Author Topic: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg  (Read 10855 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #15 on: 2009-02-24, 23:13:40 »
Neku¶na, nie wiem, co tam pokazuje ta Twoja mapa, ale akurat akademik Mikrus na Waryñskiego to jest jakie¶ 500m od Stodo³y :P
To otwórz tê mapê i skoryguj... Mo¿e na mapie ¼le umie¶cili... wg mapy to ten Mikrus jest dalej ni¿ nowogrodzka... ja chce blisko stodo³y... a ma byæ dogodne dla grupy.
Ale niech siê wypowiedz± osoby, które zainteresowane noclegiem -ludzie na co czekacie? ;>

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #16 on: 2009-02-25, 00:16:59 »
Neku¶na, nie wiem, co tam pokazuje ta Twoja mapa, ale akurat akademik Mikrus na Waryñskiego to jest jakie¶ 500m od Stodo³y :P
To otwórz tê mapê i skoryguj... Mo¿e na mapie ¼le umie¶cili... wg mapy to ten Mikrus jest dalej ni¿ nowogrodzka... ja chce blisko stodo³y...
Proszê a id±c przez park bêdzie bli¿ej ;) Tylko bojê siê, ¿e mo¿e nie byæ miejsc, a jak bêd±, to niezbyt tanie... Ale mogê siê myliæ.
...If I call will you come and will you save me?

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #17 on: 2009-02-25, 00:34:03 »
Neku¶na, nie wiem, co tam pokazuje ta Twoja mapa, ale akurat akademik Mikrus na Waryñskiego to jest jakie¶ 500m od Stodo³y :P
To otwórz tê mapê i skoryguj... Mo¿e na mapie ¼le umie¶cili... wg mapy to ten Mikrus jest dalej ni¿ nowogrodzka... ja chce blisko stodo³y...
Proszê a id±c przez park bêdzie bli¿ej ;) Tylko bojê siê, ¿e mo¿e nie byæ miejsc, a jak bêd±, to niezbyt tanie... Ale mogê siê myliæ.
No tak jakby mapy pokaza³y nam ca³kiem inne trasy, bo mi pokaza³o ca³kiem inne miejsce :/ To jest faktycznie blisko. Mo¿esz nam na miejscu dowiedzieæ siê czego¶ wiêcej, jakby¶ by³a w pobli¿u? Chyba, ¿e uda nam siê zdobyæ inf. telefonicznie

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #18 on: 2009-02-25, 18:50:16 »
Mniej wiêcej przejrza³em zaproponowane przez Nekusn± noclegi i takie moje wra¿enia:
  • podobnie jak Nekusnej, najlepsze wydaje mi siê Schronisko m³odzie¿owe "Zielone Mazowsze", tylko maj± ma³o miejsc [jak to zauwa¿y³a Czarna] - warto by sprawdziæ czy w ogóle maj± jeszcze wolne miejsca [choæ na chwilê obecn± nei wiadomo jeszcze ile osób chce siê z nami organizowaæ na nocleg]
  • te szkolne schroniska m³odzie¿owe s± tanie, ale i po zdjêciach widaæ, ¿e ¶redni standard; maj± za to du¿o miejsc, wiêc w ostateczno¶ci my¶lê, ¿e mo¿na tam celowaæ je¶li lepsze opcje odpadn±.
  • hostel Helvetia fajny i wygl±da ¶wietnie na zdjêciach, ale stosunkowo drogi :P
  • akademiki, hm... w marcu, w ¶rodku semestru mog± byæ wype³nione studentami, wiêc nie wiem czy miejsca w ogóle tam jakie¶ s± [trzeba by to sprawdziæ, je¶li zdecydujemy, ¿e akademiki w ogóle wchodz± w grê]; poza tym w akademikach raczej nie spotka nas jaki¶ fajny standard no i nie wiadomo czy w ogóle uda³o by siê zmru¿yæ oko - wszak to weekend, wiêc tubylczy studenci bêda balowaæ. ale mo¿e siê nie znam, nie mieszka³em nigdy w akademiku. anyway, je¶li o mnie chodzi, obstawia³bym raczej nieakademik.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #19 on: 2009-02-25, 23:01:26 »
Neku¶na, nie wiem, co tam pokazuje ta Twoja mapa, ale akurat akademik Mikrus na Waryñskiego to jest jakie¶ 500m od Stodo³y :P
To otwórz tê mapê i skoryguj... Mo¿e na mapie ¼le umie¶cili... wg mapy to ten Mikrus jest dalej ni¿ nowogrodzka... ja chce blisko stodo³y...
Proszê a id±c przez park bêdzie bli¿ej ;) Tylko bojê siê, ¿e mo¿e nie byæ miejsc, a jak bêd±, to niezbyt tanie... Ale mogê siê myliæ.
No tak jakby mapy pokaza³y nam ca³kiem inne trasy, bo mi pokaza³o ca³kiem inne miejsce :/ To jest faktycznie blisko. Mo¿esz nam na miejscu dowiedzieæ siê czego¶ wiêcej, jakby¶ by³a w pobli¿u? Chyba, ¿e uda nam siê zdobyæ inf. telefonicznie
Sory, ale jestem kompletnie nieczasowa (codziennie mam zajêcia conajmniej do 18.15 i zupe³nie mi tam nie po drodze. A ³ikendy mam ju¿ zajête do 21. marca...

