Dzia³ ogólnomuzyczny > Steve Wilson & co.

No-Man

<< < (6/7) > >>

Luksor:
Podchodzi³em ju¿ do tej p³yty kilka razy, ale nadal mi nie podchodzi, wiêc u mnie nadal aktualne to co napisa³em wy¿ej.


--- Quote from: arktyczna ma³pa19 on 2008-06-01, 11:51:28 ---Zainteresowa³am siê tym zespo³em i s³ucha³am fragmentów tego albumu na myspace, ale tam jest zaledwie 1 utwór  a to zdecydowanie za ma³o, ¿eby wyrobic sobie opiniê. Moge na razie powiedziec jedno: ze ten utwór na majspejsowym profilu wywo³a³ gêsi± skórke... :D Piekno¶ci.
--- End quote ---
Ten kawa³ek na MySpace to jedynie fragment wiêkszej ca³o¶ci. Ca³y Truenorth trwa 12:48.
Wyslano: 2008-06-01, 13:21:10
--- Quote from: Rock Serwis ---NO-MAN SZYKUJE DVD
Wiosn± 2009 roku ma ukazaæ siê koncertowe DVD zespo³u No-Man dokumentuj±ce jeden z wystêpów Tima Bownessa i Stevena Wilsona. W swoim internetowym pamiêtniku Tim napisa³ miêdzy innymi:
"¦cie¿ka audio i obraz zosta³y ju¿ ukoñczone (i zaakceptowane przeze mnie i przez Stevena Wilsona). Ten wspaniale zapowiadaj±cy siê dokument przedstawia szczególny wystêp pokazuj±c zarówno melancholijn± delikatno¶æ jaki i tward± dynamikê koncertuj±cego zespo³u, a to, przynajmniej dla mnie, sugeruje nowe d¼wiêkowe mo¿liwo¶ci stoj±ce przez muzyk± No-Man.
"Zosta³y tak¿e zarejestrowane kolejne wywiady do filmu dokumentalnego. (...) Przy okazji po raz kolejny zda³em sobie sprawê, ¿e wola³bym ciszê jako ¶cie¿kê d¼wiêkow± do kroniki ilustruj±cej karierê No-Man. Mam nadziejê, ¿e zostanê przedstawiony jako dziko gestykuluj±cy niemowa lub ca³kiem wyciêty z mojej w³asnej historii! S³owa czêsto nie oddaj± intensywnych prze¿yæ a ja, gdy chcê mówiæ o nadziejach i pomys³ach, czujê siê za¿enowany pretensjonalno¶ci± i powtarzalno¶ci± wypowiadanych s³ów. My¶lê, ¿e wywiady (szczególnie te nagrywane) wydaj± siê oddawaæ jedynie ma³± czê¶æ osobowo¶ci i czujê wtedy, ¿e sprawiam zawód i sobie i muzyce, gdy tak rozpaczliwie nie jestem w stanie siê wys³owiæ. Postanowienie numer jeden na 2009 rok - nigdy ju¿ siê nie odezwaæ!
"Dwa nowe utwory studyjne No-Man s± ju¿ równie¿ niemal ukoñczone. 'Maestro' Steve Bingham doda³ przepiêkne partie skrzypiec do naszej wersji "The Place Where You'd Hide". Oba nagrania nie s± przeznaczone na now± p³ytê i prawdopodobnie uka¿± siê jako dodatki do DVD."
--- End quote ---

Luksor:
Lighthouse z "Love and Endings" (CD+DVD)

Luksor:
Tim Bowness - Kill the Pain That's Killing You

Luksor:
zajawka nowego albumu

Luksor:
Love You To Bits

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version