Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 288142 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #540 on: 2007-03-19, 18:19:11 »
soja, mam wrazenie, ¿e swoim podej¶ciem do ma³¿eñstwa hetero jako instytucji przed³u¿aj±cej gatunek pope³niasz to, co zarzucasz ma³¿eñstwom homo - sprowadzasz wszystko pod ko³derkê :] pomijaj±c tych homoseksualistów, którym zale¿y tylko na bzykaniu (a co z ca³kiem spor± grup± hetero z nadmiernym popêdem, hmm?), do których te¿ czujê niechêæ, podejrzewam, ¿e wiêkszo¶æ z nich to zwykli ludzie którym zale¿y na tym, by kochaæ i byæ kochanym w trwa³ym, szczê¶liwym zwi±zku. A ¿e z osob± tej samej p³ci? No chyba lepiej ni¿ gdyby mieli siê mêczyæ w zawartych na si³e zwi±zkach hetero.
St±d sprawa ma³¿eñstw homo to autentycznie ¶liska sprawa - z jednej strony chcia³oby siê zapewniæ minimum praw parom, które chc± tylko spokoju ¶wiêtego i wspólnego rozliczania siê z podatków, z drugiej strony ka¿de ustêpstwo bedzie pretekstem dla tych gejów i lesbijek spod znaku ró¿owego lateksu do eskalacji ¿±dañ w my¶l zasady "daj im palec, to ze¿r± ca³± rêkê". Notabene z tego, co sobie poczyta³am, to ci "porz±dni" homoseksuali¶ci sami przyznaj±, ¿e ci "lateksowi" swoimi paradami robi± im nied¼wiedzi± przys³ugê i zniechêcaj± ogó³ spo³eczeñstwa do ca³ej mniejszo¶ci.
A homoseksualizm w przesz³o¶ci? By³, oczywi¶cie, nie ma co udawaæ, ¿e to mutacja po Czarnobylu i wymys³ naszych wyuzdanych czasów;) Wymienili¶cie tego sporo, ja pozwolê sobie tylko przypomnieæ o naszym królu, Henryku Walezjuszu, który przyje¿d¿aj±c do Polski jesieni± 1572r. przywióz³ sobie ca³y dwór kochanków:], ¿e o Oskarze Wilde nie wspomnê. Zauwa¿am tylko ciekaw± prawid³owo¶æ - przez kilka (kilkana¶cie) stuleci odmienna orientacja by³a narzêdziem walki politycznej, wykorzystywa³ to najpierw Ko¶ció³ (¿eby obrzydziæ pó¼niejszym pokoleniom Boles³awa ¦mia³ego ko¶cielni kronikarze oskar¿ali go m.in. o "przeciwne naturze obcowanie") a dzisiaj robi± to politycy, by zjednaæ sobie elektorat.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #541 on: 2007-03-19, 19:38:33 »
IMO robi siê ogromne halo z tego, ¿e w Polsce odbywa siê co roku parê demonstracji. Czytaj±c niektóre wypowiedzi odnoszê wra¿enie jakby ten kraj mia³a zalaæ milionowa fala homoseksualistów wbijaj±cych siê do mieszkañ drzwiami i oknami. Homoseksuali¶ci to znikomy procent spo³eczeñstwa i nawet je¿eli mieliby kiedy¶ stanowiæ jaki¶ czynnik demoralizuj±cy m³odzie¿, to i tak znajdowaliby siê na szarym koñcu listy.
Wiêc sk±d takie t³umy na paradach? [pytanie pod rozwagê]

