Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 288133 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1680 on: 2009-11-22, 15:11:51 »
Prezydent Unii chce usun±æ god³a narodowe.
A mo¿e do absurdów jednak..?
My¶lê, ¿e dla bystrych obserwatorów sceny politycznej, intencje architektów Unii Europejskiej od pocz±tku by³y czytelne - jedno, scentralizowane pañstwo europejskie.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1681 on: 2009-11-22, 18:15:32 »
Mass: We Pray - elektroniczna gra w ko¶ció³, gdzie zamiast joysticków s± krzy¿e...

paatosiq

  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1682 on: 2009-11-27, 23:41:26 »
GG wymusza u¿ywanie przez wszystkich ORYGINALNEGO Gadu-Gadu w wersji 8.0 lub wy¿szej (w 1024x768 reklamy nie mieszcz± mi siê na pulpicie). Inaczej nie porozmawiamy sobie z u¿ytkownikami, którzy dopiero co za³o¿yli numerek.

Quote
Witam, problem zwi±zany jest z wy³±czeniem ekspiracji numerów (numery s± teraz przydzielane do¿ywotnio, nie wygasaj± po 180 dniach nieu¿ywania) W zwi±zku z t± modyfikacj± techniczn± zachodzi potrzeba udostêpnienia znacznie wy¿szych puli numeracyjnych przy rejestracji nowych numerów. To powoduje, ¿e te numery (pow. 16mln) nie s± obs³ugiwane przez komunikatory starsze ni¿ Nowe Gadu-Gadu (wersja 8). W zwi±zku z powy¿szym nale¿y zaktualizowaæ komunikator do najnowszej wersji po obu stronach. To przywróci pe³n± funkcjonalno¶æ komunikatora. Najnowsz± wersjê komunikatora mo¿na pobraæ ze strony: http://komunikator.gadu-gadu.pl

Na moje oko, i nie tylko moje pewnie, to specjalnie na³o¿ony limit dla serwera, ¿eby zmusiæ u¿ytkowników.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1683 on: 2009-11-28, 12:28:37 »
GG wymusza u¿ywanie przez wszystkich ORYGINALNEGO Gadu-Gadu w wersji 8.0 lub wy¿szej (w 1024x768 reklamy nie mieszcz± mi siê na pulpicie). Inaczej nie porozmawiamy sobie z u¿ytkownikami, którzy dopiero co za³o¿yli numerek.

