Author Topic: 29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.  (Read 10229 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« on: 2005-06-15, 14:13:29 »
Najprawdopodobniej 29 Sierpnia bêdzie mia³a miejsece premiera nowego albumu Opeth.
31 Sierpnia bêdzie szanas us³yszeæ nowy materia³ na ¿ywo!

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #1 on: 2005-06-15, 14:46:52 »
My¶lê, ¿e zagraliby nowy materia³ nawet gdyby do premiery pozosta³ tydzieñ ;)
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #2 on: 2005-06-15, 15:23:38 »
29 SIERPNIA, nie Sierpieñ ;] a tak poza tym to ja ju¿ nie mogê siê doczekaæ, niech mi dadz± now± p³ytê w moje ³apki, bo mnie zje ciekawo¶æ :D
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #3 on: 2005-06-15, 15:57:41 »
hmm, czyli na necie powinien byc na pocz±tku lipca, pod koniec czerwca :twisted:
sporo czasu, by sie zapoznaæ... :D
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #4 on: 2005-06-15, 16:50:10 »
Quote from: sehl
hmm, czyli na necie powinien byc na pocz±tku lipca, pod koniec czerwca :twisted:
sporo czasu, by sie zapoznaæ... :D


Heh? Ja czekam na orygina³, to jest prawdziwa przyjemno¶æ - nie ¶ciaganie z internetu.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #5 on: 2005-06-15, 16:53:36 »
ja Deliverance po raz pierwszy us³ysza³em w audycji Noc Muzycznych Pejza¿y Piotra Kosiñskiego. w ca³o¶ci - przetykane wywiadem z zespo³em :D  damnation tez gra³, ale ja wtedy nie s³ucha³em :( to jest klimat ;)

a w ciemno z zasady kupowa³ nie bêdê :wink: pozatym jesli wyjdzie faktycznie 29 (a co z charakterystyczn± na rynku polskim obsuw±?) to i tak 2 dni to za ma³o na zapoznanie siê, nawet pobie¿ne, z materia³em. nie mówi±c o tym, ¿e wtedy pewnie oka¿e siê, ¿e jest jeszcze du¿o spraw do dogrania w sparwie koncertu i na s³uchanie czasu nie bêdzie...
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #6 on: 2005-06-15, 16:54:34 »
Orygina³ do podstawa, choæ pewnie skuszê siê na jakie¶ "wycieki", ¿eby napisaæ recenzjê. Pamiêtam niestety jak dorwa³em przedpremierowe Deliverance - nie by³em zachwycony. Dopiero pó¼niej muzyka dojrza³a. Wolê nie my¶leæ, ¿e by³ to czynnik "kupi³e¶, wiêc teraz musi ci siê podobaæ" :roll:
True Pagan Winter Crew

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #7 on: 2005-06-15, 16:56:29 »
ja nie chcê po prostu rzucaæ siê na pó³ki sklepowe w t³umie na zasadzie "nowy album opeth = trzeba kupiæ". chcê, ¿eby to by³a moja decyzja poparta pozytywnymi wra¿eniami muzycznymi. na zasadzie "podoba mi siê ta muzyka = chcê mieæ album w oryginale,a najlepiej limitowany digipak" :)
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #8 on: 2005-06-15, 18:44:10 »
Ja na pewno kupiê, bo jako¶ nie wierzê, zeby ten album jest s³aby. Chyba zgodzicie siê ze mn±, ¿e to by³oby trudne, aby Opeth nagra³ kiepsk± p³ytê. :mrgreen:
[under construction]

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #9 on: 2005-06-15, 18:48:53 »
Ja kupujê p³yty Opeth, poniewa¿ jest to mój ukochany zespó³. Poza tym na tym polega ryzyko - kupujesz album i wtedy zapoznajesz siê z muzyk±. Kiedy¶ nie by³o mo¿liwo¶ci poznania zawarto¶ci "przed" i uwa¿am, ¿e by³o dobrze. Masz p³ytê, starasz siê ws³uchaæ w to, co siê na niej znajduje, uwa¿nie i w skupieniu. Ja mp3 zazwyczaj mam w tle i jednym uchem wpada, drugim wypada.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #10 on: 2005-06-15, 18:57:44 »
@Unas: tak, ale czekanie dwa miesi±ce na pos³uchanie tez jest trudne :P

ja takie p³yty zgrywam na cd-rw i s³ucham w wie¿y... i staram sie w³a¶nie ws³uchaæ. ;) dziêki mp3/mpc/ogg nie kupujê kota w worku, i to jest dobre. jak co¶ lubiê, to i tak bêdê mia³ prêdzej czy pó¼niej orygina³. a na pieni±dzach, coby sobie eksperymenty robiæ (no, mo¿e nie z Opeth), póki co nie ¶piê...;P

tak by³o z winds. zainteresowa³em siê, ¶ci±gn±³em z netu a teraz mam oba albumy i epkê oryginalne na pó³ce :D :]


ogólnie kwestia gustu, jak kto¶ chce czekaæ, podczas gdy np. taki kosiñski to zna i puszcza w radiu, jego wybór (tak samo s³uszny jak mój :) ) a p2p dobre jest - co do ludzi którzy tylko ¶ci±gaj±, oni i tak by nie kupili nigdy p³yty, ani nie poszli na koncert...


EDIT: a je¶li chodzi ci o posiadanie p³yt Opeth oryginalnych, to polujê na BWP DCD dzielnie i nowy album i tak bêdê mia³. tu chodzi o szybkie zapoznanie siê z jego zawarto¶ci± ;) dopiero po drugim przeczytaniu doszed³em do wniosku, ¿e tobie mo¿e chodziæ w³asnie nie o zapoznanie siê, ale o kupowanie orygina³ów :P
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #11 on: 2005-06-15, 21:50:00 »
No wiecie, nie tylko przez mp3 mo¿na siê zapoznaæ z p³ytk±. Mo¿na np. przes³uchaæ w Empiku :P A Ghost Reveries kupiê raczej w ciemno, bo w przypadku Opeth jeszcze tego nie robi³am i chcê poczuæ dreszczyk emocji z tym zwi±zany :twisted:

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #12 on: 2005-06-15, 21:59:26 »
Opeth to ja zawsze moge kupiæ w ciemno, no chyba, ¿e techno zaczn± graæ, ale raczej siê na to nie zapowiada :wink:

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #13 on: 2005-06-16, 11:42:42 »
a wytrzymacie 2 miechy w oczekiwaniu na ich nowe dzie³o? :twisted:

jakby wydali p³ytê w tym samym dniu, w którym jej zawarto¶æ pojawi³a by siê na necie, te¿ bym kupi³ w ciemno :P


a empik jest chujowy. chcia³oby wam siê staæ ponad godzinê? a nawet je¶li, to tylko jedno przes³uchanie - nic nie daje. no i skupiæ siê nie mo¿na. no i jako¶æ s³uchawek straszna...
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
29 Sierpnia premiera Ghost Reveries.
« Reply #14 on: 2005-06-16, 14:48:21 »
No dobra mo¿e skusze siê jeden utwór ¶ci±gn±æ, ale to wszystko :D Pó¼niej kupuje p³yte!

 

lofty-success