Skoro to taki znikomy procent [z czym siê zreszt± zgadzam], to po co im specjalne przywileje, media, cuda w dokumentach?
Warszawa ma 1 600 000 mieszkañców. Na paradzie równo¶ci by³o oko³o 3tys osób z ca³ej Polski w tym zapewne ca³kiem spora grupa, które homoseksualistami nie s±. Ja to nazywam znikomym procentem. Poza tym o jakich przywilejach my mówimy? Mo¿e do oddzielnych toalet dla transwestytów, piecz±tki w dowodzie 'jestem homo', do³ó¿my od razu osobne miejsca na uniwersytetach, zni¿ki do kina i darmowe wczasy w Egipcie. A co tam, przecie¿ wszyscy homo non-stop o tym mówi± i marz± ¿eby lataæ w lateksie po ulicach. A je¿eli w tym kraju jest jeszcze jaki¶ gej czy lesbijka, który/a na to nie wpad³/a, to przecie¿ ju¿ wkrótce wysun± takie ¿±dania i co my wtedy zrobimy? Czeka nas niechybna zguba i dominacja homoseksualistów. Najlepiej spacyfikowaæ te t³umne demonstracje i zd³awiæ te pomys³y w zarodku. Albo najlepiej za³ó¿my kliniki, przecie¿ to chorzy ludzie, mo¿e siê wylecz±? ;/

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #542 on: 2007-03-19, 19:47:28 »
b³êkitnokrwista:
co do pierwszych dwóch akapitów - nie bêdê powtarza³ tego co ju¿ napisa³em
1) homoseksualizm w przesz³o¶ci: Henryk III Walezjusz oprócz tego ¿e by³ gejem by³ te¿ ¿onaty (choæ dzieci siê nie doczeka³), a swoje upodobania zachowywa³ dla siebie i swoich kochanków, pos±dzano go o homoseksualizm, on sam o tym mówi³. ja wolê o nim mówiæ jako o cz³owieku o sk³onno¶ciach homoseksualnych ni¿ o homoseksuali¶cie. 2) a dlaczego wykorzystywano odmienn± orientacjê jako narzêdzie walki politycznej? bo wtedy inaczej na to patrzono, normalnie, homoseksualizm by³ b³otem, którym siê obrzuca³o
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #543 on: 2007-03-19, 20:08:13 »
Albo najlepiej za³ó¿my kliniki, przecie¿ to chorzy ludzie, mo¿e siê wylecz±? ;/
W³a¶nie takiego podej¶cia chcia³em unikn±æ. Dlatego porówna³em to do fobii, bo wyda³o mi siê to najodpowiedniejsze. Szczególnie, ¿e niestety mam jedn± tak±. Nie s± potrzebne ¿adne _specjalne_ kliniki. To, co istnieje, w pe³ni wystarcza do podjêcia przez tych ludzi wyboru (o którym poni¿ej).
Je¿eli komu¶ ze sk³onno¶ciami homoseksualnymi ¼le - oczywi¶cie nic nie stoi mu na przeszkodzie zasiêgn±c porady/leczenia psychologów czy psychiatrów.
Ale je¿eli nie przeszkadza mu to lub nie zale¿y mu na byciu hetero z jakich¶ wzglêdów [podobnie jak ja nie wyobra¿am sobie podjêcia leczenia mojej fobii, której na codzieñ nie zauwa¿am w ogóle - wystêpuje w szczególnych przypadkach], to nic te¿ nie stoi na przeszkodzie do takiego ¿ycia. O ile nie zaczyna byæ przyczyn± krzywdy innego cz³owieka [adopcja w moim przekonaniu _jest_ tak± krzywd±. i nie z powodu nieakceptacji otoczenia, lecz, jak ju¿ gdzie¶ wy¿ej pisa³em, z powodu braku wychowania pochodz±cego zarówno od Kobiety jak i mê¿czyzny].
Ja nie chodze po ulicach i nie organizujê marszów ¿±daj±c, by ¶rodowisko by³o tak dostosowane, by czasem moja fobia mi nie przeszkadza³a. Rozumiem swoj± lekk± 'u³omno¶æ' w tej kwestii, lecz mimo mo¿liwo¶ci leczenia, wybieram jednak ¿ycie z tym, gdy¿ nie stanowi to dla mnie problemu wiêkszego. Dokonujê wyboru. Ci ludzie te¿ maj± wybór. Jednak staraj± siê udowodniæ, ¿e s± skazani na takie ¿ycie, co gorsza argumentuj±c '¿e to normalne' [na lito¶æ... _normalne_ nie oznacza 'od urodzenia/bez wyboru'! je¿eli kto¶ siê rodzi np. bez rêki, to to NIE jest normalne. to JEST u³omno¶æ. choroba. i trzeba umieæ _nazywaæ_ takie rzeczy. homoseksualizm _jest_ chorob±].
« Last Edit: 2007-03-19, 20:10:36 by drummmer »

