Author Topic: Szukam ! :  (Read 14201 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« on: 2005-03-12, 20:12:02 »
Mam zespó³, pa³kera i gitarzyste. Na pocz±tku mys³a³em, ¿e je¶li pa³ker lubi mensona i rammsteina to nie bêdzie problemów i mimo odmiennych upodobañ dogadamy siê. Okaza³o siê , ¿e nie. Szukam wiêc pa³kera, który lubi muzyke,black, extreme, death. Mo¿e te¿ lubiæ opetha i iron maiden. Mo¿e byæ pocz±tkuj±cy. Musi mieæ w³asny sprzêt. Szukam te¿ basisty z w³asnym sprzêtem.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Szukam ! :
« Reply #1 on: 2005-03-12, 20:26:09 »
Oj ciê¿ko ci bêdzie znale¼æ kogo¶ na tym forum. Ma³o tu chyba perkusistów i w dodatku z Warszawy. Zrobi³e¶ obie ponadto ostatnio nielich± "reklamê" wiêc nie wiem jak to bêdzie. Wiesz jak to jest. Zaufanie ³atwo straciæ, a bardzo trudno odzyskaæ.  :-k
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Szukam ! :
« Reply #2 on: 2005-03-12, 20:55:45 »
E tam. Po prostu mia³em fatalny tydzieñ i WSZYSTKO mnie wnerwia³o (za ma³o snu, za du¿o kompa) :oops: . Ze swojej strony przepraszam za przereagowanie, ale przyznaj, ¿e Ty te¿ przegi±³e¶.  [-X
True Pagan Winter Crew

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« Reply #3 on: 2005-03-13, 18:17:22 »
nom, zachowa³em sie jak gnojek i jestem gnojkiem :oops: szukam perkusisty

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Szukam ! :
« Reply #4 on: 2005-03-13, 19:27:57 »
Ja gram na garach 4 lata i w dodatku jestem z Warszawy, ale mam jedn± kapelê i w dwóch udzielam siê sesyjnie. Tak¿e wybacz, przykro mi. :oops:  Powtarzam, ciê¿ko tu znale¼æ blastkomando z Wawy.
[under construction]

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« Reply #5 on: 2005-03-14, 06:37:41 »
mmmm to mo¿e jaki¶ forumowicz rozpocznie nauke gry na garach, ¿eby pograæ piosenki swojego ulubionego zespo³u  :twisted:  Gra na bêbnach na pocz±tku nie jest trudna, samego podstawowego rytmu mo¿na sie w jeden dzieñ nauczyæ, potem dopiero ciê¿ej, trzeba æwiczyæ koordynacje r±k, ¿eby te przej¶cia wychodzi³y. Tylko gary drogie ;/

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Szukam ! :
« Reply #6 on: 2005-03-14, 14:53:53 »
Który¶ rok siê mam zabieraæ za bas... chyba nadesz³a ta chwila... Albo raczej nadejdzie wkrótce... Gary mo¿e innym razem :P
...If I call will you come and will you save me?

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« Reply #7 on: 2005-03-14, 15:08:21 »
A co mo¿e chcesz do mnie na bas? Ale nie chyba za g³upi dla Ciebie jestem  :roll:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Szukam ! :
« Reply #8 on: 2005-03-14, 17:58:25 »
Sorry drogi Mendo, ale gra na garach jest cholernie trudna. Musisz strasznie du¿o æwiczyæ zanim zagrasz podstawowy chocia¿ rytm na garach. Do tego dochodzi konieczno¶æ posiadania s³uchu muzycznego i poczucia rytmu, a ponadto jest to olbrzymi wydatek. Perkusja jest ¶rednio 3 razy dro¿sza od garów kiedy ³o¿y siê na ni± w trakcie u¿ytkowania. To ciê¿ki "kawa³ek chleba".
[under construction]

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« Reply #9 on: 2005-03-14, 19:49:05 »
wiem, ¿e jest trudna i ,¿e trzeba du¿o kasy potem wyk³adaæ. Ten mój pa³ker ca³y czas kupuje jak nie naci±gi, to statyw nowy a to do hi hata a to do werbla :D ca³y czas co¶ kupuje, jeszcze pa³ki kupuje bo sie niszcza, ale mo¿e kto¶ chcia³by graæ, mimo tych trudno¶ci. A ten podstawowy rytm to mo¿na mniej wiêcej, ale nierówno graj±c nauczyæ sie w 1 dzieñ :)  a potem jest cholernie trudno, trzeba wyæwiczyæ sobie koordynacje ruchów r±k i te inne :D

Jeszcze dodam, ¿e ten pa³ker co jeszcze go mam nauczy³ siê w miare graæ po 5 miesi±cach, jakie¶ przej¶cia tam robi, ale nie jest wymiataczem

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Szukam ! :
« Reply #10 on: 2005-03-14, 20:13:31 »
No wiesz, ja gram "nieco" d³u¿ej i te¿ uwa¿am, ¿e jestem cienki. To inwestycja na ca³e lata, ale ile z tego jest radochy. :D
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Szukam ! :
« Reply #11 on: 2005-03-14, 20:14:38 »
Ja by³em ¶wiadkiem jak go¶æ, który nigdy wcze¶niej nie mia³ styczno¶ci z perkusj± siad³, postuka³ chwilê i zacz±³ wymiataæ  :shock: - tak w³a¶nie wszyscy wygl±dali.
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Szukam ! :
« Reply #12 on: 2005-03-14, 20:16:47 »
:shock: - tyle powiem. Podziwiam, szczerze podziwam.
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Szukam ! :
« Reply #13 on: 2005-03-16, 19:38:07 »
Quote from: Minder
Ja by³em ¶wiadkiem jak go¶æ, który nigdy wcze¶niej nie mia³ styczno¶ci z perkusj± siad³, postuka³ chwilê i zacz±³ wymiataæ  :shock: - tak w³a¶nie wszyscy wygl±dali.

To siê nazywa naturalny talent... Facet odkry³ swoje powo³anie  :mrgreen:

Menda- bez komentarza...
...If I call will you come and will you save me?

valkyrie

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
Szukam ! :
« Reply #14 on: 2005-03-20, 09:23:11 »
Quote from: Unas
a ponadto jest to olbrzymi wydatek.

Jak na kieszeñ przeciêtnego Polaka to owszem, mo¿e zdawac siê olbrzymi, aczkolwiek przy grze na jakimkolwiek koncercie z jak±kolwiek kapel±, perkusja zaraz za wokalem najmniej rani kieszeñ.. Dlaczego? Ca³kiem dobry, u¿ywany zestaw perkusyjny mo¿na kupic ju¿ za 2000z³.. A za³ó¿my na gitarkê, ¿eby ³adnie gra³a trzeba w³o¿yc - samo, przeciêtne wios³o (1600) + lepsza elektronika (300-400 z³) + okablowanie (co najmiej 200 z³) + podstawowe efekty (minimalnie 600 z³) + wzmak 65 wat (1200z³) = zestaw na mniejsze koncerty (jakie¶ 5000)..