Poll

Prze³om czy Wodna Szopa?

Prze³om
40 (45.5%)
Wodna Szopa
14 (15.9%)
Ani jedno ani drugie
34 (38.6%)

Total Members Voted: 80

Author Topic: Watershed  (Read 299865 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #1335 on: 2008-10-20, 17:35:22 »
Widaæ tylko na tym forum nikt ju¿ siê dokonaniami Opeth nie podnieca...
Jak to nikt? A ja? :shock: :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Watershed
« Reply #1336 on: 2008-10-20, 17:39:06 »
Mówi siê, ¿e jedna jaskó³ka wiosny nie czyni (poza tym: nie wychylaj siê! ;))

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Watershed
« Reply #1337 on: 2008-10-20, 17:50:53 »
to zabrzmia³o tak: napisa³em tak± tutaj niepochlebn± reckê, czytajcie, denerwujcie siê, w to mi graj!
To jakby¶ zajrza³a, zdziwi³aby¶ siê, bo recenzja jest pochlebna. Widaæ tylko na tym forum nikt ju¿ siê dokonaniami Opeth nie podnieca...
Ja siê podniecam, ale nie najnowszymi :D
Ja chcê na koncerta!!!!  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Watershed
« Reply #1338 on: 2008-10-20, 18:04:00 »
Mówi siê, ¿e jedna jaskó³ka wiosny nie czyni (poza tym: nie wychylaj siê! ;))
A dwie?! Ja te¿ siê zachwycam. :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Watershed
« Reply #1339 on: 2008-10-20, 18:09:22 »
(poza tym: nie wychylaj siê! ;))
O kurde, ale dosta³em baty. #-o :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Watershed
« Reply #1340 on: 2008-10-20, 19:52:07 »
Dwóch to ju¿ kompania, trzech to ju¿ t³um, wiêc jednak kto¶ siê jeszcze tak¿e nowym Opethem zachwyca ;) Ja siê zaliczam do tej grupy ;) A Watershed jestem gotów broniæ co najmniej tak jak wszystkiego co by³o od BWP, a¿ do niego :D A Still Life jeszcze bardziej ;) :mrgreen:

megakruk

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • HARDZONE
Odp: Watershed
« Reply #1341 on: 2008-10-21, 19:09:32 »
có¿ wielebni fani Opeth - to moje zdanie na ten temat
smacznego a bluzgi na meila proszê. pozdros
Có¿, wielebny by³y fanie... Mog³e¶ chocia¿ siê pofatygowaæ i skopiowaæ swój w³asny tekst, a nie odsy³aæ nas na jaki¶-zajebi¶cie-mroczny-portal, bo mnie to zalatuje tandetn± reklam± (siebie lub portalu :roll:)... Wiesz, to zabrzmia³o tak: napisa³em tak± tutaj niepochlebn± reckê, czytajcie, denerwujcie siê, w to mi graj! Brzydko  [-X
A poza tym, nie chce mi siê tego czytaæ, a i Watershita nie chce mi siê s³uchaæ, co jednak nie przeszkadza temu, ¿e nadal lubiê ten zespó³...  8)

No có¿ nie taki by³ zamiar, ale jak widaæ jeste¶ wró¿k± z krainy Oz, lub inn± wró¿k± Zêbuszk±, skoro tak, jak¿e to trafnie wybada³a¶ moje cne zamiary. Specjalnie dla Ciebie mogê ten tekst zamieniæ na obrazek pdf, wtedy nie musisz czytaæ, mo¿esz poogl±daæ, a póki co Miss ultranietandetna Jasnowidz gratulujê ultra immanentnego haju w wyra¿aniu swoich opinii. Powodzenia na przysz³o¶æ. No i zanim wyjedziesz z jakim¶ tek¶ciorem na temat afery spiskowej wieków o autopromocyjnym zapaszku go¶cia s³uchaj±cego tego zespo³u od dawien dawna, to proszê spytaj najpierw lekarza lub farmaceuty. Reasumuj±c - jak to napisa³a¶ - Brzydko. Tym brzydziej, ¿e jako jak mniemam ekspert u¿ywasz parafraz w stylu Watershit - byæ mo¿e kompozycje Opeth lej± siê poprzez swoj± d³ugo¶æ niczym sraczka z wiadomego ¼ród³a (choæ nie podejrzewam jednak, ¿e o to Ci chodzi³o), ale te na ostatnim kr±¿ku naprawdê nie nu¿±. A wiêc je¿eli maj± robiæ tak± Watershit, jak to napisa³a¶, to mogê tego gówna s³uchaæ wiecznie, niech mnie zaleje, chce ca³y  nim ¶mierdzieæ, o jee.
« Last Edit: 2008-10-21, 19:17:40 by megakruk »
Rebel Against All Circles And Deadends

