Poll

Prze³om czy Wodna Szopa?

Prze³om
40 (45.5%)
Wodna Szopa
14 (15.9%)
Ani jedno ani drugie
34 (38.6%)

Total Members Voted: 80

Author Topic: Watershed  (Read 299870 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Watershed
« Reply #435 on: 2008-04-18, 21:51:29 »
Miesi±c po premierze Watershed, onet.

Nick:
Quote
Aga13latek

Komentarz :
Quote
Opeth jest FaJnIuSi! To mój ulubiony zespó³ Nu Metalowy!

Pesymistyczna wizja  :lol:
A¿ tak ¼le po wys³uchaniu tych wycieków? :P

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Watershed
« Reply #436 on: 2008-04-18, 21:56:54 »
A¿ tak ¼le po wys³uchaniu tych wycieków? :P

Nie mogê tego skomentowaæ, gdy¿
Quote
bêdziemy wycinaæ nieprawomy¶lne komenty
:P
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Watershed
« Reply #437 on: 2008-04-18, 22:03:07 »
Mam pytanie... Jak dok³adnie wymawia siê nazwê Watershed.... :? bo mam pewien dylemat... Mo¿e kto¶ mi wyt³umaczy jak poprawnie trzeba wymieniaæ t± nazwe  :?
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Snufkin_

  • Guest

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Watershed
« Reply #439 on: 2008-04-19, 00:04:01 »
My¶lê, ¿e powinni¶my zaczekaæ, ale niech Minder decyduje. :)
A co Min, Boziê po³kn±³? :roll:
Jest w koñcu Naczelnym... :wink:
Podobno siê zawiesi³... Lalala  8)
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Watershed
« Reply #440 on: 2008-04-19, 01:34:33 »
Człowieka nie ma pół dnia i już 3 strony naprodukowane.
Miała być cisza do wydania albumu (lub przynajmniej oficjalnego wydania danego utworu), to proszę łaskawie nie komentować. Jacek sam jest winien złamania ciszy, bo najpierw prosi o jej zachowywanie, a potem niby to pozwala. Jak sam powiedział "daje palec" :P
Skoro jest umowa aby nie mówić nic na temat ich zawartości to ja się będę tego trzymał ale....  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D to chyba wystarczy...
Tyle możemy chyba powiedzieć... :wink: Od siebie dodam, że jest dobrze. :)
Dla mnie to drobna niekonsekwencja. No ale trudno.

Też słyszałem oba kawałki, też mam swoje przemyślenia na ten temat (i nawet się podzieliłem swoją opinią, ale prywatnie), ale czekam do oficjalnej premiery albumu. Szacunek dla tych, którzy czekają. Proste.

Moderatorów proszę o czynienie co do nich należy, czyli moderację = pilnowanie, żeby cisza została zachowana. Uważam, że dobrze jest wypracować tutaj taki bon-ton, że nie komentujemy wycieków ani bootlegów - tylko oficjalne wydania. Proszę wszystkich o szczyptę dyscypliny w tej sprawie - dla ogólnego poprawienia atmosfery i przystopowania tego puchnącego wątku jeszcze o niczym.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #441 on: 2008-04-19, 08:21:31 »
Mia³a byæ cisza do wydania albumu (lub przynajmniej oficjalnego wydania danego utworu), to proszê ³askawie nie komentowaæ. Jacek sam jest winien z³amania ciszy, bo najpierw prosi o jej zachowywanie, a potem niby to pozwala. Jak sam powiedzia³ "daje palec" :P
Skoro jest umowa aby nie mówiæ nic na temat ich zawarto¶ci to ja siê bêdê tego trzyma³ ale....  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D to chyba wystarczy...
Tyle mo¿emy chyba powiedzieæ... :wink: Od siebie dodam, ¿e jest dobrze. :)
Dla mnie to drobna niekonsekwencja. No ale trudno.
Masz racjê Minder. My¶la³em, ¿e takie drobne, ma³o mówi±ce okre¶lenia jak: jest dobrze, jest ¼le, jest nijak itp. pozwol± nam wszystkim wy³adowaæ tê pierwsz± energiê i na tym poprzestaniemy. Gdy odby³em przeja¿d¿kê z pracy do domu, zajrza³em do w±tku i zobaczy³em w jakim kierunku zmierza, czuj±c siê winnym zaistnia³ej sytuacji, napisa³em m.in.:
Kochani uszanujmy tych, którzy z zapoznaniem siê albumu chc± zaczekaæ do dnia premiery. Je¿eli rozpiera Was energia, to jak napisa³ wy¿ej absent_friend, wymieniajcie siê opiniami na privie. Bardzo wszystkich o to proszê. :)
Poniewa¿, jak napisa³em wy¿ej, ca³e to zamieszanie powsta³o w pierwszym rzêdzie z mojej winy, Wszystkich za to gor±co przepraszam, szczególnie tych "najm³odszych" forumowiczów, którzy jeszcze ma³o znaj± zwyczaje panuj±ce na tym forum. :)

