Author Topic: Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records  (Read 6922 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Roadrunner Records wydaje specjalny album by uczciæ swoje 25 urodziny. Na potrzeby tego albumu zaanga¿owano najwiêksze gwiazdy wydawnictwa - przy ka¿dym kawa³ku pracuje kilka osób z ró¿nych zespo³ów. Oczywi¶cie nie informowa³bym o tym, gdyby Mikael Akerfeldt nie bra³ udzia³u w ca³ym przedsiêwziêciu ;) Pojawi siê on w kawa³ku napisanym przez Silvera (klawiszowiec Type-O-Negative). Ciekaw jestem jaki bêdzie poziom albumu, bo gwiazdy spotykaj± tu "gwiazdy" :roll:
True Pagan Winter Crew

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #1 on: 2005-08-04, 03:09:54 »
Ayreon jest dla mnie przyk³adem doskona³ego wykorzystania "gwiazd". A ta p³yta Roadrunner... mam mieszane uczucia. Pos³ucha³em kilka utworów ich kapel i jestem ¶rednio zachwycony :/ Na ca³yej p³ycie mo¿e byæ zbyt du¿o "takiej sobie" muzy.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #2 on: 2005-08-04, 09:30:15 »
No i znowu czarne my¶li snuj±, no... :P Poczekamy, zobaczymy, nie ma siê co martwiæ na zapas ;)

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #3 on: 2005-08-04, 19:25:05 »
¶wiête s³owa... :)
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Propheti

  • Guest
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #4 on: 2005-08-04, 21:21:29 »
Musimy byæ dobrej my¶li!

We¼cie pod uwage fakt ¿e udzia³ bierze równie¿ Mikael, i z pewno¶ci± kawa³ki na które bêdzie mia³ najwiêkszy wp³yw bêd± jak wszystkie - genialne  :twisted:

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #5 on: 2005-08-04, 21:37:41 »
tylko cielawe czy bêd± "opethowe" czy "komercyjno-amerykañsko-roadrunnerowe" :lol:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #6 on: 2005-08-05, 00:18:51 »
cos czuje,ze nie bede z utesknieniem czekal na ten album :roll:

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #7 on: 2005-08-05, 00:56:29 »
Quote from: Whodo
tylko cielawe czy bêd± "opethowe" czy "komercyjno-amerykañsko-roadrunnerowe" :lol:

Jak dla mnie ca³o¶æ projektu jest z góry przes±dzona. Oczywi¶cie w stronê drugiej opcji. Choæ nie obrazi³bym siê, je¶li mile by mnie ta p³yta zaskoczy³a.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Kompilaca na dwudziestopiêciolecie Roadrunner Records
« Reply #8 on: 2005-09-06, 12:07:01 »
Quote from: Minder
Ciekaw jestem jaki bêdzie poziom albumu, bo gwiazdy spotykaj± tu "gwiazdy" :roll:

Na tej stronie jest ju¿ pierwszy kawa³ek z zapowiadanej kompilacji RoadRunnera - niestety bez udzia³u ch³opaków z Opeth.
Brzmi mocno, nu metalowo. Fajny riff. Klasycznie rasowe heavy metalowe solo.
Generalnie kawa³ek jest ca³kiem niez³y, momentami nawet trochê pokombinowany.

[ Dodano: Sro 14 Wrz, 2005 18:18 ]
Jest ju¿ kolejny kawa³ek z „jubileuszowej” p³ytki „Roadrunner United” zatytu³owany „Annihilation By The Hands Of God” - rasowy death z elementami thrash i grind. ¦wietne solo zagra³ James Murphy.

[ Dodano: Pi± 16 Wrz, 2005 09:55 ]
Quote from: Minder
Oczywi¶cie nie informowa³bym o tym, gdyby Mikael Akerfeldt nie bra³ udzia³u w ca³ym przedsiêwziêciu ;) Pojawi siê on w kawa³ku napisanym przez Silvera (klawiszowiec Type-O-Negative).

Kawa³ek ze sk³adanki RRR, w którym za¶piewa³ Mikael Akerfeldt nosi tytu³ Roads (# 12 na kr±¿ku). Obok Mikaela w nagraniu Roads wzi±³ udzia³ klawiszowiec Type O’Negative - Josh Silver, który napisa³ muzykê. Liryki s± natomiast Mikaela. Wszystko na to wskazuje, ¿e bêdzie to co¶ bardzo spokojnego (tylko wokal i klawisze) – strona RoadRunner nie podaje by w nagraniach wzi±³ udzia³ kto¶ jeszcze obok Mikaela i Josha.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success