Author Topic: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)  (Read 62331 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #105 on: 2012-02-04, 12:43:00 »
A powiedzcie mi czemu do jasnej cholery nie ma u nas suportów? Chyba na ka¿dym gigu w europie jaki¶ tam suport jest, a tu zero, nic, null. Czy Opeth tak du¿o kasy sobie ¿yczy, ¿e promotor nie chc±c podwy¿szaæ cen biletów po prostu rezygnuje z suportu, który i tak trzeba by by³o op³aciæ. Ja wiem ¿e gwiazd± wieczoru jest Opeth, i to na ich koncert siê idzie ale bez suportu wygl±da to kiepsko - 1,5 h koncertu i do domu/afterpary. Pamiêtam jak to by³o parê lat temu.

Tego tez nie potrafie zrozumiec. Moim zdaniem to nie jest kwestia kasy - jestem przekonany, ze MetalMind znalazlby z 50 roznych zespolow, ktore z pocalowaniem reki zagralyby przed Opeth za totalna darmoche. I na pewno tez nie chodzi o to, ze nie ma zespolow o podobnej stylistyce - fakt, tak jak Opeth pewnie nikt teraz w Polsce nie gra, ale kapel pokrewnych gatunkowo jest u nas masa (pierwsze z brzegu, jakie mi przychodza do glowy ze stajni MM to chocby Kruk, ktory tez gleboko w latach 70. tkwi, Newbreed - jakby nie patrzec progmetalowy czy nawet SBB, choc tu IMHO jak juz to Opeth powinien ich supportowac :P).

Let's face it - 130 PLN (pomijam juz dojazd, co przy obecnych cenach paliwa tez nie jest bez znaczenia) za niecale 2 godziny z Opeth to moim zdaniem cholernie duzo, wiec organizator powinien stanac na wysokosci zadania i zalatwic jeszcze jakies 2 kapele, ktore wprowadzilyby publicznosc w dobry nastroj i dzieki ktorym nikt nie stwierdzilby potem, ze czuje niedosyt.

Nie wiem, ale ktos sie chyba w MM uparl, zeby Opeth nigdy w naszym kraju nie dzielil sceny z innymi zespolami. Nie tedy droga.

A teraz juz stosuje sie do zalecen Luksora i przestaje narzekac na koncertowa dzialalnosc chlopakow ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #106 on: 2012-02-04, 15:35:17 »
Ale zauwa¿my, ¿e na poprzednim koncercie w Stodole to nie by³ krótki set - grali pe³ne dwie godziny. A tutaj, je¶li nic siê nie zmieni, to nawet 1,5 nie bêdzie, chyba ¿e siê bêd± naprawdê nie¼le oci±gali z tymi kawa³kami. Wiêc to ju¿ siê robi naprawdê gra nie warta ¶wieczki :P

lizak

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-2
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #107 on: 2012-02-05, 15:21:42 »
Ale smuty pierdolicie. Tymi wypocinami chcecie rozgrzeszenia, ¿e Was na koncercie nie bêdzie czy usprawiedliwiacie w³asne sknerostwo ? Jaki set jest ka¿dy widzi, jaki nowy album równie¿, wiêc albo zbierajcie dupê w troki, bo album wymiata i chcecie zobaczyæ nowy Opeth na ¿ywo, albo Wam siê nie podoba to morda w kube³. Chcecie innych przekonywaæ i u¶wiadamiaæ, ¿e nie warto czy co

Jak mnie irytuje takie malkontenctwo...

EDIT: Jedna Czareñka ma jaja powiedzieæ, ¿e siê jej nie podoba i nie pójdzie, bez zbêdnych wywodów fizjologicznych.
« Last Edit: 2012-02-05, 15:28:13 by lizak »

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #108 on: 2012-02-05, 15:53:54 »
Drogi zwolenniku czarno-bia³ego ¶wiata - nowy album oraz set nie podobaj± mi siê na tyle, by wydaæ na to kasê i jestem tym faktem rozczarowany, ¿e jeden z moich ulubionych zespo³ów obni¿y³ poziom na tyle, by nie móc mnie zachêciæ do przyj¶cia na koncert. Je¶li twój system siê wykrzacza na tak po¶redniej wypowiedzi, to ja nic na to nie poradzê.

