Author Topic: Lao Che  (Read 5745 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Lao Che
« on: 2008-01-16, 23:58:50 »
Kogo¶ na pewno zainteresuje info, ¿e p³yta w koñcu bêdzie wydana, za czas zwany "niebawem": 22 lutego. Nawet singiel jest, mo¿na ¶ci±gn±æ

I nawet parê koncertów planuj± zagraæ :] (kto w Warszawie idzie?)

¼ród³o s³uszne i pewne

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Lao Che
« Reply #1 on: 2008-01-17, 00:58:37 »
Gospel? Cz³owiek siê ca³e ¿ycie uczy. Mi sie wydawa³o, ¿e gospel to ca³kiem co¶ innego. A to dlatego, ¿e jak by³am w chórze to mieli¶my gospele i jako¶ bardziej to z chórem kojarzy³am. A wiêc to od "godspel" hmm ciekawe, ale gdzie w tym co¶ religijnego? 'muzyka chrze¶cijañska' hmm
A to jak bêdzie siê nazywa³o co¶ bez instrumentów? Co¶ jak Lolitumy - Leva's Polka?
Mo¿e mi kto¶ poleciæ co¶ takiego?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #2 on: 2008-01-17, 11:05:57 »
Mo¿e to nie ze wzglêdu na muzykê, ale na teksty taki tytu³? (Kto ich s³ysza³ na koncertach wiosn± zesz³ego roku, ten wie ;))

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Lao Che
« Reply #3 on: 2008-04-07, 17:31:26 »
Tytu³ "Gospel" to co¶ w rodzaju kpiny, która znajduje odzwierciedlenie w ¶wietnych tekstach i czyni ten album zajebistym, jak na mój gust.

Dla niezorientowanych: ta p³yta to nie ¿adne oazowe gówno, ona raczej takie gówno wy¶miewa, i robi to w bardzo inteligentny sposób :lol:

Raz Dwa Trzy kiedy¶ nagra³o p³ytkê w podobnym stylu.
bring our minds together, press them tight

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Lao Che
« Reply #4 on: 2008-04-07, 19:18:09 »
Tytuł "Gospel" to coś w rodzaju kpiny, która znajduje odzwierciedlenie w świetnych tekstach i czyni ten album zajebistym, jak na mój gust.

Dla niezorientowanych: ta płyta to nie żadne oazowe gówno, ona raczej takie gówno wyśmiewa, i robi to w bardzo inteligentny sposób :lol:
No właśnie! Od początku o tym mówiłem (choć pewnie nie napisałem na forum). Już sama okładka wiele mówi - choćby konfetti czy złożenie konturu MB Częstochowskiej z Myszką Miki. Plus prześmiewcze teksty. Do albumu jako całości muszę się jednak trochę przyzwyczaić.
True Pagan Winter Crew

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Lao Che
« Reply #5 on: 2008-07-22, 00:03:18 »
Kogo¶ na pewno zainteresuje info, ¿e p³yta w koñcu bêdzie wydana, za czas zwany "niebawem": 22 lutego. Nawet singiel jest, mo¿na ¶ci±gn±æ

I nawet parê koncertów planuj± zagraæ :] (kto w Warszawie idzie?)