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #544 on: 2007-03-19, 23:00:29 »
na paradach sa t³umy, bo chodz± na nie lanserzy, metrocioty, pseudoanarchi¶ci, banda dzieciaków z koszulkami z Che (który zreszt± zamyka³ do wiêzienia peda³ów, ale to nikomu nie przeszkadza, bogu siê drobnych wad nie wypomina), politycy, któzy zwêszyli sobie elektorat i wszyscy ci, którzy wierz±, ze tak wypada. ¯e trzeba tam byæ, bo walcz± z faszyzmem, kaczyzmem, nietolerancj± i wszystkim co z³e, brzydkie i niemodne.
Prawdziwi homoseksuali¶ci z regu³y siedz± wtedy w domu i siê wkurwiaj±, ze przez bandê pajaców zwykli ludzie, którym dot±d byli obojêtni zaczynaj± ich nie lubiæ i siê ich baæ. Odk±d w Polsce mówi siê o walce z homofobi± - homofobia wzrasta (przez 10 lat dwukrotnie). I bêdzie ros³a, bo przecie¿ w³±¶nie o to chodzi rozmaitym Biedroniom (simon mol polskich pederastów), bo na tym t³uk± kasê i dziêki temu mog± sobie szczekaæ w zachodnich gazetach, ¿e w Polsce czuj± siê jak ¯ydzi w Trzeciej Rzeszy.
Avril kocham Ciê :*

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #545 on: 2007-03-20, 11:16:15 »
Zaczêli¶my temat od problemu promocji homoseksualizmu w szkole. Oto co w tej sprawie powiedzia³ Miros³aw Orzechowski dla "Najwy¿szego Czasu!" (nr 11/2007):
Czy w polskich szko³ach promowano homoseksualizm?
By³y takie próby. Zosta³ przecie¿ wycofany z obiegu podrêcznik "Kompas". Ju¿ w tytule przywo³ano urz±dzenie, które wskazuje w³a¶ciw± drogê. Ten podrêcznik, który mia³ s³u¿yæ doskonaleniu nauczycieli, instruowa³, jak nale¿y przeprowadzaæ dyskusjê o legalizacji ¿±dañ ¶rodowisk homoseksualnych. Instrukcja brzmia³a mniej wiêcej tak: odnajd¼ ¶rodowisko gejowskie lub lesbijskie w twoim otoczeniu, nawi±¿ kontakt, zapro¶ do klasy i poprowad¼ dyskusjê. Zaproszeni go¶cie powiedz± ci, jak w twoim kraju ³amane jest ich prawo do adopcji dzieci i legalizowania zwi±zków homoseksualnych. Na takie podrêczniki nie mo¿emy siê zgodziæ i póki jeste¶my w ministerstwie edukacji, takiej zgody nie bêdzie.

