Poll

Jakie cycki lubisz najbardziej?

ma³e
7 (23.3%)
¶rednie
18 (60%)
du¿e
5 (16.7%)

Total Members Voted: 29

Author Topic: Cycki  (Read 23506 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Cycki
« Reply #45 on: 2009-01-09, 02:37:33 »
To nie kobietom oceniac czy maja za maly czy za duzy biust.  :lol:

Jakby¶ od sze¶ciu lat nosi³ na klacie circa dwa kilo t³uszczu podryguj±ce przy ka¿dym ruchu inaczej by¶ ¶piewa³, zapewniam :]. Podobnie, gdyby wszystkie bluzki zapada³yby ci siê na miejscu, gdzie projektant przewidzia³ bujny biust (problem kilku kole¿anek).

wiesz, hmm ;P tobie to przeszkadza ale mezczyznom zapewne nie, tak juz ten swiat jest urzadzony.

To co panowie teraz moze k±cik uciesnionych w kroku robimy co?  :lol:

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Cycki
« Reply #46 on: 2009-01-09, 08:14:45 »
To nie kobietom oceniac czy maja za maly czy za duzy biust.  :lol:

Jakby¶ od sze¶ciu lat nosi³ na klacie circa dwa kilo t³uszczu podryguj±ce przy ka¿dym ruchu inaczej by¶ ¶piewa³, zapewniam :]. Podobnie, gdyby wszystkie bluzki zapada³yby ci siê na miejscu, gdzie projektant przewidzia³ bujny biust (problem kilku kole¿anek).

Có¿, ja uwa¿am, ¿e kobiety mimo wszystko potrafi± stwierdziæ, jaki biust posiadaj±. Nie róbmy z nich sierot. Bo poza lusterkiem, nie wiem, czy wiecie, one odczuwaj± i codziennie, do znudzenia, nosz± na klacie... Jedyne brzemiê, którego nie powinno siê odbieraæ kobiecie.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Cycki
« Reply #47 on: 2009-01-09, 10:48:15 »
Takie to ju¿ ich ciê¿kie ¿ycie.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Cycki
« Reply #48 on: 2009-01-09, 10:55:59 »
]

Có¿, ja uwa¿am, ¿e kobiety mimo wszystko potrafi± stwierdziæ, jaki biust posiadaj±.

Pewnie, ¿e potrafi±, choæ nie przeczê, ¿e zdarzaj± siê przypadki beznadziejnego malkontenctwa, które na wszystko co maj± (nie tylko na biust) wci±¿ narzekaj± i zawsze im ¼le :P, mimo, ¿e maj± wszystko w porz±dku i na miejscu  :?. Takie to tylko  :bat: :axe:

Snufkin

  • Guest
Odp: Cycki
« Reply #49 on: 2009-01-09, 12:29:23 »
ale temat :O ktorys kolega kiedys powiedzia³ , ¿e jakby mia³ fajne cycki to by lezal caly dzien w ³ó¿ku i sie nimi bawi³ :D

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Cycki
« Reply #50 on: 2009-01-09, 13:45:00 »
A ja mówiê, ¿e szybko znudzi³oby mu siê noszenie. :P
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cycki
« Reply #51 on: 2009-01-09, 13:49:19 »
Wszyscy próbuj± opisaæ ich ulubiony rozmiar, a przecie¿ internet jest ogromn± skarbnic± fotografii/filmów obrazuj±cych chyba ka¿dy rozmiar/kszta³t, wystarczy linka podes³aæ ;P ¯eby nie by³o: ¯ART. Bo tu czasem nie wiadomo jak co zostanie zrozumiane ;P
selfbanned

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Cycki
« Reply #52 on: 2009-01-09, 16:46:58 »

Cycki s± fajne, ale takie ¶rednie, ani nie du¿e, ani nie ma³e. Wydaje mi siê, ¿e ich w¶ród facetów fenomen polega na tym, ¿e, jak ju¿ kiedy¶ zauwa¿y³em w rozmowie prywatenej, facet nie ma cycków (normalny, nie taki dziwny, który ma) 24/24, tylko ma tyle, ile dostanie za pozwoleniem. No i mistycyzm te¿ jest, dawne ludy uwa¿a³y cycki za co¶ fajnego i my jeste¶my ich potomkami.
Ta dok³adnie ¶rednie s± najlepsze. Z du¿ymi jest za du¿o roboty  :mrgreen: Odno¶nie tego fenomenu, skojarzy³o to mi siê  z moim kumplem. Zawsze mówi³, ¿e 'jakby mia³ cycki' to by le¿a³ ca³y dzieñ i siê nimi bawi³  :z±bek: a jak w koncu znalaz³ sobie kobitê (do¶æ obficie wyposa¿on±) to mu siê szybko znudzi³o i marzenie upad³o  :mrgreen:
Bite your tongue, ignore the splinter.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Cycki
« Reply #53 on: 2009-01-09, 17:56:35 »
Jak nie umia³ uruchomiæ wyobra¼ni to nie dziwiê siê, ¿e siê znudzi³o. Ja jednak nadal stojê na stanowisku, ¿e niedu¿e-¶rednie najlepsze. Poza tym bardziej wra¿liwe zdaje mi siê.

