Author Topic: By the Pain I See in Others - zakoñczenie... OPETH jest wiel  (Read 9896 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Demon

  • Posts: 58
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
hm... wprawdzie nie jestem znawc± jêzyków bliskiego wschodu, ale koñcówka zawsze kojarzy³a mi siê z tym regionem. Brzmi jak hebrajska modlitwa, nawet intonacja jest podobna. Przyda³o by siê to pu¶ciæ komu¶ w temacie.

pozdro.
Just one second,
and I was left with nothing.
Her fragrance still pulsating through damp air.
That day came to an end.
And she had lost in me, her Credence

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
po co?
selfbanned

Demon

  • Posts: 58
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Chocia¿by po to, aby dowiedzieæ siê, ¿e koñcowe wersety intonowane s± tak samo jak jaka¶ ¿a³obna modlitwa... Nie mówiê ¿e tak jest, ale nie powiedzia³em te¿ ¿e "zagadka" zosta³a rozwi±zana. Wyobra¼ sobie swoje pytanie "Po co" w momencie gdy kto¶ mówi Tobie o puszczeniu koñcówki By The Pain I See In Others od koñca. 
Just one second,
and I was left with nothing.
Her fragrance still pulsating through damp air.
That day came to an end.
And she had lost in me, her Credence

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
W ogóle trochê zespo³ów ju¿ wykona³o tego typu rzeczy na ich albumach, chocia¿by w "Empty Spaces" Floydów ("Congratulations. You've just discovered the secret message. Please send your answer to Old Pink, care of the Funny Farmhouse"), w którym¶ z utworów na "Mirage" Camel jest solówka puszczona od ty³u, koñcówka albumu "UFO2: Flying - One Hour Space Rock" grupy UFO jest w rzeczywisto¶ci zwolnionym i puszczonym od ty³u fragmentem jakiego¶ filmu, albo nawet ¿art w postaci "Hindu Religion" El Dupy (zawarto¶ci ju¿ nie zdradzê) :mrgreen:

Juzef Le Dragon

  • Guest
Mi siê ta piosenka zawsze podoba³a, a mój znajomy (bêdzie ksiêdzem, s³ucha behemotów i innych takich g³upich) twierdzi, ¿e to diabelstwo jakie¶, jak za czasów Led Zeppelin, co ta afera wybuch³a.