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Watershed
« Reply #1342 on: 2008-10-21, 20:10:42 »
póki co Miss ultranietandetna Jasnowidz gratulujê ultra immanentnego haju w wyra¿aniu swoich opinii. Powodzenia na przysz³o¶æ. No i zanim wyjedziesz z jakim¶ tek¶ciorem na temat afery spiskowej wieków o autopromocyjnym zapaszku go¶cia s³uchaj±cego tego zespo³u od dawien dawna, to proszê spytaj najpierw lekarza lub farmaceuty. Reasumuj±c - jak to napisa³a¶ - Brzydko. Tym brzydziej, ¿e jako jak mniemam ekspert u¿ywasz parafraz w stylu Watershit.

Quote from: Regulamin forum
2. darzyæ szacunkiem Admina, Moderatorów i pozosta³ych u¿ytkowników

Drogi Kruku, na tym forum nie obra¿a siê innych u¿ytkowników. Nigdy i pod ¿adnym pozorem, choæby ich pogl±dy by³y Ci nie wiadomo jak wstrêtne (;) do Paulusa) i choæby przyprawia³y Ciê o nie wiadomo jakie napady k**wicy. Co siê tyczy ekspertyzy Czarnej, to s³ucha ona Opeth od jakich¶ piêciu-sze¶ciu lat, wiêc wydaje mi siê, ¿e cokolwiek o nich wie. A choæby nawet i nie wiedzia³a, to ma takie a nie inne zdanie na temat najnowszego dzie³a Opeth (do¶æ zbie¿ne z moim i paru innych forumowiczów, nawiasem mówi±c) i tak, a nie inaczej je wyra¿a. Przyznajê, ¿e to, co napisa³a mog³o Ciê sprowokowaæ, ale jednak na uk³ucie rapiera odpowiadaæ ciosem bojowego topora... brzydko, jak sami napisali¶cie. Pozdrawiam.
« Last Edit: 2008-10-21, 20:13:17 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

megakruk

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • HARDZONE
Odp: Watershed
« Reply #1343 on: 2008-10-21, 20:41:06 »
Ale¿ ja nikogo nie obra¿am, za stary jestem na to - to mnie pozwano o tandetne zamiary, st±d "nietandetna" w odpowiedzi, to Pani u¿ywa w swoich domniemaniach antycypacji, a wiêc dla mnie jest wró¿k±, bajek nie pamiêtam wiêc znam tylko takie jakie wymieni³em (Zêbuszka), w koñcu to Pani pisze Watershit - wiêc biorê to dos³ownie. No a skoro nie chce czytaæ - to mo¿e poogl±daæ (PDF). Tak wiêc nie u¿ywam, s³ów obra¼liwych, bo takich zamiarów nie mia³em, mo¿e k±¶liwych, ale to mnie wywo³ano do tablicy w niewybredny sposób.
Rebel Against All Circles And Deadends

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Watershed
« Reply #1344 on: 2008-10-21, 21:08:50 »
Przepraszam za offtopowanie moj± ulubion± moderator(kê)*, ale muszê podsumowaæ t± dyskusjê jedn± sylab±: heh...

*tak, aibrean, to Ty!

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Watershed
« Reply #1345 on: 2008-10-21, 21:22:58 »
Przepraszam za offtopowanie moj± ulubion± moderator(kê)*, ale muszê podsumowaæ t± dyskusjê jedn± sylab±: heh...