Uwa¿am, ¿e dobrze jest wypracowaæ tutaj taki bon-ton, ¿e nie komentujemy wycieków ani bootlegów - tylko oficjalne wydania. Proszê wszystkich o szczyptê dyscypliny w tej sprawie - dla ogólnego poprawienia atmosfery i przystopowania tego puchn±cego w±tku jeszcze o niczym.
Zgadzam siê, ¿e dobrze by³oby by taka dobra tradycja u nas zago¶ci³a. My¶lê, ¿e nic siê nie stanie, jak pojawi siê informacja, ¿e jest wyciek (oczywi¶cie bez szczegó³ów czyli podawania bezpo¶rednich linków), ale mo¿e faktycznie, nie komentujmy nowo¶ci (oczywi¶cie poza oficjalnie udostêpnionymi nagraniami) do dnia oficjalnej premiery. Nie wiem co z innymi kawa³kami prezentowanymi wcze¶niej z egzemplarzy promocyjnych w audycjach radiowych, np. w "Mini-Maxie", "Nocy Muzycznych Pejza¿y" i innych? Generalnie wszystko to odbywa siê legalnie, choæ jaka¶ wstrzemiê¼liwo¶æ z pewno¶ci± by nam nie zaszkodzi³a? :wink:

Wracaj±c do wycieków, jak tak¿e przes³ucha³em je po trzy razy (tak by za bardzo nie wesz³y w g³owê) i tak¿e mam swoj± teoriê na temat nowego albumu, ale z opini± zaczekam do 2 czerwca. A póki co obowi±zuje nas to co napisa³ Unas:
Proponuje z okazji wydania singla Porcelanki (czyli od poniedzia³ku), komentowaæ sam ten jeden utwór, co wydaje mi siê sensowne. Pozosta³e rzeczy zostawmy dla siebie. Ok?

Albo bêdziemy wycinaæ nieprawomy¶lne komenty. 8)

Wyslano: 19 Kwiecieñ 2008, 07:36:15


My¶lê, ¿e powinni¶my zaczekaæ, ale niech Minder decyduje. :)
A co Min, Boziê po³kn±³? :roll:
Jest w koñcu Naczelnym... :wink:
Podobno siê zawiesi³... Lalala  8)
Odnoszê wra¿enie, ¿e ju¿ siê zrestartowa³. :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Watershed
« Reply #442 on: 2008-04-19, 10:06:22 »
Czyli mo¿na podawaæ linki do nowych utworów je¶li takie siê pojawi±?.... Czy te¿ nie... Bo nie chce ³amaæ regulaminu :?
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Watershed
« Reply #443 on: 2008-04-19, 10:25:09 »
Żadnych linków. To nie jest warezownia. Można natomiast napisać, że nastąpił sam fakt wycieku lub że pojawił się bootleg - nie wolno jednak zamieszczać żadnych linków.

Żeby wyklarować sytuację - jeśli coś poleci oficjalnymi kanałami - czyli zespół wydaje singla i/lub radio publiczne puszcza kawałki lub ktoś był osobiście na koncercie - można komentować to konkretne dzieło, które zostało udostępnione. Za niedopuszczalne uważam komentowanie materiałów, które są rozpowszechniane innymi drogami - np. jeśli nastąpił wyciek do sieci p2p lub ktoś obejrzał bootlega nagranego komórką. W przypadku wycieku jest to po prostu okazywanie szacunku tym, którzy chcą spokojnie zaczekać. W przypadku bootlegów zapobiegnie to wyciąganiu wniosków na podstawie kakofonii zgrzytów. Ewentualnie dopuszczam cytaty autoryzowanych recenzji (Opeth robił ostatnio sesje tylko dla prasy), ale mogą być one kopiowane wyłącznie z komercyjnych serwisów, których redaktorzy faktycznie słuchali płyty - z podaniem źródła cytatu.

Nie wnikam natomiast w to, co sobie przesyłacie za pomocą prywatnych wiadomości. Myślę, że to wyjaśnia już wszystko. Proszę o wyrozumiałość i odrobinę dobrej woli. Myślę, że wszyscy w podobny sposób nie mogą się doczekać.

EDIT:
Dołożyłem aneks do regulaminu.
« Last Edit: 2008-04-19, 10:37:04 by minder »
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #444 on: 2008-04-19, 15:34:41 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Watershed
« Reply #445 on: 2008-04-19, 16:54:12 »
Ahhhh te 10 utworów bardzooo kusi  :D :D :D tak bardzo bym chcia³ ju¿ mieæ t± p³ytkê.....  :( :( jeszcze sporo czekania...
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #446 on: 2008-04-19, 17:55:41 »
Ciekaw jestem czy teledysk do Porcelain Heart zamieszcz± w edycji specjalnej?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Watershed
« Reply #447 on: 2008-04-19, 18:34:11 »
Skoro ju¿ jest nakrêcony, to dlaczego nie? Ja liczê, ¿e bêdzie. A tak poza tym to zespó³ pojawia siê w klipie, czy tylko aktorzy itd? Jako¶ nie zauwa¿y³em ich na tych screenach, ale jeszcze raz siê przyjrzê...

Edit:
Teraz ju¿ widzê, s±. W po¶piechu ogl±da³em te fotki i nie zauwa¿y³em zespo³u xD
« Last Edit: 2008-04-19, 18:37:14 by Callahan »

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Watershed
« Reply #448 on: 2008-04-19, 18:37:03 »
na ktorymstam zdjeciu jest i zespol

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #449 on: 2008-04-19, 18:57:34 »
Skoro ju¿ jest nakrêcony, to dlaczego nie? Ja liczê, ¿e bêdzie.
To kwestia tego czy teledysk finalnie zosta³ ukoñczony przed skompletowaniem materia³u do produkcji dysku DVD. Ja te¿ liczê, ¿e bêdzie, bo wydawca zapowiada³ "extensive video content" a nie jedynie "documentary".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind