Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 288122 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1155 on: 2008-03-03, 22:36:35 »
nie wiedzia³am, gdzie to wpisaæ, ale... troche sie przerazi³am jak zobaczy³am program Ewy Drzyzgi, a tam temat o kobietach, które maltretuj± swoich facetów...
A to akurat ¿adna nowo¶æ, ¿e takie s±. A z ciekawo¶ci: no i co tam by³o? (Proszê te najbardziej makabryczne wie¶ci)

 By³ artyku³ reklamuj±cy Rozmowy w toku na Onecie. ¯ona faceta flirtowa³a przez Internet, a kiedy m±¿ chcia³ z ni± o tym porozmawiaæ, wypali³a mu, ¿e to jest jej ¿ycie i jej sprawy. By³o o biciu bez powodu t³uczkiem do miêsa, rozpalonym ¿elazkiem, wreszcie w Wigiliê ta pani przystawi³a ma³¿onkowi nó¿ do szyi i grozi³a, ¿e go zabije. No có¿, ró¿ni ludzie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1156 on: 2008-03-03, 22:47:16 »
[...] dobry fryzjer (jest taki?  :mrgreen: [...]
Jest... (ale to fryzjerka, to nie wiem, czy siê liczy ;>)

By³ artyku³ reklamuj±cy Rozmowy w toku na Onecie. ¯ona faceta flirtowa³a przez Internet, a kiedy m±¿ chcia³ z ni± o tym porozmawiaæ, wypali³a mu, ¿e to jest jej ¿ycie i jej sprawy. By³o o biciu bez powodu t³uczkiem do miêsa, rozpalonym ¿elazkiem, wreszcie w Wigiliê ta pani przystawi³a ma³¿onkowi nó¿ do szyi i grozi³a, ¿e go zabije. No có¿, ró¿ni ludzie.
"Ró¿ni" - ³adnie powiedziane. Ludzie to s± chorzy. A¿ dziw, ¿e jest ich coraz wiêcej :roll:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1157 on: 2008-03-03, 22:57:41 »
[...] dobry fryzjer (jest taki?  :mrgreen: [...]
Jest... (ale to fryzjerka, to nie wiem, czy siê liczy ;>)
P³eæ nieistotna ;)
By³ artyku³ reklamuj±cy Rozmowy w toku na Onecie. ¯ona faceta flirtowa³a przez Internet, a kiedy m±¿ chcia³ z ni± o tym porozmawiaæ, wypali³a mu, ¿e to jest jej ¿ycie i jej sprawy. By³o o biciu bez powodu t³uczkiem do miêsa, rozpalonym ¿elazkiem, wreszcie w Wigiliê ta pani przystawi³a ma³¿onkowi nó¿ do szyi i grozi³a, ¿e go zabije. No có¿, ró¿ni ludzie.
"Ró¿ni" - ³adnie powiedziane. Ludzie to s± chorzy. A¿ dziw, ¿e jest ich coraz wiêcej :roll:

Ludzie, ludzie... ¶wiat w ogóle schodzi na psy.
Co sie dzieje ze ¶wiatem i ludzmi :(.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1158 on: 2008-03-03, 23:57:26 »
A produkty wybieram wtedy je¶li ktos czyj± opiniê szanujê mi poleci (znajomi, profesjonalisci)
Lakier do w³osów [tu-wstaw-nazwê], polecany przez profesjonalistów ;P

Nie pseudoprofesjonalisci z reklamy  :?, tylko w tym wypadku dobry fryzjer (jest taki?  :mrgreen:, cale szczescie nie uzywam lakierow do wlosow, ufff).
Wiêc mnie dzisiaj profesjonali¶ci z Welli (Wella Professionals :roll:) powiedzieli, ¿e farba Palette jest najgorsza z mo¿liwych, jaka najlepsza to wiadomo.. :roll:
A Ba¶kê ci±³ facet, szef zak³adu, na sucho i w ogóle booosko... ;)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1159 on: 2008-03-04, 09:08:10 »

Wiêc mnie dzisiaj profesjonali¶ci z Welli (Wella Professionals :roll:) powiedzieli, ¿e farba Palette jest najgorsza z mo¿liwych, jaka najlepsza to wiadomo.. :roll:

To, ¿e Palette jest najgorsza, to nie tylko profesjonali¶ci Welli mówi±, ale wielu innych fryzjerów te¿. No i ja niestety muszê siê z nimi zgodziæ - gorszego szajsu nigdy nie u¿ywa³am, skóra po tym pali, jest czerwona, wychodz± jakie¶ strupy i co najgorsze tony w³osów, masakra. A szkoda, bo wybór kolorów maj± bogaty (ale co widzê - temat "fryzjerka" w dziale "dra¿liwe tematy" kwitnie  :mrgreen: :lol:)

Edit:
Umkne³a mi z tego wszystkiego my¶l, któr± chcia³am tu zawrzeæ - chodzi mi o profesjonalistów niezale¿nych, a nie takich, którym konkretne firmy p³ac± za polecanie swoich produktów itp. itd.(ciê¿ko takich pewnie znale¼æ w naszych czasach rz±dzonych przez pieni±dz)
« Last Edit: 2008-03-04, 14:51:49 by Jasmin »

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1160 on: 2008-03-04, 22:44:32 »

To, ¿e Palette jest najgorsza, to nie tylko profesjonali¶ci Welli mówi±, ale wielu innych fryzjerów te¿. No i ja niestety muszê siê z nimi zgodziæ - gorszego szajsu nigdy nie u¿ywa³am, skóra po tym pali, jest czerwona, wychodz± jakie¶ strupy i co najgorsze tony w³osów, masakra.