¼ród³o s³uszne i pewne
A mi to nie podchodzi. Powstanie Warszawskie o wiele lepsze. Mialem okazjê s³yszeæ ich live 2 razy,przedwczoraj w Jarocinie(wypadli s³abiuutko) i na juwenaliach krakowskich (wypadli o niebo lepiej) Zobaczymy next week co na Wódstocku poka¿±:>
Bite your tongue, ignore the splinter.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Lao Che
« Reply #6 on: 2008-07-22, 13:55:35 »
E, now± p³ytê obje¿d¿ali¶my ju¿ w innych tematach - chyba o ostanio kupionej p³ycie albo o tym, czego aktualnie s³uchamy ;)
...If I call will you come and will you save me?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #7 on: 2008-07-22, 16:21:33 »
hmmm...niemo¿liwe...jak ja mog³am przegapiæ ten w±tek...wg. mnie ta p³yta jest geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenialna...i wcale nie przesadzam...juz siê nie mogê doczekaæ jak ich us³yszê i zobaczê na ¿ywo...nie wierzê, ¿e oni mog± s³abo zagraæ jakikolwiek koncert....kolega mi mówi³, ¿e 2 tyg. temu w Tychach grali i koncert by³ zajebisty!!!!( s³ysza³am te¿ co nieco z Opene'ra)
czekam z niecierpliwo¶ci± na ich koncert na Woodstocku  :twisted:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Lao Che
« Reply #8 on: 2010-02-09, 11:58:24 »
Wiem, ¿e gdzie¶ pisali¶cie o nowym singlu Lao Che (tylko nie mogê znale¼æ tematu, w którym o tym pisali¶cie), wiêc i ja co¶ od siebie powiem, bo w³a¶nie go pos³ucha³em na ich myspace. Pierwsze trzy p³yty by³y ¶wietne, ale mam naprawdê du¿e obawy, co do tego, jaki bêdzie ich czwarty album. W tym singlu w³a¶ciwie nie podoba mi siê nic - ani te dziwne elektroniczne wstawki (które s± i na pocz±tku i w ¶rodku i na koñcu), tekst te¿ nie tak dobry czy przewrotny, jak to bywa³o wcze¶niej, ale przede wszystkim ta muzyka... jaka¶ taka, ¿e nawet nie wiadomo, co o niej napisaæ. :/ Ale poczekamy, zobaczymy, mo¿e bêdzie dobrze. (oby!)

Taka ma³a propozycja - mo¿e by z nazwy tematu zostawiæ tylko "Lao Che" i przerzuciæ do "ca³ej piêknej reszty"?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #9 on: 2010-02-09, 17:58:16 »
kurde, a¿ muszê pos³uchaæ...tylko niech jakiego¶ badziewia nie nagraj±, bo mi koncepcjê ca³ej pracy magisterskiej rozwal± :P
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Lao Che
« Reply #10 on: 2010-02-09, 23:14:28 »
Dla mnie Lao Che wydaje siê byæ spadkobierc± Siekiery (ju¿ tej bez Budzego).
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #11 on: 2010-03-11, 14:30:20 »
w³a¶nie przes³ucha³am Promomix...i naprawdê nie wiem, co my¶leæ o tym..trochê przeszkadzaj± mi te wstawki elektroniczne....i trochê to chaotyczne mi siê wydaje....to tak po 1wszym przes³uchaniu...
Wyslano: 2010-02-16, 16:54:57
a wiêc tak..po 3cim przes³uchaniu zaczyna mi siê podobaæ..s± tam pewne fragmenty, które w obu kawa³kach mi siê podobaj± ;)
mimo tego, ci±gle mi te wstawki nie zawsze pasuj±...
Wyslano: 2010-02-16, 17:30:14
im d³u¿ej s³ucham, tym bardziej mi siê podoba  :D
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Lao Che
« Reply #12 on: 2010-03-11, 15:01:45 »
tak dzia³aj± telewizje muzyczne, powtarzaj±c do znudzenia te same teledyski - im d³u¿ej s³uchasz tym bardziej siê podoba, obojêtnie czy to dobre czy nie :P

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #13 on: 2010-03-11, 21:45:05 »
ale ja z w³asnej woli s³ucham ju¿ 6 raz pod rz±d t± p³ytê...poza tym, podoba mi siê nie dlatego, ¿e przes³ucha³am tyle razy :P
od samego pocz±tku mówi³am, ze s± pewne fragmenty, które mi siê podobaj±...a teraz te fragmenty zaczynaj± siê uk³adaæ w ca³o¶æ...co nie oznacza, ¿e niektóre wstawki elektroniczne nadal mi przeszkadzaj± :P

zaczynam siê zastanawiaæ tylko, co wymy¶l± na 5tej p³ycie...na tej powiedzmy, ¿e uda³o im siê obroniæ, choæ nie do koñca....ale co dalej? :-k

~k.: tê, 5.

edit: ale 5tej to te¿ poprawne sformu³owanie...ja siê z takimi spotykam nawet czêsto :roll:
« Last Edit: 2010-03-12, 11:08:03 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Lao Che
« Reply #14 on: 2010-03-11, 22:12:50 »
ale ja z w³asnej woli s³ucham ju¿ 6 raz pod rz±d
Na jedno wychodzi. :P omijaj±c wstêp, a zostawiaj±c go³y sens:
powtarzaj±c do znudzenia (...) - im d³u¿ej s³uchasz tym bardziej siê podoba