Poll

Prze³om czy Wodna Szopa?

Prze³om
40 (45.5%)
Wodna Szopa
14 (15.9%)
Ani jedno ani drugie
34 (38.6%)

Total Members Voted: 80

Author Topic: Watershed  (Read 299875 times)

0 Members i 6 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Lizard

  • Guest
Odp: Watershed
« Reply #840 on: 2008-06-02, 20:58:24 »
no a ja sprawdzalem poczte po konsulatacjach i nie bylo, takze odbiore dopiero w czwartek kiedy to ceremonialnie zloze te prace na rece ostrza czasu :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #841 on: 2008-06-02, 21:16:47 »
Dzisiaj dosta³em Watershed poczt±. Wszystkie pierwsze odczucia opisa³em w nowym w±tku. Proszê o wyra¿enie Waszych odczuæ. Ciekaw jestem czy pokrywaja siê z moimi, czy mo¿e tylko czê¶ciowo, a mo¿e myslicie zupe³nie inaczej.
Nasze (m.in. moje) wra¿enia dot. "Watershed" s± w tym w±tku i nie bardzo chce mi siê drugi raz opisywaæ (szczególnie, ¿e zdania nie zmieni³em), no chyba, ¿e moderatorzy zechc± wydzieliæ-oddzieliæ istniej±ce oceny i przenios± do innego w±tku...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Katanka

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
    • http://www.katanka.vel.pl
Odp: Watershed
« Reply #842 on: 2008-06-02, 21:26:45 »
Nie s³ucha³em wcze¶niej prawie nic, nie chcia³em wyra¿aæ opinii na podstawie przecieków w necie :) Dlatego te¿ nie bardzo ten w±tek sledzi³em. Mo¿e czyta³em gdzie¶ do 25 strony, to wszystko. Pó¼niej nie chcia³em sobie psuc odbioru.
Katanka
[email protected]
www.Katanka.vel.pl
Wodom Cze¶æ !!!

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Nowa p³yta jest zupe³nie ... inna ...
« Reply #843 on: 2008-06-02, 21:28:34 »
Watershed to bardzo mocny skrêt w lew± stronê ...
...i oby tylko tworz±c nastêpny album nie walnêli w drzewo ;)

Chyba jednak admin powinien dokoptowaæ te wypowiedzi do g³ównego w±tku o Watershed :>
« Last Edit: 2008-06-02, 21:31:23 by Serenity Painted Death »
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Watershed
« Reply #844 on: 2008-06-02, 21:41:33 »
Mam pytanie... Jak to jest w Rock-Serwis... Je¶li zamówi³em p³ytê to oni mi napisz± e-maila w którym otrzymam ich dane na jakie mam wp³aciæ kasê???.... Ale ¿a³ujê ¿e nie zamówi³em na Allegro :? :? :? :? :?
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Watershed
« Reply #845 on: 2008-06-02, 22:33:41 »
£iiiiiiiiiiii!  :D :D :D :D
"przekazano do wysy³ki"
Jutro bêdê lecia³ do domu jak nigdy... :D

Sharlet

  • Posts: 80
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Nowa p³yta jest zupe³nie ... inna ...
« Reply #846 on: 2008-06-02, 22:54:41 »
Do tej pory uwa¿am Ghost Reveries za ich najlepsz± p³ytê. Za najgorsz± uwa¿am Deliverance. Zbyt wcze¶nie aby oceniæ i uplasowaæ Watershed gdzie¶ miêdzy innymi. Muszê przes³uchaæ j± z 50 razy. Pamiêtam ¿e GR dopiero po 50 razach mi siê zacz±³ nieziemsko podobaæ. Uwa¿am j± za arcydzie³o.
Ja te¿ podobnie my¶lê o GR, d³ugo przekonywa³am siê do tej p³yty (o z ponad pó³ roku jak nie wiêcej) i obecnie my¶lê, ¿e jest naprawdê dobra. Ba, nawet mia³am od czasu do czasu fazy na ni±.
Majkel leje na to, ¿e ludzie mówi±, ¿e GR czy DM by³y najs³absze. Robi to co uwa¿a za s³uszne. Moim zdaniem dobrze.
W ogóle kto wymy¶la kryteria tego która p³yta jest najs³abasza?  :?Co jak co A fair judgement to  cudowny utwór.