« Last Edit: 2007-03-20, 11:22:23 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #546 on: 2007-03-20, 20:59:48 »
'Podrêcznik "Kompas - edukacja o prawach cz³owieka w pracy z m³odzie¿±" przygotowa³a Rada Europy, przet³umaczono j± na 19 jêzyków, ale nigdzie oprócz Polski ksi±¿ka nie okaza³a siê kontrowersyjna. Roman Giertych uzna³, ¿e publikacja s³u¿y "lansowaniu zasady wspó³pracy miêdzy ¶rodowiskami uczniowskimi a homoseksualnymi" i zakaza³ jej dystrybucji. To w³a¶nie za przygotowanie "Kompasu" zwolniono Miros³awa Sielatyckiego, szefa Centralnego O¶rodka Doskonalenia Nauczycielskiego. Bronili go nauczyciele, Polska Sekcja Amnesty International i Helsiñska Fundacja Praw Cz³owieka - bez skutku...'

Wiêcej <tutaj>

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #547 on: 2007-03-20, 21:16:06 »
Quote from: vertigo
Podręcznik "Kompas - edukacja o prawach człowieka w pracy z młodzieżą" przygotowała Rada Europy, przetłumaczono ją na 19 języków, ale nigdzie oprócz Polski książka nie okazała się kontrowersyjna.
to tak jakbyś powiedział, że książka o wyższości rasy czarnej nad białą i żółtą została wydana w 20 krajach i tylko w Niemczech była kontrowersyjna, nie wspominając, że te 19 krajów to kraje afrykańskie...
btw: znalazłem dziś w kieszonkowym przewodniku po anglii dwie strony o tym do jakich pubów zawitać jeżeli się jest homoseksualistą... "chciałbym jeszcze tylko zobaczyć transmisję na żywo z zakończenia tego zasranego świata" [size=0](Mleczko)[/size]

edit: -trochę jaśniej skoro trzeba: z powyższego postu wynika, że polska jest jedynym wśród tych, w ktorych ta książka była wydana, państwem, które jest jeszcze w miarę normalne.
-do postu poniżej: <lol>, tyle powiem, bo aż mi się nie chce komentować
« Last Edit: 2007-03-20, 22:08:25 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #548 on: 2007-03-20, 21:22:20 »
Quote from: vertigo
Podrêcznik "Kompas - edukacja o prawach cz³owieka w pracy z m³odzie¿±" przygotowa³a Rada Europy, przet³umaczono j± na 19 jêzyków, ale nigdzie oprócz Polski ksi±¿ka nie okaza³a siê kontrowersyjna.
to tak jakby¶ powiedzia³, ¿e ksi±¿ka o wy¿szo¶ci rasy czarnej nad bia³± i ¿ó³t± zosta³a wydana w 20 krajach i tylko w Niemczech by³a kontrowersyjna, nie wspominaj±c, ¿e te 19 krajów to kraje afrykañskie...
Brawo Soja, có¿ za trafne spostrze¿enie  #-o

edit:
Quote from: Soja
edit: -trochê ja¶niej skoro trzeba: z powy¿szego postu wynika, ¿e polska jest jedynym w¶ród tych, w ktorych ta ksi±¿ka by³a wydana, pañstwem, które jest jeszcze w miarê normalne.
-do postu poni¿ej: <lol>, tyle powiem, bo a¿ mi siê nie chce komentowaæ
Soja, je¿eli kto¶ my¶li, ¿e wiêkszo¶æ europejskich pañstw, oprócz Polski, to pañstwa nienormalne - jego sprawa. A co do postu powy¿ej: Twoich beznadziejnych porównañ te¿ nie chce mi siê komentowaæ, wiêc niestety musisz zadowoliæ siê stwierdzeniem 'Brawo Soja, có¿ za trafne spostrze¿enie'
Wys³ane: Dzisiaj o 20:59:48
Wys³any przez: vertigo
« Last Edit: 2007-03-20, 23:28:17 by vertigo »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #549 on: 2007-03-20, 22:42:23 »
Quote
Teza druga: Podrêcznik s³u¿y promocji homoseksualizmu.

