Author Topic: Moje w³asne przemyslenia  (Read 8648 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Moje w³asne przemyslenia
« Reply #15 on: 2007-02-04, 10:56:44 »
Ja te¿ kocham muzykê, zara¿am ni± kole¿ankê, która traktuje mnie ju¿ jak guru. Ja nie mogê nie s³uchaæ muzyki :)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Moje w³asne przemyslenia
« Reply #16 on: 2007-02-11, 17:13:52 »
Hmm wpad³em dopiero teraz, ale mo¿e te¿ dorzucê swoje 3 grosze. Zastanawiam siê z czego wynika ta rodzicielska nietolerancja do muzycznych mi³o¶ci swoich dziadków. Mój ojczulek jest mi³o¶nikiem klasycznego rocka, ba w swoim czasie pó³ki jego pokoju zajmowa³y winyle Venom. Oboje rodzice mówi±, ¿e powinienem zajmowaæ siê w ¿yciu tym czym chcê najbardziej, a nie koniecznie tym co przyniesie mi kasy. Ale kiedy mówiê, ¿e chcia³bym siê w ¿yciu zajmowac muzyk±. Pracowac w studio, s³uchac i recenzowac p³yty, zatrudnic siê jako techniczny lub prowadzic audycjê w radio, czy w koñcu tworzyc to napotykam barierê niezrozumienia. To jakby naszym rodzicom wydawa³o siê, ¿e z pojec abstrakcyjnych, a tym jest dla nich muzyka nie da siê wy¿yc. I kiedy po¶wiêcam siê swojej pracy recenzenta to s³yszê, ¿e jest matura i powinienem sobie odpu¶cic. Odpu¶cic co? Jeden z celów w ¿yciu, wiedz±c ¿e i tak matura jest teraz istotna. Ale nie, im siê to nie mie¶ci w g³owach. Wspó³czujê Ci serdecznie, ¿e twoi rodzice s± a¿ tak ¼le nastawieni do twojej pasji. Sam mam mimo wszystko niewiele lepiej.

djdioda: hehe, pewnie chodzi³o o dziatki? ;D Odmienia siê: dziatek

Unas: Kurza twarz, masz racjê. :mrgreen:
« Last Edit: 2007-02-11, 18:56:21 by Unas »
[under construction]

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Moje w³asne przemyslenia
« Reply #17 on: 2007-02-28, 11:25:03 »
Naprawde nie rozumiem Twoich rodzicow. Szczegolnie z ta 'wycieczka' do psychologa. Mam kumpla ktory, doslownie non-stop slucha muzyki(!). Zawsze jest w sluchawkach na uszach, zawsze muzyka wlaczona(a muzyka jakiej slucha jest dosc roznorodna czasem death metal, czasem punk, czasem rock ale najczesciej jest to jazz badz muzyka klasyczna). Wylacza muzyke tylko jak z kims rozmawia i na lekcjach lub...gdy gra. Wolny czas spedza na graniu na basie. Przykladowo w ta sobote wstal o 6 rano i gral do polnocy(sic!), ale tak ma zawsze gdy nie ma szkoly,a przerwe oprcocz szkoly robi na proby zespolow(gra chyba w 5), akademie muzyczne itp
Co by powiedziala na to Twoja mama?:)
Bite your tongue, ignore the splinter.

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Moje w³asne przemyslenia
« Reply #18 on: 2007-05-08, 13:53:15 »
Tharos!!! Ten Twój kumpel jest niesamowity! Fascynuj± mnie tacy ludzie jak on - ludzie z pasj±. Normalnie chcia³abym go poznac! Chocia¿ wiem ze to niemo¿liwe.
A powiedz mi, kiedy on ma czas na sen i na zycie towarzyskie?

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Moje w³asne przemyslenia
« Reply #19 on: 2007-05-08, 16:26:04 »
Z tego co wiem to roznie on spi. Czasem odsypia w dzien. A zycie towarzyskie? Dla niego glownie spotkania na jakim jam session albo proby zespolow. Jego dziewczyna tez na czyms gra wiec sobie graja razem. Mozna powiedziec ze jego zycie to muzyka.
Bite your tongue, ignore the splinter.