Author Topic: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji  (Read 9803 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #15 on: 2006-07-02, 09:23:27 »
Quote from: Budyñ
Lao Che to chyba dopiero s³uchane w tramwaju nabiera odpowiedniej mocy.

zwlaszcza, jak jedziesz na uczelnie, a w sluchawkach ci leci "tramwajem jade na wojne..." ;)
Wyslano: 13 Styczeñ 2006, 11:38:01
Ha! Teraz sie zacznie podrozowanie (przynajmniej na poczatku wakacji i pod koniec, bo w miedzyczasie raczej w jednym miejscu bede... ;))
Cos mi sie zdaje, ze jak pogoda sie pogorszy, to bede sobie muzyka zycie w pociagu ratowac, bo najgorsze, co sie moze przytrafic, to upal i marudni wspolpasazerowie (a podczas upalu trudno o innych). Ale jako, ze troche plyt zabieram doma, to bedzie czego sluchac :] (Tylko zeby mi baterii nie zabraklo jak ostatnio.. to byla katastrofa - pani obok mnie zaczela sie skarzyc na kotlety, sasiadki i tesciowa, a ja czytajac jakies notatki uparcie odpowiadalam, ze mi przeszkadza i ze sie wlasnie ucze, ale juz chyba sciana by predzej zrozumiala  :? )

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #16 on: 2006-07-03, 16:08:20 »
MP3 ratuje cz³owieka. Co s³yszê nie maj±c na uszach s³uchawek? Radio Zet, RMF FM, Z³ote Przeboje (akurat niektóre szlagiery nie s± z³e :P).

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #17 on: 2006-07-03, 18:36:08 »
czasem jak jadê busem i s³ucham muzyki to chcia³bym, ¿eby kierowca pu¶ci³ to w g³o¶nikach, ¿eby te barany, które jad± ze mn± pos³ucha³y w koñcu jakiej¶ porz±dnej muzyki! ;]
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #18 on: 2006-07-03, 18:46:51 »
Quote from: klassen
MP3 ratuje cz³owieka.

Chcia³e¶ chyba powiedzieæ odtwarzacze przeno¶ne? :>

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #19 on: 2008-01-22, 19:38:05 »
Tak mi siê przypomnia³ ten uroczy temat... Ostatnio poza pods³uchiwaniem ludzi (takie hobby ;)) s³ucham w tramwajach Marilyna Mansona. Nadaje siê ;) Ale tramwajami je¿d¿ê rzadko, a w metrze za du¿y huk, ¿eby s³uchaæ czegokolwiek...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #20 on: 2008-01-22, 23:43:10 »
Ja na mie¶cie najczê¶ciej s³ucham:
Blackfield
Garbage
George Dorm Screams
Tworzywo Sztuczne i Kana³ Audytywny
a ostatnio Hey
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #21 on: 2008-01-23, 00:04:58 »
Przy Georgach to ja lubiê w domu. Na mie¶cie to najchêtniej jakie¶ metale ciê¿kie, bo dobrze budz± z rana.
[under construction]

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #22 on: 2008-01-23, 00:23:20 »
mimo mej prawie g³uchoty na 1 ucho bardzo czêsto noszê ze sob± odtwarzacz.
Mam te¿ parê dziwnych przyzwyczajeñ odno¶nie muzyki w mie¶cie ;]

lato:
na przystankach i miejscach bardzo nas³onecznionych przede wszystkim :
Nile, Hate Eternal, Krisiun, Morbid Angel, The Berzerker, Satyricon, Landberk, Vital Remains, Behemoth
w okolicach podmiejskich:
Empyrium, Opeth, Dark Suns, Agalloch, Wobbler, Zyklon

jesieñ
wrzesieñ - Riverside, Zyklon
przed "Wszystkich ¦wiêtych" i w³±cznie:
zawsze, ale i to zawsze Bloodbath, The Vision Bleak, Empyrium, Morte Macabre, rozmaite soundtracki z horrorów klasy B, Paatos, Therion, The Fall of Every Season

zima:
pierwszy ¶nieg zawsze witam Immortalem - Battles in the North, a pierwszy mróz - At the Heart of Winter ;]
ULVER! Landberk, Anekdoten, Anglagard, Sylvan, Emperor, Satyricon, Aborym, Sunn O))), Vesania, Dimmu BOrgir

wiosna:
Kombajn do zbierania kur po wioskach, Empyrium, Tenhi (ale to tylko w okolicach le¶nych inaczej - profanacja ;]), Wobbler
prócz tego - zawsze podczas podró¿y autobusami linii 175 i 157 leci u mnie Opeth - Roundhouse Tapes ;]
Miasto noc± po deszczu, z mnóstwem neonów i ¶wiate³ to tylko - Archive, Ulver - Perdition city. nic innego ;]