Uzasadnienie: podrêcznik zachêca do tego, ¿eby do szko³y zapraszaæ przedstawicieli organizacji mniejszo¶ci seksualnych. W dodatku na stronie 374 zostaje przeprowadzona krytyka istniej±cego w Polsce porz±dku prawnego, zawarta w zdaniu: „Pary gejowskie i lesbijskie w ca³ej Europie s± te¿ ofiarami dyskryminacji prawnej, w kwestiach takich jak prawo do ma³¿eñstwa, zak³adania rodziny (co znaczy, ¿e nie mog± korzystaæ z tego samego statusu spo³ecznego, co pary heteroseksualne).”

Odpowied¼: Od czego by tu zacz±æ? Mo¿e od stale podnoszonej przez Romana Giertycha obecno¶ci homoseksualistów w szko³ach. Otó¿ je¶li pan Roman nie chce wpuszczaæ do szkó³ homoseksualistów, lesbijek, osób biseksualnych i transp³ciowych, to mam dla niego z³± wiadomo¶æ: oni ju¿ tam s±. S± w¶ród nauczycieli, a co wa¿niejsze – tak¿e w¶ród uczniów. I nie pojawili siê w szko³ach dlatego, ¿e zaprosili ich tam jacy¶ straszni lewacy, tylko dlatego, ¿e osoby o orientacji homoseksualnej stanowi± przynajmniej 5% populacji homo sapiens. To znany argument, ale powtórzê go jeszcze raz: 5% populacji znaczy, ¿e w statystycznej dwudziestopiêcioosobowej klasie jest przynajmniej jeden homoseksualny uczeñ lub uczennica. To przede wszystkim z my¶l± o tych dzieciach pisze siê scenariusze takie jak „Porozmawiajmy o seksie”. To ze wzglêdu na te dzieci w „Kompasie” znalaz³y siê s³owa, których Roman Giertych jako¶ nie chce cytowaæ, mimo ¿e one równie¿ znajduj± siê na 374 stronie: „Czy parom gejowskim i lesbijskim prawo powinno dozwoliæ na ma³¿eñstwo? M³odzi ludzie s± szczególnie podatni na homofobiczn± przemoc i dyskryminacjê, co mo¿e wywo³aæ w nich poczucie winy [...]. Negatywny przekaz, który otrzymuj± od spo³eczeñstwa, ustawia ich w pozycji konfliktu ze spo³eczeñstwem i samymi sob±. Przemoc i prze¶ladowania u wielu m³odych ludzi powoduj± depresjê, czasem prowadz± do samobójstwa.”

Wiele scenariuszy w „Kompasie” koñczy siê zachêt±, ¿eby zaprosiæ do szko³y osoby dobrze znaj±ce dany temat. Proponuje siê np. spotkania z przedstawicielami zwi±zków zawodowych, lokalnych mediów, policji czy z dzia³aczkami organizacji kobiecych. Na tej samej zasadzie w scenariuszu „Porozmawiajmy o seksie” znajduje siê propozycja nawi±zania kontaktu z przedstawicielami organizacji mniejszo¶ci seksualnych (s. 205). Warto przypomnieæ, ¿e dwie najbardziej znane polskie organizacje mniejszo¶ci seksualnych – Lambda i Kampania Przeciwko Homofobii – s± legalnie dzia³aj±cymi organizacjami, maj±cymi status Organizacji Po¿ytku Publicznego. I ¿e ustawa o systemie o¶wiaty stwierdza w artykule 2a: „1. System o¶wiaty wspieraj± organizacje pozarz±dowe, w tym organizacje harcerskie, a tak¿e osoby prawne prowadz±ce statutow± dzia³alno¶æ w zakresie o¶wiaty i wychowania. 2. Organy administracji publicznej prowadz±ce szko³y i placówki wspó³dzia³aj± z podmiotami, o których mowa w ust. 1...”


