Author Topic: "LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!  (Read 11171 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!
« Reply #15 on: 2004-01-19, 17:30:17 »
Przed ¦wiêtami mo¿na by³o kupiæ owe DVD np. w Media Markt w cenie 79,99.
True Pagan Winter Crew

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
"LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!
« Reply #16 on: 2004-03-05, 22:57:23 »
ja tam jak tylko uzbieralem kase to wiedzialem ze musze miec to DVD oryginalne, ludzie przeciez nawet najlepsza kompresja to nie to samo! www.rockserwis.pl 92,75 z przesylka przyszlo po 24h i naprawde warto bylo wydac ta kase. OPETH jest genialny wreszczie uslyszalem zakonczenie Closure hehe i jest swietne. A koncowka A Fair Judgment...  polecam kazdemu zbierajce kase kupujce stacionarne DVD;) i Lamentations naprawde warto. jakosc dzwieku (szczegolnie w 5.1) jest poprostu niepowtarzalna. a do tego jeszcze dokumentalna wstawka o tworzeni deliverence i damnation. a sam koncert.... huhu!
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

amaZona

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • http://www.amazona.one.pl
"LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!
« Reply #17 on: 2004-05-25, 17:22:16 »
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz :-)

I od razu mam pytanie.
Kilka godzin temu w moje rêce wpad³o DVD "Lamentations". Wszystko by³oby dobrze, gdyby mi to dzia³a³o na stacjonarnym DVD... Czy kto¶ z was mia³ z tym problem? Czy kto¶ odtwarza³ to DVD normalnie, na stacjonarnym sprzêcie, czy wszyscy w komputerze?
Wk³adam p³ytê do odtwarzacza i widzê tylko "stronê g³ówn±". Nie da siê w³±czyæ ani koncertu, ani zobaczyæ setlisty, ani tych dodatków :-(
Kto¶ wie jaka mo¿e byæ tego przyczyna?
Wiem, ¿e na DVD na kOMpie dzia³a, sprawdza³am u kole¿anki.

Tak bardzo nie mog³am siê doczekaæ, ¿eby to wreszcie zobaczyæ a tu co¶ takiego...  :-(

amaZona

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • http://www.amazona.one.pl
"LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!
« Reply #18 on: 2004-05-25, 19:50:59 »
Quote from: amaZona
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz :-)

I od razu mam pytanie.
Kilka godzin temu w moje rêce wpad³o DVD "Lamentations". Wszystko by³oby dobrze, gdyby mi to dzia³a³o na stacjonarnym DVD... Czy kto¶ z was mia³ z tym problem? Czy kto¶ odtwarza³ to DVD normalnie, na stacjonarnym sprzêcie, czy wszyscy w komputerze?
Wk³adam p³ytê do odtwarzacza i widzê tylko "stronê g³ówn±". Nie da siê w³±czyæ ani koncertu, ani zobaczyæ setlisty, ani tych dodatków :-(
Kto¶ wie jaka mo¿e byæ tego przyczyna?
Wiem, ¿e na DVD na kOMpie dzia³a, sprawdza³am u kole¿anki.

Tak bardzo nie mog³am siê doczekaæ, ¿eby to wreszcie zobaczyæ a tu co¶ takiego...  :-(


OK. To wy¿ej na szczê¶cie ju¿ nieaktualne.
Okaza³o siê, ¿e p³yta jest dobra, jedynie mój odtwarzacz mia³ jaki¶ problem...
Jutro zobaczê w ca³o¶ci to cudo :-)

Victius

  • Posts: 48
  • Karma: +0/-0
"LAMENTATIONS"-----> MUSICIE TO MIEÆ !!!!
« Reply #19 on: 2005-08-09, 00:07:15 »
Mam pytanie do KoralOwiec :) jak i do wszystkich.. czy ktos zgodzi sie na to by na plytkach wyslac mi te Lamentations w formacie avi ? Bo z osla bede sciagal wieki. Wiem ze jestem nowy i poziom zaufania rowna sie zeru,ale jak ktos poda mi numer swojego konta bankowego to ja wplace pieniazki i bedzie git .To jak czekam na jakas dajaca radosc odpowiedz:)