Ot taka dziwna mania :D
No way in from the outside, no way out from within.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #23 on: 2008-01-23, 00:30:21 »
Ot taka dziwna mania :D

Jej, sk±d ja to znam... :P Tzn, ja tak nie mam bynajmniej, kole¿anka pewna z pokoju ma :>
U mnie na mie¶cie ostatnio Birthday Massacre ;] I ogólnie bardziej energetyczne kawa³ki preferujê. Ostatnio nawet Nirvany pos³uchujê, ku swojemu przera¿eniu. No i Cornera w ró¿nych wydaniach.
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #24 on: 2008-01-23, 00:50:50 »
Miasto noc± po deszczu, z mnóstwem neonów i ¶wiate³ to tylko - Ulver - Perdition city. nic innego ;]

oj taak, ja to mam nawet tak, ¿e nie potrafiê s³uchaæ tej p³yty gdziekolwiek poza Katowicami, rodzinne miasto ma w sobie taki postindustrialny klimat, którego brak Krakowowi

wiosna:
Tenhi (ale to tylko w okolicach le¶nych inaczej - profanacja ;])

 :obled: :ech: s³uchaæ Tenhi wiosn±?! trochê mi siê to nie mie¶ci w granicach pojmowania, przecie¿ to najbardziej jesienno-babioletnia muzyka jak± znam... no nie wiem, je¶li swiat dooko³a mnie nie ma tej przymieszki jesiennej melancholii, a jego barwa jest zielona lub bia³a miast odcieni br±zów i be¿ów, to odejmuje tej muzyce po³owê czaru...

Ot taka dziwna mania
Jak widaæ na powy¿szych obrazkach nie jeste¶ tu sam :)


A wracaj±c ad rem - z okien tramwajki Kraków doprawiaj± mi ró¿ne postrocki (przez d³uuugi czas Alone And Unaware, The Landscape Transformed In Front Of Our Eyes Red Sparowes --> mówi³am ju¿, ¿e uwielbiam nazwy kapel postrockowych i ich kawa³ków?^^ ), bo to nie zaprz±ta uwagi za bardzo:]

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #25 on: 2008-01-23, 10:39:19 »
no i ze ¶rodków lokomocji przesz³o na pory roku  :>

Hmm.. gdy jadê autobusem do domu, to wcze¶niej przez godzine wybieram playlistê :P Zawsze musi byæ jaki¶ post-rock ( z regu³y Red Sparowes albo GY!BE ), ambientcik ( tu przoduje Fennesz i Coil ) i co¶ z wykopem albo na weso³o ;] ( Electric Wizard, Venetian Snares czy cu¶ )..
A ostatnio jad±c na angielski 15k± s³ucha³em breakcore'u z melodyjkami z pegasusa (Sabrepulse) i ludzie na mnie dziwnie patrzyli :P
Wieczorami natomiast, gdy wracam po zajêciach przez zadymiono-mglisty Toruñ.. Ahh Perdition City :)

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #26 on: 2008-01-23, 11:47:51 »
Hmm.. gdy jadê autobusem do domu (...)
Przeczyta³am "autostopem", lol. Swoj± drog±, je¿d¿enie stopem rozwija muzycznie :> (ale nie jest to publiczny ¶rodek transportu, wiêc eot ;))

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #27 on: 2008-01-23, 12:53:15 »
Z tym czytaniem na opak jest czasem bardzo fajnie :P Ja mam zazwyczaj z tematami problem "muzyka w miejskich ¶rodkach homologacji" i ciekawe, ¿e za ka¿dym pierwszym spojrzeniem nie widzê tam nawet lokomocji :P
A co do tej lokomocji, to ja lubiê s³yszeæ (nie wiedzieæ czemu) otoczenie i wtedy najbardziej lubiê siê ws³uchiwaæ czego kto s³ucha. Szkoda ¿e rzadko to metal. Ino raz za czas dos³yszê perkê i mogê ju¿ siê staraæ co¶ us³yszeæ co¶ wiêcej. Czy bielszczanie w busach nie s³uchaj± g³o¶no metalu? Maj± dobre s³uchawki? Czy ja pecha do tych przypadków muzycznych?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #28 on: 2008-01-23, 14:11:59 »
Swoj± drog±, je¿d¿enie stopem rozwija muzycznie :> (ale nie jest to publiczny ¶rodek transportu, wiêc eot ;))

Je¿d¿enie stopem w ogóle rozwija ;]
wszystko, co sko¶ne.

Not the simple thing

  • Guest
Odp: muzyka w publicznych ¶rodkach lokomocji
« Reply #29 on: 2008-01-25, 22:18:10 »
ja jak wracam (zazwyczaj) do domu autobusem, mam takiego pecha, ¿e kierowcy w³±czaj± diskopolo albo techno. Jak nie mam diskmana, to cierpiê. A jak mam to At The Lake albo Dio. :D