Generalnie, je¶li chodzi o akademiki, to powinny byæ w nich pokoje go¶cinne. Mikrus i Riviera s± na Waryñskiego. U nas cena dla studentów to ok. 35z³/os. Dla nie-studentów pewnie dro¿ej - trzeba zadzwoniæ i zapytaæ...
A z tymi imprezami to nie przesadzaj, Del... :P
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #20 on: 2009-03-02, 22:15:47 »
Ja muszê prosiæ o wykre¶lenie z listy osób do sypialni. Ze wzglêdu na to, ¿e mia³em telefon z Warszawy i okaza³o siê, ¿e rodzina jest w stanie przygarn±æ mnie i moich kumpli na jedn± noc, wiêc perspektywa noclegu w ciep³ym mieszkaniu jest o wiele bardziej kusz±ca ni¿ nocleg w marnych warunkach zapewne oferowanych przez schronisko itp.
Mam nadziejê, ¿e jeszcze w porê informujê ;)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #21 on: 2009-03-09, 20:27:21 »
Uwaga:
W czwartek [12.03.2009] zamykamy listê osób chêtnych na nocleg, wiêc wszelkie zmiany rotacje itp. proszê wykonywaæ do czwartku wieczorem. Kwestie te, przypominam, za³atwia siê ze mn± [najlepiej PM].
Realizacj± za¶ samego noclegu [czyli dzwonieniem + rezerwacj±] zajmuje siê Nekusna.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #22 on: 2009-03-13, 19:26:33 »
Niestety zbyt d³ugo siedzia³am dzi¶ w pracy. Jedyne gdzie uda³o mi siê dodzwoniæ to "Zielone Mazowsze" -niestety najlepsza oferta nam przelecia³a ko³o nosa, pó¼na godzina nie robi³a by problemy, gdy¿ przed koncertem dostaliby¶my klucze, lecz niestety maj± przepe³nione i porobione ju¿ rezerwacje na wszystkie miejsca :( kolejne telefony wykonam dopiero w poniedzia³ek rano, gdy¿ rejestracja (tam gdzie w ogóle pisz± o jakichkolwiek godzinach) czynna pn-pt. Teraz obstawiam, DS Mikrus, gdy¿ chyba jest najbli¿ej

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #23 on: 2009-03-16, 18:45:02 »
Cytuj±c informacje od Nekusnej:
Jest tylko jedno schronisko, gzie s± wolne miejsca.
30-40 z³/os Szkolne Schronisko M³odzie¿owe Nr 2  +cennik  =>odleg³o¶æ 3,2km (pokój wieloosobowy)
Zrobi³am rezerwacje, nale¿y j± do 19go potwierdziæ telefonicznie.
Problem jest taki, ¿e schronisko zamykaj± o godz. 24 i próby umo¿liwienia nam pó¼niejszego powrotu zawiod³y. Wynika z tego, ¿e niestety dla nas, którzy jeste¶my wpisani w tym w±tku na listê noclegow±, z afterparty nici [a w ka¿dym razie z zostawania na afterparty po pó³nocy]. #-o Prze¿yjemy ten mankament?... A mo¿e zrobimy swoje afterparty w schronisku?... Jakie¶ pomys³y, rezygnacje, irytacje?...
Ech... :<

EDIT: Jeszcze taka opcja, ¿e mo¿na by zostawiæ rzeczy w schronisku i mimo wszystko i¶æ na afterparty i do schroniska wróciæ gdy je bêd± rano otwieraæ [czyli godz. 6 rano] i wtedy siê przespaæ trochê... tylko nie wiem do której godziny trzeba siê wykwaterowaæ... Nekusna, wiesz co¶ na ten temat?

EDIT2: Hm, na stronie pisz±:
Godziny otwarcia schroniska 6:00-10:00, 16:00-24:00
Recepcja czynna 6:00-24:00
Z tego by wynika³o, ¿e wykwaterowaæ by siê trzeba do 10... ARGH...
« Last Edit: 2009-03-16, 18:59:26 by deluminathor »

anuk

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #24 on: 2009-03-16, 19:24:54 »
Hm... Rzeczywi¶cie bardzo nieciekawie, ale mimo wszystko optowa³abym za noclegiem.
Chocia¿by dla mo¿liwo¶ci pozostawienia rzeczy, zdrzemniêcia te marne 3-4h, ³azienki i przebrania siê przed ruszeniem w dalsz± drogê.

Zawsze te¿ mo¿e siê okazaæ ¿e po podró¿y i pe³nym wra¿eñ koncercie przed pó³noc± bêdziemy ju¿ wykoñczeni i przynajmniej bêdzie dok±d wróciæ:P

A je¶li znajdziecie co¶ innego w podobnej cenie i bez problemów z pó¼nym powrotem - to tym bardziej.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #25 on: 2009-03-19, 19:30:06 »
Potwierdzi³am rezerwacjê noclegów, dla ilo¶ci osób o jakiej mowa by³a na pocz±tku, a jak to wyjdzie, to zobaczymy w praniu.
Ale Najbardziej by nam pasowa³o Zielone Mazowsze. Jest zawsze taka opcja, ¿e siê co¶ zwolni, wiêc dzwoniê tam codziennie ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koncert Opeth - Warszawa 2009-03-21 - nocleg
« Reply #26 on: 2009-03-22, 04:58:23 »
Zamykam, bo ju¿ po wszystkim ;)
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success