Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 288119 times)

0 Members i 6 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1125 on: 2008-02-02, 17:11:27 »
W dupie mam kierowców i celników. Info, które podał Jacek jest o wiele bardziej zajmujące. Wczoraj dyskutowałem na ten temat z koleżanką z pracy i dowiedziałem się jeszcze więcej ciekawych rzeczy. Wystarczy popatrzeć na efekty ataku 9/11, żeby mieć niezłe poszlaki wskazujące, że mogło to być przygotowane przez służby specjalne. Niedługo po atakach wprowadzono bardzo restrykcyjne prawo, które pozbawiło ludzi wolności! Polecam publikacje Naomi Klein, szczególnie książkę i film na jej podstawie - Shock Doctrine. Nami Klein jest też jednym z głównych ideologów alterglobalistycznego ruchu No Logo. Naprawdę zmienia się perspektywa po zapoznaniu z tymi materiałami.
« Last Edit: 2008-02-02, 17:18:38 by minder »
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1126 on: 2008-02-02, 18:27:40 »
W dupie mam kierowców i celników.
aaa no tak. powoli wyznaczamy pewne trendy w Drażliwych dyskusjach..

co do tekstu od Jacka. przeciętny obywatel niewiele może odkryć w przekręcie zrobionym przez rząd kraju, który posiada jeden z najlepszych wywiadów na świecie, a jeżeli jeszcze Izrael był w to wplątany to zagadki w życiu zwykły zjadacz chleba nie rozwikła co widać po mnogości różnych teorii spiskowych. jedno jest pewne, coś jest na rzeczy jeśli zamachu na ludność cywilną pewnego kraju dokonuje facet, który był przez władze tego kraju szkolony w zakresie działań militarystycznych i wielokrotnie przez nie wspomagany finansowo
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1127 on: 2008-02-02, 19:48:45 »
Tak, oczywi¶cie, pewne trendy. Yhm. Wszystko zosta³o powiedziane, wiêc przechodzê do porz±dku dziennego, bo znalaz³em ciekawszy temat do roztrz±sania. Dziêkujê za uwagê.

Przypominam sobie aferê Iran-Contras, wojnê Iraku z Iranem, w której obie strony by³y na siebie napuszczane przez to samo mocarstwo, wspomniane æwiczenia Talibów przez CIA i sporo innych ciekawostek - to mnie w tej chwili interesuje. Chyba za du¿o czasu przebywam ostatnio w towarzystwie alterglobalistycznych aktywistów ;)
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1128 on: 2008-02-02, 20:08:58 »
Tak, oczywiście, pewne trendy. Yhm. Wszystko zostało powiedziane, więc przechodzę do porządku dziennego, bo znalazłem ciekawszy temat do roztrząsania. Dziękuję za uwagę.
chodzi mi tylko o twoje wnioski końcowe w zabójczym podsumowaniu tematu. dziękuję za uwagę.
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1129 on: 2008-02-03, 09:50:55 »
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1130 on: 2008-02-03, 15:04:36 »
co¶my zrobili ze ¶wiatem, czy naprawdê tak nisko ju¿ upadli¶my, ¿e do tego dochodzi?
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1132 on: 2008-02-06, 01:12:44 »
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1133 on: 2008-02-09, 15:55:14 »
Quote
Za rok rozpocznie siê kolejna rewolucja w polskim szkolnictwie. Nauczanie ogólne, na przyk³ad lekcje historii, m³odzie¿ ma zakoñczyæ ju¿ w pierwszej klasie liceum. Potem skoncentruje siê tylko na wybranych przedmiotach. Takich zmian chce minister edukacji Katarzyna Hall - ujawnia "Dziennik".

Nie wiem jak siê ustosunkowaæ. Z jednej strony okrajanie programu jest rozwojobójcze dla uczniów... ale z drugiej strony faktycznie przedmaturalne prze³adowanie nauk± przedmiotów niezdawanych na niej, szczególnie gdy trafi³o siê na z³ych nauczycieli [osobi¶cie w profilu mat-fiz-inf najwiêcej czasu w liceum po¶wiêca³em na historiê :|], utrudnia skupienie siê na tym co najwa¿niejsze z punktu widzenia przysz³ych studiów i pracy... :-k

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1134 on: 2008-02-12, 17:24:18 »
Poza tym, ¿e dra¿liwym tematem jest mój powrót na forum (nie bêdê przeklinaæ), powiedzmy, ¿e to w ramach autoprezentu urodzinowego, to chcê oznajmiæ i oznajmiam zatem, ¿e szerzy siê jaka¶ propaganda homoseksualna. Dzisiaj w TV w Dzieñ dobry TVN mówi³a baba, ¿e przyjaciel gej to jest dobry, bo mo¿na z nim o wszystkim pogadaæ, a z heterofacetem siê nie rozmawia. I mnie zala³o co¶ z³ego. Bo to jest chore. Bo w³a¶nie, ¿e siê rozmawia. Ja siê osobi¶cie przyja¼niê z osob± p³ci odmiennej ni¿ moja i jako¶ wcale nie homo i mogê rozmawiaæ o wszystkim i nie potrzebujê geja do tego. Wiem, ¿e telewizja k³amie, ale to ju¿ przesada.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1135 on: 2008-02-12, 17:31:39 »
klamie nie klamie, ale przyjazn z facetem hetero tylko wam kobietom wydaje sie mozliwa  :>

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1136 on: 2008-02-12, 17:34:19 »
przyjazn z facetem hetero tylko wam kobietom wydaje sie mozliwa  :>
To muszê zapytaæ mojego hetero przyjaciela, czy czasem nie jest kobiet± :P

Powiedzia³, ¿e nie.
« Last Edit: 2008-02-12, 18:11:38 by Juzef Le Dragon »

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1137 on: 2008-02-12, 19:15:13 »
klamie nie klamie, ale przyjazn z facetem hetero tylko wam kobietom wydaje sie mozliwa  :>

My¶lisz ¿e zawsze które¶ ma poci±g do drugiego? byæ mo¿e... Ale czasem siê udaje :)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1138 on: 2008-02-12, 19:31:26 »
klamie nie klamie, ale przyjazn z facetem hetero tylko wam kobietom wydaje sie mozliwa  :>

My¶lisz ¿e zawsze które¶ ma poci±g do drugiego? byæ mo¿e... Ale czasem siê udaje :)
Jak siê kogo¶ zna pó³ ¿ycia, to mo¿e byæ on bezp³ciowy...
A ja jak ju¿ zacznê traktowaæ faceta jak kumpla, to raczej szans na nic wiêcej nie ma...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1139 on: 2008-02-12, 20:09:55 »
Dzisiaj w TV w Dzieñ dobry TVN mówi³a baba, ¿e przyjaciel gej to jest dobry, bo mo¿na z nim o wszystkim pogadaæ, a z heterofacetem siê nie rozmawia.
No bo z facetami siê nie da rozmawiaæ... :roll: :<