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #7 on: 2006-08-04, 13:03:01 »
Ja wyje¿d¿am 12. z rana, zatrzymam siê na parê godzin w Olsztynie. Jeszcze nie wiem na któr± wyl±dujê na koncercie, ale my¶lê, ¿e najpó¼niej ok 14. ;)

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #8 on: 2006-08-04, 16:10:13 »
Wyjezdzam z Krakowa poci±giem w czwartek 10, wieczorem. Bêdzie najprawdopodobniej przesiadka w Olsztynie w pt rano i przed po³udniem powinienem byæ w Szczytnie.

Przy³±czam siê do pomys³u postawienia Opeth-Bergu. :) Trzeba siê jednak w miarê pewnie zgadaæ juz tutaj a potem dopiero to komórkowo sfinalizowaæ na miejscu  :wink:
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #9 on: 2006-08-05, 16:25:11 »
No, bilecik na pierwszy dzieñ festiwalu dzisiaj zakupi³em. Jeszcze nie wiem konkretnie jak i kiedy pojadê, ale z Bielska-Bia³ej lub Katowic. Jak kto¶ siê zabiera z okolic (minder, Nilfheim? ;P) to dajcie znaæ.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #10 on: 2006-08-05, 19:19:04 »
Jedzie kto¶ z was na ca³e trzy dni?
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Sukubus

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #11 on: 2006-08-05, 20:23:58 »
Ja tam jadê na ca³e trzy ;]

2 pozosta³e dni mo¿na pochlaæ :D

btw. ¿eby podoga dopisa³a  ](*,)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #12 on: 2006-08-05, 21:03:50 »
jadê z kole¿ank± w czwartek wieczorem (22ile¶) z Katowic. Kto¶ st±d mo¿e te¿...?
Aha, czy miasteczko Opethowe bedzie jako¶ odró¿nialne w tym namiotowym t³oku? Mam na my¶li jak±¶ flagê czy có¶... :roll:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #13 on: 2006-08-05, 21:53:46 »
No to ja siê z Wami zabiorê, bo mi pasuje ten o 22. W³a¶ciwie to Wy zabierzecie siê ze mn±, bo   on jedzie z Bielska. Tylko musieliby¶my siê jako¶ zidentyfikowaæ w Katowicach. ;P Mo¿esz ¶mia³o napisaæ na gg (numer w profilu), albo na pw siê dogadamy, ¿eby tutaj syfu nie robiæ.

Aha, tylko pytanie czy jak przyjadê na miejsce w pi±tek rano to mnie wpuszcz± w ogóle na pole namiotowe jak mam bilet tylko na pierwszy dzieñ festiwalu (12.08 - sobota). Jak to jest? ;P

Pozdrawiam.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
[hunterfest] kontakty, plany spotkania, etc...
« Reply #14 on: 2006-08-05, 23:25:01 »
pole namiotowe jest czynne od pt 10:00 do wt 16:00. z biletem jednodniowym masz prawo spêdziæ na polu namiotowym noc po dniu, na jaki bilet opiewa (i poprzedzaj±c± go pewnie te¿ ;)) - ergo wpuszcz± Ciê :P


trochê info organizacyjnego:

* pole namiotowe i teren festiwalu znajduj± siê w dwóch ró¿nych miejscach, ale podobno niedaleko od siebie (w przypadku du¿ej ilo¶ci uczestników otwarte zostanie drugie pole). na polu namiotowym bêdzie uruchomiona ma³a scena czynna od 10:00 do 18:00 - spis zespo³ów na stronie HF.

* bilety bêd± sprawdzane przy wej¶ciu na teren Festu, natomiast nic nie wiadomo o sprawdzaniu ich przy wej¶ciu na pole. ma³a scena ma byæ za free. st±d kto¶ na forum Huntera wysnu³ wniosek, ¿e na pole bêdzie móg³ wej¶æ ka¿dy - wyj±tkowa nieciekawa wizja, prawda? ale to tylko ploty.

* po opuszczeniu terenu Festu ponowne nañ wej¶cie bêdzie mo¿liwe po zakupieniu opaski za 4 zeta. i tak za ka¿dym razem, chyba, ¿e ma siê karnet trzydniowy - wtedy op³ata jest jednorazowa. wiem, ¿e mo¿e wydawaæ siê to szczególnie obci±¿aj±ce dla kieszeni - na forum HF rozgorza³a dysjusja n/t. oczywi¶cie pomys³ ten bardzo mi sie nie podoba, wierzê jednak, ¿e organizatorzy nie mieli wyboru. (podobno to wymóg firm cateringowych majacych swe stoiska na terenie Festu - chc± siê zabezpieczyæ przed stratami spowodowanymi spo¿ywaniem posi³ków na mie¶cie przez uczestników; druga teoria mówi, ¿e to Policja chce ograniczyæ ilo¶æ wa³êsaj±cych siê po Szczytnie ludzi).


BTW ten poci±g z Katowic nie przejezdza pewnie wcze¶niej (albo potem :P) przez Kraków? mój z Kraka ma odjazd jakos 22:24? :P
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...