Go Jabber. Tym bardziej, ¿e Urz±d Komunikacji Elektronicznej go popiera :D
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1684 on: 2009-12-04, 08:21:28 »
Quote from: Janusz Korwin-Mikke
W 1918 roku Pañstwo Polskie powstawa³o - jednocz±c siê z trzech zaborów. Obowi±zywa³y w nich mniej lub bardziej rozs±dne - ale inne przepisy. Przy jednoczeniu ONI bardzo starannie powybierali z praw zaborców to, co by³o najgorsze i najg³upsze - ale co dawa³o politykom i urzêdnikom "w³aaadzê" nad lud¼mi. W ostatnich latach, z okazji wchodzenia do UE (od 1-XII jeste¶my ju¿ obywatelami UE, a nie obywatelami RP!), zachodzi³o to samo zjawisko. Wiele razy pisa³em, ¿e ONI przyjmuj± z Brukseli dowoln± g³upotê, któr± tam naprodukuj±. Ka¿± zlikwidowaæ ¿arówki - to zlikwiduj±. Ka¿± zlikwidowaæ "zielone strza³ki" do skrêtu w prawo - to likwiduj±. Ka¿± "walczyæ z globalnym ociepleniem", to bêd± "walczyæ", choæ cena pr±du pójdzie w górê o 60 proc.... Z jednym wyj±tkiem. Gdy z Brukseli przyjdzie jaka¶ rozs±dna dyrektywa. I tu, i tam siedz± durnie i z³odzieje. Czêsto-gêsto wiêc od ONYCH z Brukseli nieoczekiwanie przychodzi co¶ mniej g³upiego, ni¿ stworzyli "nasi" ONI. Ostatnio przysz³a dyrektywa, ¿e koleje maj± p³aciæ pasa¿erom odszkodowania, je¶li poci±g siê spó¼ni. Walczy³em o to jeszcze za komuny. ¦miano siê ze mnie: "Mieliby¶my kazaæ NASZYM kolejom p³aciæ? To sami by¶my siebie okradali!". Walczy³em za III RP - olewano mnie ca³kowicie. Tak samo zreszt±, jak olewano takie pomys³y za okupacji Polski przez II RP. Bo tak to przed wojn± ówcze¶ni ONI ustalili. Bo to przecie¿ by³y ICH koleje. (Tak nawiasem: Kolej Warszawsko-Wiedeñsk± znacjonalizowali nie socjali¶ci spod znaku Daszyñskiego czy Pi³sudskiego - lecz carat. W 1912 roku. Jeden z sygna³ów, ¿e nadchodzi³a ju¿ Era Komunizmu...). I oto Komisja Europejska nakaza³a "naszym" ONYM ten nad wyraz rozs±dny przepis wprowadziæ. W³a¶ciwie: tu nie trzeba niczego wprowadzaæ! Jak mi ko-operant opó¼ni siê z dostaw± - to mam prawo do odszkodowania. Tak jest w ka¿dej dziedzinie, to jest normalne. Trzeba by³o tylko i w tej dziedzinie przywróciæ normalno¶æ: znie¶æ przepis, na mocy którego PKP by³y wyj±tkiem. Spó³ki kolejowe zapewne podnios³yby o parê groszy ceny biletów, by pokryæ koszt odszkodowañ - ale zaraz potem by dostrzeg³y, ¿e niespó¼nianie siê bardzo siê im op³aca. I po miesi±cu-dwóch przesta³yby siê spó¼niaæ. Kolejarze - ci punktualni - zaczêliby wiêcej zarabiaæ, a poci±gi zaczê³yby je¼dziæ jak w normalnym kraju. Na kolejach japoñskich suma wszystkich spó¼nieñ wynosi rocznie np. 18 minut. U nas pewno tak dobrze by nie by³o - ale niechybnie by siê poprawi³o. Wiêc tamci ONI, z Brukseli, nie zainteresowani przecie¿ bezpo¶rednio wp³ywami z PKP, kazali "naszym" ONYM znie¶æ ten wyj±tek. I co siê sta³o? "Nasi" ONI zawiesili dzia³anie tego przepisu. Bo, jak siê okazuje, w "sytuacjach wyj±tkowych" samorz±d krajowy (po 1-XII nasz "Rz±d" to ju¿ jest tylko "samorz±d"...) ma prawo zawieszaæ dzia³anie dyrektyw pañstwowych (po 1-XII to UE staje siê pañstwem. Tak, jak USA - czyli Zjednoczone Pañstwa Ameryki). No, i tu jest w³a¶nie podobno "sytuacja wyj±tkowa". Nasi ONI siê martwi±, ¿e ludzie jako¶ nie chc± je¼dziæ poci±gami. Ano - nie chc±. ONI dop³acaj± do kolei i dop³acaj± - a jedynym efektem jest wzrost biurokracji. Teoretycznie teraz tylko same tory s± re¿ymowe - a poci±gi ju¿ "prywatne". Jest to oczywi¶cie nieprawda. Zarz±dy, rady nadzorcze itd. s± nadal poobsadzane przez ONYCH, ICH krewnych- i-znajomych... ...wiêc ONI dbaj± o swój interes. By wyci±gn±æ z nas jak najwiêcej pieniêdzy - a nie oddaæ nam ani z³otówki. Bo ONI to banda parszywych krwiopijców!
:twisted: Korwin to Korwin - jak ja lubiê go czytaæ. :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1685 on: 2009-12-14, 22:25:33 »
Wielki Brat chce widzieæ coraz wiêcej - niestety tak¿e w Polsce.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
...If I call will you come and will you save me?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1688 on: 2009-12-19, 02:02:46 »
 Pewnie z³omiarze ;) No, albo niemieccy dywersanci.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1689 on: 2009-12-19, 11:40:27 »
imo muzeum samo sobie skrad³o
ju¿ widzê jak banda ³ysych nazije³opów na paluszkach niezauwazenie odkrêca wielki napis
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1690 on: 2009-12-19, 12:17:22 »
 Soja! :D Cze¶æ :mrgreen: Nie wzi±³e¶ pod uwagê, ¿e to mog³y byæ nazije³opy-ninja :>

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1691 on: 2009-12-19, 12:25:50 »
jasne, ¿e wzia³em, no jak. Ale gada³em z nimi, to nie oni


cze¶æ :)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1693 on: 2009-12-21, 09:18:21 »
to jestem w szoku. gotów by³em uwierzyc w jakas spiskowa teorie, ale nie w taka beznadziejnosc [czy "¿adno¶æ"] security muzeum  :roll:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1694 on: 2009-12-21, 11:03:43 »
Najlepszy by³ tu chyba Pawe³ Gra¶, który niedwuznacznie wskazywa³ na PiS jako na z³odziei tablicy. A zrobili to ponoæ po to, ¿eby skompromitowaæ rz±d przed przysz³oroczn± rocznic± powstania obozu. Dawno, ¿adne stwierdzenie mnie tak nie ubawi³o. :mrgreen:
[under construction]