Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 288120 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1140 on: 2008-02-12, 22:15:37 »
czy ktoś jeszcze odnosi wrażenie, że szefowie programowi i dziennikarze TVN24 pragną zostać działaczami lub może kiedyś politykami Platformy? Dziś na miejscu min. Szczygło wyszedłbym w środku programu Moniki Olejnik a na miejscu min. Ziobry zapytałbym wprost pana Knapika jakie są instrukcje z kancelarii premiera... Gorzej jest chyba tylko w Stanach, przedwczoraj czy wczoraj zauważyłem, że w CNN można spokojnie mówić o uczestnikach wyścigu do Białego Domu z Partii Republ. że są debilami, a Larry King może sobie w odpowiedzi potakiwać. Kiedy tak będzie w Polsce? czekam
« Last Edit: 2008-06-19, 14:48:36 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1141 on: 2008-02-13, 16:11:19 »
(...) przedwczoraj czy wczoraj zauwa¿y³em, ¿e w CNN mo¿na spokojnie mówiæ o uczestnikach wy¶cigu do Bia³ego Domu z Partii Republ. ¿e s± debilami, a Larry King mo¿e sobie w odpowiedzi potakiwaæ. Kiedy tak bêdzie w Polsce? czekam
No wiesz, oni tam maj± takie co¶, co nazywa siê "wolno¶æ s³owa", to sobie mog±... :roll: ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1142 on: 2008-02-18, 23:15:07 »
Zeitgeist - oglądając bądźcie skrajnie sceptyczni do tego co widzicie, nie wierzcie w nic, co jest tam powiedziane... A potem samodzielnie przekopcie się przez materiały źródłowe (i nie mam na myśli wysyłania zapytań do Google). Jestem dopiero w połowie, a już czuję się niemal doszczętnie zmiażdżony. Wersja z polskimi napisami.

Właśnie skończyłem oglądać i jestem naprawdę głęboko wstrząśnięty. 1/3 z tych rzeczy zdążyłem wykoncypować wcześniej na podstawie faktów, które widziałem na własne oczy lub w relacjach na żywo (np. wydarzenia 9/11 oglądałem przez niemal cały dzień na różnych kanałach tvsat). Czas zacząć przekopywać się przez książki i gazety i chyba poważniej wziąć się za swoje życie.

Jestem niemal pewny, że z grupą znajomych zorganizuję przynajmniej jedną projekcję tego filmu dla młodzieży. Na razie tyle mogę zrobić.

Inna możliwość jest taka, że spece od teorii spiskowych robią się naprawdę cwani i przekonujący ;)
« Last Edit: 2008-02-19, 00:55:06 by minder »
True Pagan Winter Crew

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1143 on: 2008-02-19, 22:44:47 »
Jak siê kogo¶ zna pó³ ¿ycia, to mo¿e byæ on bezp³ciowy...
A ja jak ju¿ zacznê traktowaæ faceta jak kumpla, to raczej szans na nic wiêcej nie ma...

Te¿ tak mam.
Mnie siê tam z facetami dobrze rozmawia, nie wa¿ne czy gej czy hetero. Nie ze wszystkimi, bo to nie tylko od p³ci zale¿y, ale te¿ od charakteru, zainteresowañ itd., ale z wiêkszo¶ci± tych, których znam to spoko. Nie narzekam :]

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1144 on: 2008-02-19, 23:25:27 »
Ja mam w sumie tak samo. :twisted:
Z gejami tak¿e i nie czujê siê dla nich ofiar±. ;)

Natomiast je¶li chodzi o pleæ przeciwn± to nie wyobra¿am sobie abym mia³ czuæ poci±g do swoich przyjació³ek. Po prostu pewnymi kobietami interesujesz siê jako kobietami, a inne staj± siê dla Ciebie kim¶ bliskim. Przyjaciel jest de facto bezp³ciowy. Oczywi¶cie wy³±cznie w kwestiach obopólnych relacji.
[under construction]

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1145 on: 2008-02-21, 09:36:23 »
Jak siê kogo¶ zna pó³ ¿ycia, to mo¿e byæ on bezp³ciowy...
A ja jak ju¿ zacznê traktowaæ faceta jak kumpla, to raczej szans na nic wiêcej nie ma...

Te¿ tak mam.
Mnie siê tam z facetami dobrze rozmawia, nie wa¿ne czy gej czy hetero. Nie ze wszystkimi, bo to nie tylko od p³ci zale¿y, ale te¿ od charakteru, zainteresowañ itd., ale z wiêkszo¶ci± tych, których znam to spoko. Nie narzekam :]

klania sie teoria drabin

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1146 on: 2008-02-21, 22:06:19 »
A ja nie mam przyjació³ i nie mam problemów :P

Ale nie mogê siê powstrzymaæ: teoria drabin, jak ka¿da inna teoria, jest tylko teori±, a nie prawem. To tyle ;>

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1147 on: 2008-02-21, 23:06:25 »
potwierdzone w praktyce przez najlepszych psich stomatologow

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1148 on: 2008-02-22, 11:04:33 »
Nie ufam stomatologom.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1149 on: 2008-02-22, 18:35:31 »
W dodatku psim...  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1150 on: 2008-02-22, 20:17:33 »
a to ciekawe.. na ogol w reklamach polecaja cos albo stomatolodzy albo hodowcy psow.. atest polaczony powinien przekonywac jeszcze bardziej..

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1151 on: 2008-03-03, 16:40:47 »
nie wiedzia³am, gdzie to wpisaæ, ale... troche sie przerazi³am jak zobaczy³am program Ewy Drzyzgi, a tam temat o kobietach, które maltretuj± swoich facetów...a¿ mi siê s³abo robi, jak sobie tego s³ucham...teraz to nawet leci na TVNie...
« Last Edit: 2008-03-03, 17:02:54 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1152 on: 2008-03-03, 22:15:49 »
a to ciekawe.. na ogol w reklamach polecaja cos albo stomatolodzy albo hodowcy psow.. atest polaczony powinien przekonywac jeszcze bardziej..

Nie ogl±dam reklam :]. Wy³±czam albo wychodzê  :>
A produkty wybieram wtedy je¶li ktos czyj± opiniê szanujê mi poleci (znajomi, profesjonalisci), a nie marketingowi pracze mózgów :p

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1153 on: 2008-03-03, 22:25:23 »
A produkty wybieram wtedy je¶li ktos czyj± opiniê szanujê mi poleci (znajomi, profesjonalisci)
Lakier do w³osów [tu-wstaw-nazwê], polecany przez profesjonalistów ;P

nie wiedzia³am, gdzie to wpisaæ, ale... troche sie przerazi³am jak zobaczy³am program Ewy Drzyzgi, a tam temat o kobietach, które maltretuj± swoich facetów...
A to akurat ¿adna nowo¶æ, ¿e takie s±. A z ciekawo¶ci: no i co tam by³o? (Proszê te najbardziej makabryczne wie¶ci)

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1154 on: 2008-03-03, 22:32:09 »
A produkty wybieram wtedy je¶li ktos czyj± opiniê szanujê mi poleci (znajomi, profesjonalisci)
Lakier do w³osów [tu-wstaw-nazwê], polecany przez profesjonalistów ;P

Nie pseudoprofesjonalisci z reklamy  :?, tylko w tym wypadku dobry fryzjer (jest taki?  :mrgreen:, cale szczescie nie uzywam lakierow do wlosow, ufff).

 

lofty-success