Kilkana¶cie postów wcze¶niej by³o zapytanie, czy by³y jakiekolwiek próby promocji homoseksualizmu, ba nawet w pewnym sensie zarzuty, ¿e jest to zwyczajne "bicie piany”, bo w polskim szkolnictwie nie by³o ¿adnych takich prób. Okazuje siê, ¿e jednak by³y i to (nazwa³bym) systemowe. Jak ju¿ pisa³em przedtem, nie chcia³bym by moje dziecko uczêszcza³o do szko³y, w której prowadzi siê promocjê homoseksualizmu, bo w konsekwencji doprowadzi to spo³ecznego przyzwolenia na deprawacjê dzieci i m³odzie¿y. No chyba, ¿e ju¿ nie ¿yjemy w wolnym spo³eczeñstwie a zasady wychowania w sposób totalitarny ustala "wielki brat"...?
« Last Edit: 2007-03-20, 22:43:54 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #550 on: 2007-03-20, 22:49:16 »
http://tiny.pl/c21k ... - to już przegięcie - cała widowania i chór, który kolesiowi wtóruje to dzieci. czy to nie jest chore? rzygać mi się k**** chce, ci ktorzy są tak wspaniale tolerancyjni: chcecie takie coś w polskiej telewizji? wyobrażacie sobie tak gigantyczny upadek moralny jak w popieprzonej Holandii nad Wisłą? jeżeli tak, to nie mamy o czym gadać...
« Last Edit: 2007-03-20, 23:12:36 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #551 on: 2007-03-20, 23:44:08 »
http://tiny.pl/c21k ... - to ju¿ przegiêcie - ca³a widowania i chór, który kolesiowi wtóruje to dzieci. czy to nie jest chore? rzygaæ mi siê k**** chce, ci ktorzy s± tak wspaniale tolerancyjni: chcecie takie co¶ w polskiej telewizji? wyobra¿acie sobie tak gigantyczny upadek moralny jak w popieprzonej Holandii nad Wis³±? je¿eli tak, to nie mamy o czym gadaæ...
W Holandii pojawi³y siê ju¿ grupy mniejszo¶ci seksualnych postuluj±ce, by prawnie zezwoliæ na odbywanie stosunków seksualnych z dzieæmi od 12 roku ¿ycia. Na razie im siê jeszcze nie uda³o, ale przy takiej zmasowanej "obróbce" spo³eczeñstwa przez front ideowy, to ju¿ tylko kwestia czasu.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #552 on: 2007-03-20, 23:51:33 »
http://tiny.pl/c21k ... - to ju¿ przegiêcie - ca³a widowania i chór, który kolesiowi wtóruje to dzieci. czy to nie jest chore? rzygaæ mi siê k**** chce, ci ktorzy s± tak wspaniale tolerancyjni: chcecie takie co¶ w polskiej telewizji? wyobra¿acie sobie tak gigantyczny upadek moralny jak w popieprzonej Holandii nad Wis³±? je¿eli tak, to nie mamy o czym gadaæ...
W Holandii pojawi³y siê ju¿ grupy mniejszo¶ci seksualnych postuluj±ce, by prawnie zezwoliæ na odbywanie stosunków seksualnych z dzieæmi od 12 roku ¿ycia. Na razie im siê jeszcze nie uda³o, ale przy takiej zmasowanej "obróbce" spo³eczeñstwa przez front ideowy, to ju¿ tylko kwestia czasu.
budzi siê we mnie stalin
sk±d masz te informacje?
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #553 on: 2007-03-21, 00:02:07 »
na pewno jeszcze im siê nie uda³o? mi siê wydaje, ze to jest legalne ju¿ od kilku lat akurat, ale mogê siê myliæ. Faktem natomiast jest, ¿e na ostatniej paradzie peda³ów, która albo ju¿ siê odby³a, albo siê zaraz odbêdzie, nowo¶ci± mia³a byæ dzieciêca, przepraszam za wyra¿enie, platforma, na której mia³o byæ kilku 12-latków deklaruj±cych siê jako homoseksuali¶ci. Na zarzuty, ze jest to promowanie pedofilii organizatorzy odrzekli, ze nie mo¿na mówiæ o dzieciach, gdy chodzi o osoby kilkunastoletnie.
Avril kocham Ciê :*

