Author Topic: Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y  (Read 18178 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #30 on: 2005-08-29, 08:57:23 »
Quote from: masster
pewnie ze mozna dbac o digipacki i miec je w stanie co najmniej bardzo dobrym,ale mimo wszystko jewele sa trwalsze.niedawno wyciagajac ksiazeczke z Deliverance(mam w digi) niechcacy rozdarlem sobie kawalek(ok 3 cm) okladki (sic!) :evil: ale i tak wole digi,sa ladniejsze :P

W mojej kolekcji mam kilka digi-paków i oczywi¶cie dbam o nie (podobnie zreszt± jak o wszystkie pozosta³e p³yty, a znam kilku niechlujów, którzy do tego w ogóle nie przywi±zuj± ¿adnej wagi: p³yty brudne, lepi±ce siê i porysowane, a ksi±¿eczki niemi³osiernie wymiêtoszone). Ale tak jak napisa³em wy¿ej, staram siê unikaæ zakupu DG, choæ z pewno¶ci± jest to z regu³y piêkne stylowe, limitowane wydanie, nierzadko poszerzone o numery bonusowe. Ze wzglêdu na specyfikê wykonania "pude³ka" z pewno¶ci± s± du¿o ³adniejsze od jewel case, mniej sztampowe. Ale zauwa¿y³em te¿, ¿e trudniej z nich wyj±æ jest kr±¿ek w stosunku do wydania klasycznego - a mo¿e to tylko taka specyfika tych kilku moich egzemplarzy?
 
Quote from: masster
najlepiej byloby gdyby firma wydawala obie wersje i klientowi zostawiala wybor.

Pewnie, ¿e tak by³oby najlepiej, ale zdarza siê czêsto (mi w ka¿dym razie zdarzy³o siê tak kilka razy, st±d te moje DGs), ¿e dla odmiany nie mog³em nabyæ klasycznego CD, na które czekaæ musia³bym nie wiadomo jak d³ugo, a p³ytê chcia³o siê mieæ ju¿ od zaraz. Ale mo¿e to tylko specyfika naszego polskiego rynku, gdzie wiele rzeczy niestety wci±¿ kuleje.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #31 on: 2005-08-29, 12:07:16 »
W³a¶nie naby³em Ghost Reveries i jestem szczê¶liwy :D
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #32 on: 2005-08-29, 14:04:56 »
Quote from: Minder
W³a¶nie naby³em Ghost Reveries i jestem szczê¶liwy :D

lucky guy 8)
a ja dopiero jutro ja kupie :(  caly dzien czekania #-o  ale tyle wytrwalem,dam rade jeszcze jeden dzien.potem bede juz swietowal :P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #33 on: 2005-08-29, 14:17:08 »
Quote from: masster
a ja dopiero jutro ja kupie :(  caly dzien czekania #-o  

Jednym dniem siê martwisz? Ja jeszcze ca³y tydzieñ bêdê czekaæ :( ;)

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #34 on: 2005-08-29, 15:20:37 »
Na oficjalce podali, ¿e metal mind zmieni³ datê europejskiej premiery na 29 sierpnia. Zadzwoni³em wiêc do miejscowego media markt i siê dowiedzia³em, ¿e nie maj± i p³yta bêdzie w przeci±gu 4 dni  :shock: Profilaktycznie i tak siê jutro do nich przejdê. :wink:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #35 on: 2005-08-30, 15:06:50 »
Okazuje siê, ¿e poza klasycznym CD oraz p³yt± analogow±, GR ma byæ wydane tak¿e w postaci limited edition hardback deluxe CD (bêd± na niej bonusy: singlowe TGC i GoP oraz clip do TGC - o ile dobrze zrozumia³em news) – szczegó³y tu. Kto¶ mo¿e wie, có¿ to za „zwierzê” to hardback deluxe CD?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #36 on: 2005-08-30, 15:55:53 »
Zapewne to wersja w digibook'u (co¶ jak "ksi±¿kowy" digipak). Tak czy owak, jest to zagranie poni¿ej pasa Roadrunner'a, wiedz± , ¿e fani kupi± w dniu premiery jeden kr±¿ek, a wiêkszo¶æ kupi zapewne tak¿e limitowan± edycjê...szkoda gadaæ  :evil:
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #37 on: 2005-08-30, 16:34:25 »
Quote from: Jacek
Okazuje siê, ¿e poza klasycznym CD oraz p³yt± analogow±, GR ma byæ wydane tak¿e w postaci limited edition hardback deluxe CD (bêd± na niej bonusy: singlowe TGC i GoP oraz clip do TGC - o ile dobrze zrozumia³em news)

