Opeth > Podró¿ przez las i skrajne emocje

Opeciane newsy ogólne

(1/19) > >>

Luksor:
W wyniku poni¿szych wpisów, za³o¿y³em specjalny w±tek na ró¿niaste nowo¶ci ze ¶wiata Opeth, na które nie warto zak³adaæ osobnego w±tku. :wink:



--- Quote from: majkel on 2012-05-10, 22:34:09 ---nie wiem gdzie to wrzuciæ, niech bêdzie tu.
a¿ dziwne, ze nikt nie odnotowa³, ¿e ostatnio Mikael przydziobowa³ przed koncertem (który przez to odwo³ali)
albo ja nie zauwazylem tego na forum ;p


--- End quote ---

--- Quote from: Kas on 2012-05-10, 22:53:12 ---By³o :P

--- End quote ---

--- Quote from: majkel on 2012-05-10, 23:27:50 ---buu a juz my¶lalem ze zab³ysne!

;]

--- End quote ---

--- Quote from: Luksor on 2012-05-11, 09:07:16 ---Ale miejsce na umieszczenie tego newsa wybra³e¶ znacznie lepsze ode mnie. :wink:  Powinno siê mo¿e stworzyæ osobny w±tek na takie ró¿ne Majkowe i oko³oOpethowe "pierdu³y", choæ szycie g³owy to powa¿na sprawa i nie wiadomo jak wp³ynie na kondycjê twórcz± Majka... :shock:  Ale w±tek o Opecianych newsach ogólnych mo¿e by siê przyda³... Co o tym s±dzicie? Mo¿e wydzieliæ czê¶æ tego w±tku i tak oto narodzi siê sam? :wink:

--- End quote ---

In_Prog_We_Trust:
Spodoba³ mi siê komentarz Opetha do tego zdjêcia

--- Quote ---Lines In My Hand and Staples In My Head...
--- End quote ---
:D :D :D

A ogólnie to Bloodbath jak cholera! xD

Voice:
Opeciakom trzasnelo 1.000.000 polubien na twarzoksiazce. Malo odkrywczy wniosek, ale: czasy, kiedy Opeth byl kapela dla garstki wybrancow, bezpowrotnie minely ;)

Kas:
Znaczy: bardzo dobrze wykorzystali internet, ¿eby siê wypromowaæ :P

Czarna:

--- Quote from: Kas on 2013-01-22, 17:19:26 ---Znaczy: bardzo dobrze wykorzystali internet, ¿eby siê wypromowaæ :P

--- End quote ---

Po prostu przestali biegaæ przez las... i skrajne emocje ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version