Author Topic: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd  (Read 22475 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #15 on: 2008-12-29, 17:21:36 »
Toruñ

Kekkai i Fred - jedziemy samochodem :)

Lizard

  • Guest
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #16 on: 2008-12-29, 17:53:00 »
Z Ustrzyk Dolnych przez Lublin (na 99% przez Lublin), wiêc mogê zabraæ ludzi z trasy:
Ustrzyki Dolne - Sanok - Brzozów - Rzeszów - Nisko (Stalowa Wola) - Lublin - (dalej nie znam jeszcze trasy)

jadê z kumplem, wolnych miejsc: 2.

nocleg mam u brata kumpla, wiêc nie wiem jak bêdzie u mnie z powrotem

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #17 on: 2008-12-29, 18:09:50 »
O, Lizard! :D
No no, lista nam ro¶nie coraz bardziej, naprawdê obiecuj±cy zlot&koncert siê szykuj± 

Opeth_any

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • To Bid You Farewell
    • Last.fm
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #18 on: 2008-12-30, 00:51:38 »
jest dobrze a mo¿e byæ jeszcze lepiej:D:D ja chcia³bym wnie¶c poprawkê:D bo jestem za After Party i tak samo za Hostelem :>
...Over troubled waters memories soar
Endlessly, searching night and day
The moonlight caresses a lonely hill
With the calmness of a whisper...

Epitaph

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #19 on: 2008-12-30, 14:18:56 »
Witam  :)

Czy wybiera się ktoś z Was na ten koncert z Katowic-Gliwic lub okolic lub ewentualnie z Krakowa i chciałby przygarnąć Opethową duszyczkę ? :) Bardzo mi zależy, żeby jechać na ten koncert tylko niestety znajomi nie gustują w takiej muzyce a samej to trochę tak niefajnie jechać Sad
Poza tym bardzo byłoby szkoda przepuścić tak świetnie zapowiadająca się afterparty ( o ile użytkownicy z małą ilością postów zostaną wpuszczeni ;) ).
Mam nadzieje, że za bardzo nie spamuje :p
Z góry dziękuje za wszelkie info i pozdrawiam :)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream..."

anuk

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #20 on: 2008-12-30, 16:51:37 »
Witam:>

Wraz z kole¿ank± (nick na forum - bastetah) jeste¶my zainteresowane wyjazdem z Krakowa wg pierwszej opcji:> popieramy zarówno after party jak i propozyje hostelu.

Polina94

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #21 on: 2008-12-30, 19:50:59 »
Ze mn± na bank bêdzie jeszcze jedna osoba.

Eadrin

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #22 on: 2008-12-30, 23:39:28 »
Gdañsk siê zg³asza ;] Z tym, ¿e nie wiem czy bêdê wraca³ od razu z rana, ale na dojazd do Warszawy siê piszê.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #23 on: 2008-12-31, 00:06:20 »
Witam  :)

Czy wybiera siê kto¶ z Was na ten koncert z Katowic-Gliwic lub okolic lub ewentualnie z Krakowa i chcia³by przygarn±æ Opethow± duszyczkê ? :) Bardzo mi zale¿y, ¿eby jechaæ na ten koncert tylko niestety znajomi nie gustuj± w takiej muzyce a samej to trochê tak niefajnie jechaæ Sad
Poza tym bardzo by³oby szkoda przepu¶ciæ tak ¶wietnie zapowiadaj±ca siê afterparty ( o ile u¿ytkownicy z ma³± ilo¶ci± postów zostan± wpuszczeni ;) ).
Mam nadzieje, ¿e za bardzo nie spamuje :p
Z góry dziêkuje za wszelkie info i pozdrawiam :)
Oczywi¶cie, zapraszamy niezale¿nie od sta¿u forumowego ;) Mo¿liwe, ¿e z Katowic bêdzie jecha³a aibrean, lecz obecnie jej nie ma na forum, prawdopodobnie pojawi siê w ci±gu kilku najbli¿szych dni. Niemniej, zapraszamy do przy³±czenia siê do ekipy krakowskiej, która na obecn± chwilê zdecydowanie prowadzi w rankingu :D Na razie nie dopisa³em Ciê do listy, jako ¿e nie wiem do jakiego miasta przyporz±dkowaæ. Napisz gdy ju¿ bêdziesz wiedzieæ ostatecznie sk±d jedziesz :)