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #554 on: 2007-03-21, 00:48:21 »

Kilkana¶cie postów wcze¶niej by³o zapytanie, czy by³y jakiekolwiek próby promocji homoseksualizmu, ba nawet w pewnym sensie zarzuty, ¿e jest to zwyczajne "bicie piany”, bo w polskim szkolnictwie nie by³o ¿adnych takich prób. Okazuje siê, ¿e jednak by³y i to (nazwa³bym) systemowe. Jak ju¿ pisa³em przedtem, nie chcia³bym by moje dziecko uczêszcza³o do szko³y, w której prowadzi siê promocjê homoseksualizmu, bo w konsekwencji doprowadzi to spo³ecznego przyzwolenia na deprawacjê dzieci i m³odzie¿y. No chyba, ¿e ju¿ nie ¿yjemy w wolnym spo³eczeñstwie a zasady wychowania w sposób totalitarny ustala "wielki brat"...?

Jacku, dla ministra Orzechowskiego i dla Ciebie to promocja homoseksualizmu. Ja podrêcznika nie widzia³em, nie mniej jednak z fragmentu który zacytowa³e¶, moim zdaniem nie wynika nic co mog³oby jasno wskazywaæ na to, ¿e w podrêczniku ‘Kompas’ uczniów przekonuje siê do tego, jak fajnie jest byæ gejem/lesbijk±.

W Holandii pojawi³y siê ju¿ grupy mniejszo¶ci seksualnych postuluj±ce, by prawnie zezwoliæ na odbywanie stosunków seksualnych z dzieæmi od 12 roku ¿ycia. Na razie im siê jeszcze nie uda³o, ale przy takiej zmasowanej "obróbce" spo³eczeñstwa przez front ideowy, to ju¿ tylko kwestia czasu.
'W Polsce pojawi³y siê ju¿ grupy mniejszo¶ci seksualnych postuluj±ce, by prawnie zezwoliæ na odbywanie stosunków seksualnych z dzieæmi od 12 roku ¿ycia.' - wyobra¿asz sobie co¶ takiego, bo ja nie (bynajmniej nie tylko w Polsce).
Gdybym natomiast mieszka³ w Holandii i taki pomys³ mia³ wej¶æ w ¿ycie to pewnie by³bym jednym z wielu mieszkañców tego kraju, którzy na ludzi z takim podej¶ciem dybi± (dybaj±?) z tasakiem. Co nie znaczy, ¿e mia³bym nieodpart± ochotê wyp³aciæ z bani ka¿demu homo którego znam. Wiêc Budyñ nie martw siê, je¿eli kiedykolwiek pojawi siê tutaj jakikolwiek pomys³ wprowadzenia tego typu praw (w co kolejny ju¿ raz podkre¶lam ;], w±tpiê), to chêtnie wybiorê siê z Tob± na wycieczkê z p³on±cymi pochodniami pod Belweder. Tymczasem proponowa³bym nie przesadzaæ: ani ze strachem przed eskalacj± ¿±dañ homoseksualistów, ani z narzucaniem najbardziej nawet absurdalnych praw przez EU. Je¿eli spo³eczeñstwo siê czego¶ boi wtedy ³atwo nim manipulowaæ, wystarczy wtedy rzuciæ has³o 'stop homo' ¿eby grono osób zosta³o oddanymi zwolennikami nawet najbardziej beznadziejnej partii. W Holandii swoim liberalnym podej¶ciem zrobili sobie kuku. Niech sobie teraz z tym radz±. Inne pañstwa traktuj± to jako przestrogê a nie jako fantastyczne pomys³y, które nale¿a³oby jak najszybciej przetestowaæ.

 

lofty-success