I pytanie do Pañ. Lubicie jak mê¿czy¼ni kupuj± wam bieliznê? Czy raczej wola³yby¶cie zostawiæ to wy³±cznie w swojej gestii?
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Cycki
« Reply #54 on: 2009-01-09, 19:22:10 »
A bo ja wiem, czy lubiê? ¯aden mê¿czyzna nigdy nie kupi³ mi bielizny... :roll:
Poza tym, to chyba ciê¿ko trafiæ trochê w rozmiar... (o gu¶cie nie wspomnê :P) Co firma, to inna wielko¶æ, poza tym stanik musi dobrze le¿eæ... itd.
Ale jakby¶my np. poszli do sklepu razem, ja bym mierzy³a, a on pomaga³ wybieraæ i p³aci³, to co innego ;)
...If I call will you come and will you save me?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Cycki
« Reply #55 on: 2009-01-09, 21:06:19 »
Imo, cycki musz± mieæ przede wszystkim fajny, mi³y dla oka i d³oni, kszta³t. Mog± byæ du¿e i mog± byæ ma³e, ale kszta³t to jest, jak dla mnie, to kryterium decyduj±ce. Generalnie jednak jest to czê¶æ cia³a, która musi wspó³graæ z biodrami i ogólnie sylwetk± kobiec± (dopiero wpasowane [lub nie] w ca³o¶æ mog± podlegaæ nieco bardziej skrupulatnej ocenie), aczkolwiek jakbym mia³ ju¿ wybieraæ po rozmiarze, to raczej sk³oni³bym siê ku ma³ym/¶rednim ni¿ du¿ym. Mo¿na oceniaæ same cycki, ale cycki to nie wszystko. :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Cycki
« Reply #56 on: 2009-01-09, 21:07:28 »
W taki razie: oddam dwa cycki w dobre rêce!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cycki
« Reply #57 on: 2009-01-09, 22:32:34 »
Widzê ¿e nie tylko ja swoich nie lubiê - wszyscy wokó³ te¿ wol± ma³e lub ¶rednie... Czujê siê wyobcowana i wykluczona z mainstreamowego spo³eczeñstwa...

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Cycki
« Reply #58 on: 2009-01-09, 22:36:09 »
Widzê ¿e nie tylko ja swoich nie lubiê - wszyscy wokó³ te¿ wol± ma³e lub ¶rednie... Czujê siê wyobcowana i wykluczona z mainstreamowego spo³eczeñstwa...

Daj spokoj, wielu facetów lubi duze. To, ¿e na forum wol± mniejsze to nie jest wyznacznikiem gustu reszty mêskiej populacji  :P.
Co do bielizny, to ja raz dosta³am i akurat by³am bardzo zadowolona. Ale mia³ facet po prostu szczê¶cie, ¿e trafi³ w mój gust (a raczej, ¿e jego gust by³ podobny do mojego XD). Rozmiar zna³ wiêc z tym problemu nie by³o  :mrgreen:. Do tej pory mam ten stanik, choæ to by³o grubo 5 lat temu  :)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cycki
« Reply #59 on: 2009-01-09, 22:55:21 »
Widzê ¿e nie tylko ja swoich nie lubiê - wszyscy wokó³ te¿ wol± ma³e lub ¶rednie... Czujê siê wyobcowana i wykluczona z mainstreamowego spo³eczeñstwa...

Daj spokoj, wielu facetów lubi duze. To, ¿e na forum wol± mniejsze to nie jest wyznacznikiem gustu reszty mêskiej populacji  :P.
Co do bielizny, to ja raz dosta³am i akurat by³am bardzo zadowolona. Ale mia³ facet po prostu szczê¶cie, ¿e trafi³ w mój gust (a raczej, ¿e jego gust by³ podobny do mojego XD). Rozmiar zna³ wiêc z tym problemu nie by³o  :mrgreen:. Do tej pory mam ten stanik, choæ to by³o grubo 5 lat temu  :)

Hmm ta - bior±c pod uwagê fakt komu .siê to podoba to ja wymiêkam. Jest wiele historii z mojego ¿ycia z ró¿nymi palantami w roli g³ównej