Author Topic: Problem z dzwiekiem w Lamentation  (Read 12652 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Xander

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« on: 2004-01-05, 20:49:21 »
Mam koncert "Lamentations" - wersje Xvid, sciagnieta z netu. Mam problem. Razem z muzyka slychac szumy podobne do dzwieku wydobywajacego sie z glosnikow z uszkodzona membrana. Dzwiek jest skompresowany kodekiem MPEG Layer-3 (192Kb\s). Karta dzwiekowa: Avance AC97. (Ogolnie jakosc koncertu jest bardzo dobra-Xvid).Moj nr gg: 1144538

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #1 on: 2004-01-05, 21:47:36 »
E fe! Nie³adnie okradaæ jeden z ulubionych zespo³ów :?
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #2 on: 2004-01-10, 16:21:29 »
Bez przesady Minder! ;) Nie popieram piractwa ale w naszym kraju malo jest ludzi, ktorzy mogliby miec wszystkie nagrania oryginalne. Zejdzmy na ziemie, nie da sie w Polsce byc do konca uczciwym. To smutna prawda niestety... :(

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #3 on: 2004-01-11, 00:03:23 »
Tak czy siak, nie pasuje to do forum Opeth aby dyskutowac tu o piractwie:/, wiec dobrze by bylo skonczyc ten temat:/
as I would die now, for one last wish......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #4 on: 2004-01-12, 10:43:26 »
Hm... a co zrobiæ z tematem "Opeth w sieciach P2P"?
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #5 on: 2004-01-12, 11:12:39 »
Quote from: Minder
Hm... a co zrobiæ z tematem "Opeth w sieciach P2P"?


hmmm... sa chyba dwa wyjscia... pierwsze to zostawic go na razie i zobaczyc jak zareaguje na niego reszta uczestnikow forum, drugie-dac autorowi delikatnie do zrozumienia, ze tego typu tematy nie sa tu mile widziane... po czym usunac ten temat...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #6 on: 2004-01-14, 10:48:04 »
Dziwi was piratowanie Opeth? U mnie piratuj± nawet demówki lokalnych zespo³ów reggae  :wink:

caress of stars

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #7 on: 2004-01-14, 10:50:14 »
Quote from: Kasandra
Dziwi was piratowanie Opeth? U mnie piratuj± nawet demówki lokalnych zespo³ów reggae  :wink:


Gdzie tam dziwi! Pisalam juz wczesniej, ze w Polsce piractwo jest na porzadku dziennym... kogo stac na oryginaly??? (moze samych piratow, ktorzy zarabiaja niezla kase na "piratowaniu" ;) )

caress of stars

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #8 on: 2004-01-14, 10:52:17 »
Quote from: Maq
Tak czy siak, nie pasuje to do forum Opeth aby dyskutowac tu o piractwie:/, wiec dobrze by bylo skonczyc ten temat:/


Nie rozumiem! Dlaczego nie wypada dyskutowac o piractwie :?:  :?:  :?:
To grzech? Jesli tak-ja lubie grzeszyc  :twisted:

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #9 on: 2004-01-14, 17:32:24 »
No to bardzo Ci sie to chwali;), tylko wydaje mi sie ze rozmowa nt piractwa jest raczej nudnawa i sprowadza sie do 2 stron: 1. - ja pirace bo nie mam kasy, 2- kupuje oryginaly bo nie chce byc zlodziejem i sratatata:/
as I would die now, for one last wish......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #10 on: 2004-01-14, 17:44:26 »
Quote from: caress of stars
Quote from: Minder
Hm... a co zrobiæ z tematem "Opeth w sieciach P2P"?


hmmm... sa chyba dwa wyjscia... (...) drugie-dac autorowi delikatnie do zrozumienia, ze tego typu tematy nie sa tu mile widziane... po czym usunac ten temat...


A co je¶li to ja jestem autorem w/w tematu? :wink:
Swoj± drog± ju¿ pojawi³ siê kolejny temat w zwi±zku z P2P.
True Pagan Winter Crew

KoralOwiec

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #11 on: 2004-01-14, 18:09:56 »
Je¶li chcecie znaæ moje zdanie na temat dzielenia siê z innymi tym, co siê posiada, to s³u¿ê uprzejmie:
Po pierwsze dozwolone jest wypo¿yczanie egzemplarzy swoim znajomym. Powiedzmy, ¿e traktujê sieciowiczów jak moich znajomych :wink: Po drugie: uk³ad artysta-wytwórnia jest co najmniej pañszczy¼niany. Artysta jest dla wytwórni kur± znosz±c± z³ote jaja, któr± w dodatku ¼le siê karmi. Nie interesuj± mnie argumenty typu "promocja, reklama, t³oczenie kosztuje". Dobry artysta, jego dzie³a - promuj± siê same. Wiadomo, ¿e g³ównym ¼ród³em pieniêdzy artystów jest bezpo¶rednia sprzeda¿ swoich dzie³, w tym przypadku koncerty, a nie sprzeda¿ p³yt, na której fortunê zarabia wytwórnia.
Nie chcê siê za bardzo rozpisywaæ, ale je¶li kogo¶ ten temat interesuje, to zapraszam do zapoznania siê z argumentacj± twórców http://www.freenetproject.org/">projektu FreeNet oraz z ksi±¿k± Sama Williamsa http://stallman.helion.pl/">"W obronie wolno¶ci" (polskie t³umaczenie do ¶ci±gniêcia w ca³o¶ci ze strony wydawnictwa Helion).

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #12 on: 2004-01-14, 20:02:33 »
W sumie...
W którym¶ wywiadzie Mikael stwierdzi³, ¿e nie ma nic przeciwko rozpowszechnianiu ich utworów w sieciach P2P. Powiedzia³, ¿e jakby nie by³o jest to dla nich reklama i ¿e na wymianie MP3 ewentualnie trac± "takie zespo³y jak Metallica" (ciekawe dlaczego, hehehehe). :twisted:

BTW: W±tek jest na najlepszej drodze na Chat-a :lol:
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #13 on: 2004-01-15, 08:10:34 »
Quote from: Minder
A co je¶li to ja jestem autorem w/w tematu? :wink:
Swoj± drog± ju¿ pojawi³ siê kolejny temat w zwi±zku z P2P.


Zrobisz co sam uwazasz za stosowne  8)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Problem z dzwiekiem w Lamentation
« Reply #14 on: 2004-01-28, 19:39:58 »
A co do piractwa itp, to ostatnio (no niezupe³nie, ale niedawno) nie dojad³am kolacji, bo sie przyzna³am, ¿e mam sporo oryginalnych p³yt i siê zrobi³o niebezpiecznie ("mnie nie staæ!" "nie mo¿esz se z neta ¶ci±gn±æ?!") i musia³am uciec... ale chcê medal za wzorow± postawê i kupowanie oryginalnych p³yt, na które d³ugo oszczêdzam i ciê¿ko pracujê