Author Topic: Spo¿ytkuj 1% podatku  (Read 957 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Spo¿ytkuj 1% podatku
« on: 2012-01-14, 16:56:34 »
Jak dobrze wiecie, zbli¿a siê czas rozliczania z fiskusem z tytu³u uzyskanych w ubieg³ym roku dochodów. Ka¿dy mo¿e przekazaæ 1% swojego podatku na rzecz dowolnej organizacji po¿ytku publicznego. Niech ten temat s³u¿y tym, którzy nie maj± jeszcze pomys³u na swój 1%. Zapraszam do zamieszczania konkretnych propozycji (tylko wspólnie z minderem ustalili¶my, ¿e powinny to byæ og³oszenia w³asne, z pierwszej rêki, a nie odszukane gdzie¶ w necie) na przekazanie tego jednego procenta.

Ja zamieszczam og³oszenie przygotowane przez rodzinê mojej lubej, która od jakiego¶ czasu stanowi równie¿ rodzinê zastêpcz± dla Natalki. Znam Natalkê osobi¶cie, wiem jaka jest kochana i jak bardzo s± potrzebne pieni±dze na Jej rehabilitacjê, dlatego tych, którzy nie maj± jeszcze pomys³u, proponujê przekazanie czê¶ci swojego podatku w³a¶nie na ten cel.

"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Spo¿ytkuj 1% podatku
« Reply #1 on: 2012-02-02, 18:59:34 »
To ja proszê tych, którzy siê jeszcze nie zdecydowali, ¿eby przekazali swój 1% na leczenie i rehabilitacjê mojej kole¿anki z liceum, Asi, która choruje na stwardnienie rozsiane. Co to za choroba chyba nie trzeba t³umaczyæ. Leczenie tym wa¿niejsze, ¿e Asia jest matk± trójki dzieci i jest bardzo fajna (jedna z niewielu osób z mojej klasy, z którymi mam kontakt).

 

lofty-success