No i mo¿e jeszcze do³±cz± do tego documentary  :-k

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #38 on: 2005-08-30, 18:57:26 »
Quote
Zapewne to wersja w digibook'u (co¶ jak "ksi±¿kowy" digipak). Tak czy owak, jest to zagranie poni¿ej pasa Roadrunner'a, wiedz± , ¿e fani kupi± w dniu premiery jeden kr±¿ek, a wiêkszo¶æ kupi zapewne tak¿e limitowan± edycjê...szkoda gadaæ


That's soo right.. Na stronie Opetha pojawi³ siê chapter X biografii, w którym Mikael wspomina o innych wytwórniach z którymi negocjowali. Jest tam Inside Out <- to jest porz±dna wytwórnia. Nie, nie oskar¿am Opetha o sellout i mi³ó¶æ do metalcore'a tylko wspominam z sympati± IO :)
Searching my way to perplexion..

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #39 on: 2005-08-30, 23:22:23 »
Ja te¿ bardzo dobrze wspominam InsideOut, maj± tyle genialnych kapel (vide- The Devin Townsend Band, Threshold, Enchant, czy teraz nasz Riverside...).
Có¿, pozosta³o nam ponarzekaæ, ¿e ich tam nie ma... :?
True Pagan Winter Crew

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #40 on: 2005-09-01, 11:44:58 »
ale wybronili siê histori± Roadrunnera z lat '80.

co do digi, to faktycznie mocno niemi³e zagranie. szczególnie, ¿e news pojawi³ siê jako¶ w niedzielê, a ja p³ytê dorwea³em juz w sobotê. ale i tak bym kupi³, w koñcu na digi bedzie trzeba czekac z pó³ roku (tak by³o z iinymi ich deluxami). Poza tym, z tego co zrozumia³em to klip i reszta bonusó³ ma siê pojawiæ na singlu, a czy go dodadz± do digi ti nic nie powiedzieli (oby!).
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

ThirdEye

  • Posts: 154
  • Karma: +0/-0
    • http://kevan.org/brain.cgi?Piter86
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #41 on: 2005-09-02, 16:59:23 »
ja kupilem w spodku za 60 zlociszy i mam podpisy w ksiazeczce na stronie z fan artem :mrgreen:  :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #42 on: 2005-09-02, 18:00:20 »
Quote from: Jacek
Quote from: vertigo
...(wydaje mi siê ¿e co¶ tam jest nie tak ze sk³adaniem ca³ej p³yty bo na Reverie pasuje koñcówka utworu Atonement. Z drugiej strony Reverie/Harlequin Forest wszêdzie jest pisane razem, tak jakby pierwszy tytu³ by³ czê¶ci± Harlequin Forest, ale tego utworu nie da siê w³a¶ciwie podzieliæ na dwie zdecydowanie ró¿ne czê¶ci.

Mam identyczne odczucia, ale mo¿e na oficjalnej p³ycie bêd± „odliczanki w ty³ z d¼wiêkiem” jak w przypadku „Be” Pain of Salvation lub „Octavarium” Dream Theater?

A jednak mia³em dobre przeczucie. "Reverie" jest instrumentalnym 67-sekundowym "d¼wiêkowym odliczaniem w ty³" - dlatego na mp3-e by³ tak dziwnie umieszczony w koñcówce "Atonement".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Baatezu

  • Posts: 32
  • Karma: +0/-0
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #43 on: 2005-09-05, 10:07:24 »
Ja dorwa³em "GR" na allegro za 45 z³ :) Szkoda tylko, ¿e poczta zmasakrowa³a pude³ko, ale to nie jest wielki problem. Pude³ko zmieni³em, naklejki prze³o¿y³em. Zaoszczêdzi³em 20 z³ ;) Dla tych co nie kupili to "GR" mo¿na dorwaæ na allegro po trochê ni¿szej cenie ni¿ w sklepie internetowym. Podajê link: http://allegro.pl/show_item.php?item=62312497
Nawet z kosztami wysy³ki, cena jest do przyjêcia w sumie...
"We walked into the night. Am I to bid you farewell?"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Ghost Reveries ju¿ w ofercie sprzeda¿y
« Reply #44 on: 2005-09-05, 10:45:47 »
Dziêki Allegro mogê wreszcie zobaczyæ jak wygl±da metal box Opeth - wolê jednak klasyczne wydanie CD. No chyba, ¿e nie wiedzia³obym co robiæ z kas± (zakup analogów winylowych, specjalnych edycji, singli etc.), ale póki co, nie grozi mi to.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success