Kurde a ja zmuszona jestem zostaæ w.-dziewic± jeszcze z 3 tygodnie!! :shock: Dosz³am do wniosku, ze nie bede zamawiac do akademika, bo cholera wie, co sie z paczka stanie, a i nie mam odpowiedniego sprzetu, wiec nie chce sobie psuæ pierwszego wra¿enia.

No, jestem ciekawa jak innym sie podoba Watershed :D

Katanka

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
    • http://www.katanka.vel.pl
Odp: Watershed
« Reply #847 on: 2008-06-02, 23:03:35 »
Na p³ycie DVD Majkel mówi co¶ takiego - "Niektórzy uwa¿aj±, ¿e dwie ostatnie p³yty staczaj± Opeth z równi pochy³ej. Ja jednak mam to gdzie¶. Czê¶æ starszych fanów odpadnie, ale przybêd± nowi." Troszkê w tym mojej nadinterpretacji, ale co¶ w tym sensie powiedzia³. Ogólnie p³yta DVD bardzo uspokaja i daje nadziejê na nowe, nowe i jeszcze raz nowe :) Przeciez za to w³a¶nie kocham Opeth. Ka¿da p³yta inna ;P
Katanka
[email protected]
www.Katanka.vel.pl
Wodom Cze¶æ !!!

Lizard

  • Guest
Odp: Watershed
« Reply #848 on: 2008-06-02, 23:06:31 »
najlepsza GR, najgorsza Deliverance ?
wy nowi* to jacys dziwni jestescie :P

*nowi fani :)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Watershed
« Reply #849 on: 2008-06-02, 23:07:54 »
Kolega to akurat ani nie nowy fan ani nie nowy u¿ytkownik :P
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: Watershed
« Reply #850 on: 2008-06-02, 23:08:56 »
Jesli o mnie mowisz, to ja fanem jestem gdzies od 1998 roku :P, wiec wypraszam sobie :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Watershed
« Reply #851 on: 2008-06-02, 23:13:39 »
Cytowa³e¶ Katankê, wiêc zrozumia³am, ¿e to "nowy" by³o o nim...? :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Katanka

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
    • http://www.katanka.vel.pl
Odp: Watershed
« Reply #852 on: 2008-06-02, 23:14:48 »
S³ucham Opeth i tylko Opeth od 5 lat :) Nie jest to d³ugo w porównaniu z innymi, ale nic oprócz Opeth mi siê nie podoba :) Osobi¶cie uwa¿am siê za fana, choc moze nie mam racji :)

PS. Na forum od dawna. Ale mêczy³ mnie strasznie ten przyd³ugi w±tek o Watershed, wiêc odpu¶ci³em przed po³ow±. Zbyt du¿o informacji przed premier± nie jest dobrze s³uchac :) Mo¿na sobie wypaczyæ ocenê. nie uwa¿am siê za nowego, ale mo¿e nie mam racji ;)

PS2. Deliverance jest takim albumem, który im d³u¿ej siê s³ucha, tym gorzej wchodzi. GR odwrotnie. Deliverance moim zdaniem jest zbyt prosty w odbiorze. Zbyt banalny ... poza wyj±tkami na p³ycie.
Katanka
[email protected]
www.Katanka.vel.pl
Wodom Cze¶æ !!!

Lizard

  • Guest
Odp: Watershed
« Reply #853 on: 2008-06-02, 23:19:27 »
PS2. Deliverance jest takim albumem, który im d³u¿ej siê s³ucha, tym gorzej wchodzi. GR odwrotnie. Deliverance moim zdaniem jest zbyt prosty w odbiorze. Zbyt banalny ... poza wyj±tkami na p³ycie.

Zdecydowanie sie nie zgadzam. Kazda sekunda wiecej z tym albumem, to coraz wieksze jego uwielbienie, ale przyznam ze startowalem z poziomu wielkiej krytyki tego albumu :) dzisiaj go kocham, a GR bardzo srednio, za duzo klawiszy i brzmi troche nie bardzo (chociaz bardzo lubie)

Katanka

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
    • http://www.katanka.vel.pl
Odp: Watershed
« Reply #854 on: 2008-06-02, 23:40:13 »
Oceniaj±c Deliverance startowa³em z poziomu uwielbienia dla niego. Im dalej, tym s³abiej ;)
Katanka
[email protected]
www.Katanka.vel.pl
Wodom Cze¶æ !!!

 

lofty-success