Wszystkie pozosta³e osoby powy¿ej zosta³y uwzglêdnione :wink:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #24 on: 2008-12-31, 19:03:28 »
Tak siê zastanawiam, czy info z linkiem do tego w±tku nie powinno znale¼æ siê na stronie g³ównej opeth.pl w aktualno¶ciach? :-k
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Epitaph

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #25 on: 2009-01-01, 10:01:59 »
Witam  :)

Czy wybiera siê kto¶ z Was na ten koncert z Katowic-Gliwic lub okolic lub ewentualnie z Krakowa i chcia³by przygarn±æ Opethow± duszyczkê ? :) Bardzo mi zale¿y, ¿eby jechaæ na ten koncert tylko niestety znajomi nie gustuj± w takiej muzyce a samej to trochê tak niefajnie jechaæ Sad
Poza tym bardzo by³oby szkoda przepu¶ciæ tak ¶wietnie zapowiadaj±ca siê afterparty ( o ile u¿ytkownicy z ma³± ilo¶ci± postów zostan± wpuszczeni ;) ).
Mam nadzieje, ¿e za bardzo nie spamuje :p
Z góry dziêkuje za wszelkie info i pozdrawiam :)
Oczywi¶cie, zapraszamy niezale¿nie od sta¿u forumowego ;) Mo¿liwe, ¿e z Katowic bêdzie jecha³a aibrean, lecz obecnie jej nie ma na forum, prawdopodobnie pojawi siê w ci±gu kilku najbli¿szych dni. Niemniej, zapraszamy do przy³±czenia siê do ekipy krakowskiej, która na obecn± chwilê zdecydowanie prowadzi w rankingu :D Na razie nie dopisa³em Ciê do listy, jako ¿e nie wiem do jakiego miasta przyporz±dkowaæ. Napisz gdy ju¿ bêdziesz wiedzieæ ostatecznie sk±d jedziesz :)

Wszystkie pozosta³e osoby powy¿ej zosta³y uwzglêdnione :wink:

To ¶wietnie, bardzo siê cieszê   :D W takim razie proszê o dopisanie mnie do rosn±cej na sile ekipy krakowskiej  :)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream..."

Lizard

  • Guest
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #26 on: 2009-01-01, 14:52:23 »
Uda³o mi siê namówiæ jeszcze jedn± kole¿ankê i jej ch³opaka. Wszystkie miejsca u mnie zajête. Maj± ju¿ bilety, wiêc raczej nikt siê z ekipy nie rozmy¶li, ale kto wie... wiêc nie usuwajcie jeszcze mojego wpisu.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #27 on: 2009-01-01, 17:57:39 »
Tam do Bielska mo¿ecie neku¶n± dopisaæ. Jak nic siê nie zmieni jedziemy razem Opethowozem. Na razie mamy jeszcze dwa miejsca wolne, ale mo¿liwe, ¿e jeszcze jeden znajomy pojedzie.
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #28 on: 2009-01-04, 12:44:50 »
Mo¿liwe, ¿e z Katowic bêdzie jecha³a aibrean, lecz obecnie jej nie ma na forum, prawdopodobnie pojawi siê w ci±gu kilku najbli¿szych dni.

Pojadê z Katowic albo z Krakowa, wszystko zale¿y w zasadzie od tego sk±d pojedzie Veila, bo samej jechaæ mi siê nie u¶miecha. Niewykluczone, ¿e ostatecznie pod³±czê siê pod ekipê jad±c± z Bielska, je¶li oczywi¶cie znajdzie siê dla mnie miejsce :). Jak siê dogadam tak na bum cyk kucyk, nie omieszkam siê dopisaæ pod stosowne miasto.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

i?ek

  • Posts: 59
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • sic-site arts
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - dojazd
« Reply #29 on: 2009-01-04, 15:26:50 »
Z Rzeszowa co najmniej 2 osoby te¿ przyje¿dzaj± :) [opcja: poci±g, ewentualno¶c: zakup biletu po wyp³acie w styczniu ;) ]
Jak zostaæ metalem? 
Musisz mieæ cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch*j, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch*j niezniszczalny plecak typu kostka.
W zasadzie to nic nie mów. Pomrukuj.
Nie obcinaj w³osów. Nigdy.