Author Topic: Helledyski  (Read 241172 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
helledyski
« Reply #75 on: 2005-08-25, 17:01:59 »
Heheh... teledyski widujê generalnie tylko na moim kompie (jak se ¶ci±gnê!), bo w telewizorni mam tylko 5 kana³ów... (bo i na co wiêcej? :D)
Tak wiêc posiadam jedynie wiêkszo¶æ teledysków Toola, trochê Opeth i APC, i poza tym pojedyncze klipy...
Poza tym, to raczej stare klipy... ale nie za duzo... "The nobadies" Mansona niezly by³... :D

Ostatnio wci±gn±³ mnie teledysk The White Stripes "Blue Orchid", do tego stopnia, ¿e jak tylko s³yszê ten kawa³ek, to mam przed oczami te baletki na obcasach...  8)
...If I call will you come and will you save me?

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #76 on: 2005-08-25, 19:49:41 »
Quote from: Budyñ
zapewne kupili je w sklepie, co nie jest chyba specjalnym problemem.

A wyobra¿asz sobie minê kolesia w tym sklepie, jak wchodz± do niego ch³opaki z Moonspella i mówi±: "nós necessitamos um batina" :shock:  :twisted:

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
helledyski
« Reply #77 on: 2005-08-25, 19:52:25 »
nie znam jêzyków obcych... Natomiast ca³y czas nie s±dzê, by mia³ byæ to problem. A "ch³opaki" (to boysband?;p) zapewne powiedzieli, ¿e chc± kupiæ sobie akurat takie rekwizyty. O ile nie zrobi³ tego producent teledysku :)
Avril kocham Ciê :*

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #78 on: 2005-08-25, 20:20:34 »
Wiem, ¿e nie jest trudno je dostaæ, ale dla mrocznych boysbandów które lubi± sobie poprzymierzaæ ciuszki (lub sprawdziæ czy omsza³a trumienka aby na pewno pasuje na d³ugo¶æ), za³atwianie takich spraw przez producenta to straszny obciach.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #79 on: 2005-08-25, 23:28:29 »
co wy mowicie,przeciez sami sobie uszyli :twisted:  :mrgreen:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
helledyski
« Reply #80 on: 2005-08-26, 11:06:19 »
Quote from: masster
co wy mowicie,przeciez sami sobie uszyli :twisted:  :mrgreen:

No talent maj± ch³opaki, po prostu talent :mrgreen:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #81 on: 2005-08-29, 14:13:05 »
na tej stronie jest do sciagniecia nowy klip Vadera,zatytulowany "This Is War". jakis czas temu mozna bylo przeczytac : "Autorem video-clipu jest Arek Jurcan, m³ody i uzdolniony grafik komputerowy operuj±cy w technikach 3D. Jest to pierwsza w historii polskiego metalu produkcja tego typu".
mimo,ze mam wielki sentyment do Vadera i bardzo ich lubie,to ich nowy teledysk to dla mnie  dno :(  no przykro mi,moze generalnie to sie podoba,ale mi to nie pasuje zupelnie :?

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
helledyski
« Reply #82 on: 2005-09-01, 13:01:10 »
Chwilowo nie da sie ¶ciagac nowego teledysku Vadera, bo przeci±zony by³ serwer od tego. Ale musze powiedziec ¿e ciekawym elementem jest to, ¿e muzyka by³a pisana do teledysku, a nie na odwrót. Jednak o ile muzyka ujdzie, to teledysk raczej kiepski.

ps. za pare dni blitzkrieg 8)
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #83 on: 2005-09-01, 15:03:30 »
juz znowu mozna sciagnac tez teledysk.jest tez nowa szata ich strony.
moze i ciekawym elementem jest komponowanie do obrazu,ale muzyka tez mnie nie przekonala,ale tu na ocene przyjdzie czas jak uslysze to MCD.
ja ide na Blitz juz za 6 dni,mowilem wczoraj Novemu ,ze juz czekam na koncert,powiedzial,ze super,ze zaprasza :twisted:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
helledyski
« Reply #84 on: 2005-09-12, 22:31:53 »
masster jaki¶ czas temu ju¿ chyba napomkn±³ o tym teeldysku, ale akurat dzi¶ sobie od¶wie¿y³am, wiêc napiszê i ja:
Jednym z najlepszych (je¶li nie najlepszym) teledysków, które wydzia³am jest "High Hopes" Pink Floydów. Nie spotka³am siê jeszcze z obrazem, który tak ¶wietnie oddawa³by klimat muzyki i przes³anie utworu. Polecam  :mrgreen:

ThirdEye

  • Posts: 154
  • Karma: +0/-0
    • http://kevan.org/brain.cgi?Piter86
helledyski
« Reply #85 on: 2005-09-16, 16:38:27 »
a mi sie spodobaly klipy Blackfielda ostatnio
mozna pobrac z ich oficjalnej  :)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
helledyski
« Reply #86 on: 2005-09-24, 18:43:06 »
jakis czas temu wspominalem ze Behemoth kreci nowy klip,juz mozna go zobaczyc tutaj  :P
ciekawy jest tez nowy klip Rammstein ,nie przepadam za bardzo za goscmi,ale musze przyznac,ze klipy robia "z jajem"  :P  koncowka jest najlepsza  :mrgreen:

ThirdEye

  • Posts: 154
  • Karma: +0/-0
    • http://kevan.org/brain.cgi?Piter86
helledyski
« Reply #87 on: 2005-09-26, 20:40:33 »
polecam Meshuggah - New Millenium Cyanide Christ
ciekawy pomysl na klip :lol:  typki udaja ze graja siedzac w ciasnym autokarze :mrgreen:
nie maja instrumentow jednak odwzorowuja dokladnie wszystkie ruchy wliczajac headbanging :mrgreen:  :twisted:  wokalista spiewa do dlugopisu...mozna sie posmiac :twisted: :lol:  :lol:  :lol:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
helledyski
« Reply #88 on: 2005-09-26, 23:48:45 »
Ju¿ chyba tu o nim gdzie¶ pisa³em. Najlepszy jest perkusista - ta zawziêta mina, dziurawe skarpetki :lol: Bez dwóch zdañ najlepszy teledysk metalowy jaki w ¿yciu widzia³em. I te skacz±ce okularki przy headbangu 8) Miodzio.
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
helledyski
« Reply #89 on: 2005-09-27, 19:59:44 »
Ju¿ gdzie¶ by³o na ten temat co¶ na forum. A do teldysku to jest kult \m/. Zgadzam siê z Minderem, ¿e to najlepszy teledysk metalowy.

 

lofty-success