A jak chcesz podyskutowaæ, to s± dwie opcje - albo z mniejsz± ilo¶ci± wulgaryzmów, albo... buzia w ciup. :twisted:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #109 on: 2012-02-05, 20:12:47 »
Ale smuty pierdolicie...

Lizak, mo¿na to by³o wy³o¿yæ z wiêksz± klas±. Chyba, ¿e Ciê na to nie staæ?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #110 on: 2012-02-05, 22:39:38 »
Ja tylko dodam, ca³kowicie poza opini± (za to jako mod), ¿e Twój post niebezpiecznie ociera siê o trollowanie. Przes³anie rozumiem, ale stosuj inne zwroty.
[under construction]

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #111 on: 2012-02-06, 19:31:00 »
bede

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #112 on: 2012-02-06, 20:19:05 »
¯a³uje ¿e nie by³o mnie ostatnio w Stodole... <p³acz> I teraz jednak jestem bardzo niezdecydowany z powodu PRZEDE WSZYSTKIM TRANSPORTU.Gdyby koncert nie by³ tak daleko z wielk± chêci± bym siê wybra³ bo Heritage lubiê bardzo, nawet mimo tego ¿e na koncercie ominêli najwa¿niejsze, jak dla mnie kawa³ki z tego¿ to albumu(czyt. Famine, LInes i Haxprocess), poszed³bym choæby ze wzglêdu na klimat i wielk± sympatiê dla zespo³u.

Je¶li kto¶ z okolic TARNOBRZEGA siê wybiera, jest sk³onny zapewniæ transport i tym samym zni¿yæ koszty transportu i jest na tym forum niech siê odezwie teraz lub zamilknie na wieki!

podaje maila: [email protected] pisaæ pisaæ
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #113 on: 2012-02-08, 12:57:17 »
http://www.lastfm.pl/event/3127431+Opeth+at+Stodo%C5%82a+on+24+February+2012 MO¯E TO BYÆ ZWYK£Y FAKE ALE JEST NAPISANE NA LAST.FM ¯E SUPPORTEM DLA OPETHA JEST RIVERSIDE!
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #114 on: 2012-02-08, 13:29:44 »
Poki Riv nie potwierdzi, to sie nie podniecam (ale palce mam przygryzione do drugiego paliczka :D ). A potem jeszcze kwestia czy uda sie wolne z pracy zalatwic, bo kurna NIE OGLASZA SIE TAKIEGO SUPPORTU NA 2 TYGODNIE PRZED KONCERTEM.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #115 on: 2012-02-08, 14:00:48 »
Poki Riv nie potwierdzi, to sie nie podniecam

To prawda, mo¿e to byæ zwyk³y fake, w ca³ym internecie takiej informacji nie znalaz³em tylko na la¶cie ;) Tylko mo¿e pisaæ ¿e "oficjalnie potwierdzone"- pytanie tylko przez kogo :)

Ale nie obrazi³bym siê gdyby tak by³o, szczególnie, ¿e cena nie jest niska, a póki co jak set taki sam zostanie ¶rednio mi siê chce kupowaæ bilet dla samego Heritage'a.
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #116 on: 2012-02-08, 15:23:50 »
Jezus, jak ja ich kurka nie lubię...
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #117 on: 2012-02-08, 21:14:49 »
Na last.fm pojawila sie jeszcze informacja o SBB :) Albo ktos sobie robi jaja, albo czyta to forum :D
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #118 on: 2012-02-08, 21:57:26 »
Za nied³ugo zrobi± z tego ca³y festiwal :)
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: 24.02.2012 - Stodo³a (Warszawa)
« Reply #119 on: 2012-02-09, 20:11:25 »
No to mnie dziewczyna kocha- dwa bilety w prezencie urodzinowym :) niech bêdzie chocia¿ cieñ tego co by³o ostatnio w stodole :)

i chyba jako jedyny na tym forum siê cieszê z braku supportu...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

 

lofty-success