*tak, aibrean, to Ty!

<k³ania siê w pas> Ale¿ to nadmiar zaszczytu, panie Paulus! ;)

Kruku, ok, trochê nadreagowa³am, przyznajê. Po prostu nie rozumiem czemu ludzie (wszyscy i przewa¿nie, generalizuj±c) lec± tzw. inteligentnymi z³o¶liwo¶ciami zamiast równie inteligentnie i elokwentnie siê nie k±saæ wyra¿aj±c dok³adnie to samo. Ot, taki mój defekt tudzie¿ niedorobienie :|

EOT
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Watershed
« Reply #1346 on: 2008-10-21, 22:06:59 »
No có¿ nie taki by³ zamiar, ale jak widaæ jeste¶ wró¿k± z krainy Oz, lub inn± wró¿k± Zêbuszk±, skoro tak, jak¿e to trafnie wybada³a¶ moje cne zamiary. Specjalnie dla Ciebie mogê ten tekst zamieniæ na obrazek pdf, wtedy nie musisz czytaæ, mo¿esz poogl±daæ, a póki co Miss ultranietandetna Jasnowidz gratulujê ultra immanentnego haju w wyra¿aniu swoich opinii. Powodzenia na przysz³o¶æ.
A dziêkujê, ca³a przyjemno¶æ po mojej stronie :)
No i zanim wyjedziesz z jakim¶ tek¶ciorem na temat afery spiskowej wieków o autopromocyjnym zapaszku go¶cia s³uchaj±cego tego zespo³u od dawien dawna, to proszê spytaj najpierw lekarza lub farmaceuty. Reasumuj±c - jak to napisa³a¶ - Brzydko. Tym brzydziej, ¿e jako jak mniemam ekspert u¿ywasz parafraz w stylu Watershit - byæ mo¿e kompozycje Opeth lej± siê poprzez swoj± d³ugo¶æ niczym sraczka z wiadomego ¼ród³a (choæ nie podejrzewam jednak, ¿e o to Ci chodzi³o), ale te na ostatnim kr±¿ku naprawdê nie nu¿±. A wiêc je¿eli maj± robiæ tak± Watershit, jak to napisa³a¶, to mogê tego gówna s³uchaæ wiecznie, niech mnie zaleje, chce ca³y  nim ¶mierdzieæ, o jee.
A to ju¿ sobie sam do¶piewa³e¶, pozdro 600!  8)
...If I call will you come and will you save me?

megakruk

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • HARDZONE
Odp: Watershed
« Reply #1347 on: 2008-10-22, 17:27:47 »
Nie ma sprawy, any time, anywhere - jak mawia³ John Wayne, buziaki.  :twisted:

Czy¿bym nadinterpretowa³?
Rebel Against All Circles And Deadends

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Watershed
« Reply #1348 on: 2008-10-22, 18:47:24 »
Kolejny wątek, w którym będziecie się wykłócać o semantykę i kto komu bardziej posmaruje? :?

megakruk słusznie oburzył się, że Czarna się czepia nie czytając tekstu, ale użył nagannej formy. Zawsze mnie trochę razi, gdy wchodzi ktoś nowy na forum i od razu rzuca błotem w starszaków. Z drugiej strony Czarna miała rację, że można było tekst przekleić, ale takie linkowanie nie jest złe. Sami to robimy bardzo często, więc nie wiem w czym problem. Można by się czepiać, gdyby cel linku był nijak związany z tym, co miał prezentować.

Na tym proszę zakończyć offtopową dyskusję, zapasy w błocie i lizanie się po pupkach.

Odnośnie wątku natomiast: mnie też się podoba Watershed, co - mam nadzieję - nie przeszkadza tym, którym ten album się nie podoba ;) To ile nas już jest - podobaczy?
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Watershed
« Reply #1349 on: 2008-10-22, 21:02:47 »
Odno¶nie w±tku natomiast: mnie te¿ siê podoba Watershed, co - mam nadziejê - nie przeszkadza tym, którym ten album siê nie podoba ;)
Nienawidzê Ciê :<