To chyba zale¿y od wra¿liwo¶ci skóry danego cz³owieka :> Sama u¿ywam palette i nic takiego mnie w ¿yciu nie spotka³o  :roll:
Fata viam invenient

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1161 on: 2008-03-05, 16:30:39 »
By³ artyku³ reklamuj±cy Rozmowy w toku na Onecie. ¯ona faceta flirtowa³a przez Internet, a kiedy m±¿ chcia³ z ni± o tym porozmawiaæ, wypali³a mu, ¿e to jest jej ¿ycie i jej sprawy. By³o o biciu bez powodu t³uczkiem do miêsa, rozpalonym ¿elazkiem, wreszcie w Wigiliê ta pani przystawi³a ma³¿onkowi nó¿ do szyi i grozi³a, ¿e go zabije. No có¿, ró¿ni ludzie.
heh..no to juz mnie kto¶ wyreczy³ w relacjonowaniu tych "makabrycznych " szczegó³ów :P
nie no, ale to bylo naprawdê chore...albo, jak taka jedna widelcem d¼ga³a swojego faceta w klatkê piersiow±  :shock: có¿... :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1162 on: 2008-04-09, 12:19:50 »
Jako¶ tu nie¿ywo... A ja w³a¶nie dosta³am linka, ktróym warto siê podzieliæ. O kobiecie konsekrowanej na dziewicê.. Powiem tyle: jestem w szoku. A na koniec jest, ¿e ta pani jest poczytalna :|

Dobra, pomijaj±c takie szczegó³y to ja zg³aszam jedn± w±tpliwo¶æ natury logicznej: Ko¶ció³ Katolicki nie zezwala na wielo¿eñstwo, tak? To dlaczego takie osoby uwa¿aj±, ¿e s± ma³¿onkami Jezusa i jest ich wiele? Przecie¿ to jaka¶ niekonsekwencja (btw: czy Jezusa kto¶ pyta³ o zgodê?)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1163 on: 2008-04-09, 16:50:43 »
Co za bzdura. Nie potrafiê powiedzieæ wiêcej. Im wiêcej znam takich przyk³adów tym wiêksze mam w±tpliwo¶ci co do ludzi na tym ¶wiecie. I samych zainteresowanych i takich, którzy uwa¿aj±, ¿e to normalne.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1164 on: 2008-04-09, 16:58:47 »
wg kosciola nieskonsumowany slub jest niewazny :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1165 on: 2008-04-09, 17:14:31 »
Trudno siê wypowiadaæ, jak ma siê w takim temacie mgliste pojêcie. Czy jest to jaka¶ dawna tradycja czy dla odmiany mo¿e posoborowy modernistyczny wymys³ (arcybiskup Józef ¯yciñski jak wszem i wobec wiadomo jest zaprzysiêg³ym modernist±), a do tego gdzie to siê jeszcze ukazuje, w dodatku do antykatolickiej "Wyborczej" (kolejna próba o¶mieszania konserwatystów i tradycjonalistów?). Pomimo tych w±tpliwo¶ci, teksty typu: jestem zakochana w Jezusie Chrystusie, wyobra¿am go sobie jako przystojnego szczup³ego mê¿czyznê z d³ugimi w³osami, z brod±, uwa¿am za niesmaczne.
« Last Edit: 2008-04-09, 17:18:48 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1166 on: 2008-04-09, 18:11:52 »
No w³a¶nie te¿ mam takie w±tpliwo¶ci. A po przeczytaniu czê¶ci tekstu zapali³ mi sie w g³owie neon "Type O Negative - Christian Woman". Ale nie zdziwi³abym siê, gdyby to by³o wszystko powa¿nie.

Natomiast zastanawia mnie brak logiki i konsekwencji w takim dzia³aniu Ko¶cio³a i jawne - by³o nie by³o - nawi±zanie do praktyk pogañskich, nawet, je¶li nie u¶wiadomione. (A podobno pogañstwo to szatan i z³o, wiêc tym bardziej mnie to dziwi...)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1167 on: 2008-04-09, 18:36:21 »
haha, was takie niusy szokuj±, a mi poprawiaj± humor. gdyby na ¶wiecie nie by³o pierdolniêtych ludzi a miernoty nie mia³y g³osy by³oby cholernie smêtno, a tak jest fajno. cieszcie siê, bo mogli¶cie siê urodziæ tacy jak ta kobieta z artyku³u
:Wreath: : ko¶ció³ ju¿ sam nie wie co mówi czy powiedzia³
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1168 on: 2008-04-09, 18:43:54 »
Zreszt±.. kogo to obchodzi? Niech sobie ¿yj±..
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1169 on: 2008-04-09, 18:48:09 »
Zreszt±.. kogo to obchodzi? Niech sobie ¿yj±..
byle nie w zorganizowanych skupiskach politycznie zorientowanych
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?