Author Topic: [wydzielone] Jaki¶ trolling  (Read 5868 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #15 on: 2008-06-16, 20:45:16 »
Pfff... foch i ch...  8)

Nie uno¶ siê, Stary, nie warto  8)
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #16 on: 2008-06-16, 20:51:55 »
zaden foch, dbam o swoje i Wasze zdrowie

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #17 on: 2008-06-16, 20:52:13 »
poza tym _nie_wiem_ czy tu ktos gra czy nie, wiec pytam, brak odpowiedzi = smierc topiku = bylo, nie ma i po sprawie.

No super, ale truch³o tego topiku pozostaje, prawda? :roll:

Poza tym temat o literakach nie zostal wydzielony z tematu o grach, tylko zapoczatkowal swoje istnienie od zera. Wiec arguemnt o 4 stronach nie jest argumentem.

Zosta³ zapocz±tkowany, bo jaka¶ tam wiêksza ilo¶æ forumowiczów graj±ca na IRCu uzna³a, ¿e takowy jest potrzebny, nie w drug± stronê :] patrz, gdyby¶ swoje pytanie o Diablo wrzuci³ do tematu o grach i znalaz³o by siê tylu chêtnych, ¿e urós³by w tym temacie spory podtemat, wówczas wydzielanie osobnego w±tku mia³oby uzasadnienie.

Moze ja mam tam jakis problem, ale czy co poniektorzy tutaj nie sa troche za bardzo przeczuleni ? Mi adoracji z Waszej strony nie zalezy, dlatego tez nie bede konczyl tej wypowiedzi.

Nie, nie jeste¶my przeczuleni. Z regu³y fresherzy dostaj± kredyt zaufania i sympatii, a je¶li jaki¶ aspekt ich na forum bytno¶ci w jaki¶ sposób nas razi, dajemy znaæ i liczymy na wziêcie sobie monitu do serca. Innymi s³owy '¿yj i daj ¿yæ innym'. Modzi dawali Ci znaki, ¿e Twoja nadprodukcja w±tków jest uci±¿liwa dla u¿yszkodników, Ty siê tym za bardzo nie przej±³e¶, wiêc nie dziw siê, ¿e zrobi³ siê lekki ferment. I zrozum, nikt tu nie nadaje argumentów ad hominem, nikomu jako osoba nie przeszkadzasz.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Lizard

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #18 on: 2008-06-16, 20:56:19 »
Zosta³ zapocz±tkowany, bo jaka¶ tam wiêksza ilo¶æ forumowiczów graj±ca na IRCu uzna³a, ¿e takowy jest potrzebny, nie w drug± stronê :] patrz, gdyby¶ swoje pytanie o Diablo wrzuci³ do tematu o grach i znalaz³o by siê tylu chêtnych, ¿e urós³by w tym temacie spory podtemat, wówczas wydzielanie osobnego w±tku mia³oby uzasadnienie.

diablo to nie literaki, w diablo gra sie raz na rok przez tydzien i starczy, bo to denna i powtarzajaca sie gra, w ktora mozna grac z zamknietymi oczami;

wiec chcac w nia grac to jest teraz albo.. za rok ;-)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #19 on: 2008-06-16, 20:58:15 »
diablo to nie literaki, w diablo gra sie raz na rok przez tydzien i starczy, bo to denna i powtarzajaca sie gra, w ktora mozna grac z zamknietymi oczami;
wiec chcac w nia grac to jest teraz albo.. za rok ;-)

Skoro tak, to w±tek o grach powinien Ci wystarczyæ z nawi±zk± na posty o Diablo, hm?  8)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #20 on: 2008-06-16, 21:00:29 »
Nie, nie jeste¶my przeczuleni.
Jak to nie?  :shock: :twisted: :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #21 on: 2008-06-16, 21:08:34 »
diablo to nie literaki, w diablo gra sie raz na rok przez tydzien i starczy, bo to denna i powtarzajaca sie gra, w ktora mozna grac z zamknietymi oczami;
wiec chcac w nia grac to jest teraz albo.. za rok ;-)

Skoro tak, to w±tek o grach powinien Ci wystarczyæ z nawi±zk± na posty o Diablo, hm?  8)

no wlasnie nie, bo tutaj TYTUL tematu musi zadzialac, a nie wypowiedz w temacie, ktory moze juz nikogo nie interesuje, i ktory jest tylko "oznaczany jako przeczytany". A jak zostale po nim trup, to go mozna skasowac, chyba ze chcecie wychowywac swoje dzieci na tym forum ;-)

paatos

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #22 on: 2008-06-16, 21:08:36 »

Lizard

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #23 on: 2008-06-16, 21:10:30 »
tak mi jeszcze przyszlo do glowy:
gdyby portale z informacjami wygladaly wg pomyslu djdiody, to zeby sie dowiedziec czegos nowego, zawsze trzebaby bylo czytac wszystko....

po to sa tematy: widzisz mniej wiecej o co biega po tytule -> interesuje Cie - odpowiadasz / nie interesuje - czytasz dalej

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: [wydzielone] Jaki¶ trolling
« Reply #24 on: 2008-06-16, 21:13:21 »
Je¿u, we¼cie skoñczcie, id¼cie na spacer, babciê przez ulicê przeprowadziæ. Koniec.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: [wydzielone] Jakiś trolling
« Reply #25 on: 2008-06-17, 01:25:35 »
Na razie spróbuję grzecznie:

Nasz regulamin jest krótki, ale treściwy. Złamałeś jeden z ważniejszych punktów, jakim jest obdarzanie administracji i innych użytkowników szacunkiem. Zważ na to, że to forum ma wieloletnią tradycję i swoje zasady. Jak się coś komuś nie podoba, to nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma. To, że w ogóle te dyskusje zabrnęły tak daleko jest wyłącznie moją winą, bo jestem zapracowany i nie czytałem forum szczegółowo od dwóch tygodni.

Za Twoje zachowanie wobec djdiody (już nawet nie chodzi o admina, ale wyobraź sobie, że to też jest człowiek) udzielam częściowego bana (m.in. zakazu pisania) na dwa tygodnie.

Jak spokorniejesz i zaczniesz szanować tradycje miejsc, w które przychodzisz, to zaczniemy rozmawiać


Wyslano: 17 Czerwiec 2008, 01:05:25
Po konsultacjach z djdiodą i częścią Starszyzny doszliśmy do wniosku, że na początek wystarczy ostrzeżenie i zakaz zakładania nowych wątków.
« Last Edit: 2008-06-17, 03:19:27 by minder »
True Pagan Winter Crew