Author Topic: Czy Damnation jest komercyjna?  (Read 10458 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #15 on: 2004-04-08, 12:03:32 »
Odpowied¼ jest prosta: "Damnation" nie jest albumem komercyjnym w czysto biznesowym aspekcie, bo sprzeda¿ 100 ty¶. egzemplarzy to naprawdê ¶mieszna ilo¶æ je¶li chodzi o rynek muzyczny jako ca³o¶æ...A co do zawarto¶ci muzycznej , to kto dzi¶ s³ucha takiej muzy ?- sami wybrañcy :-) Tak wiêc o komercji nie mo¿e byæ mowy !

Stay dark !
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #16 on: 2004-04-08, 13:31:08 »
hmmmmmmm..... wedlug niektorych milosnikow ciezkich brzmien, istnieja jeszcze "wybrancy spo¶rod wybrancow", ze tak to okresle  :? . Ja tam sie nie zastanawiam kto jest "true" a kto pozuje, nie obchodzi mnie to, liczy sie to co nosimy w sercu

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #17 on: 2004-04-09, 16:10:22 »
Komercyjna to jest muzyka pop... Kto uwa¿a, ¿e Opeth w jakim¶ miejscu popada w komerchê, to niech uwa¿a.. z±bki mam ostre! :P
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #18 on: 2004-04-30, 10:18:02 »
Czarna, przydalabys mi sie z tymi ostrymi zabkami, mam tu w Krakowie kilku znajomych co mi Opeth obrazaja  :x

MARIAN

  • Posts: 59
  • Karma: +0/-0
    • http://www.opeth.com
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #19 on: 2004-05-02, 16:35:33 »
Ja uwa¿am ¿e "Damnation" nie jest komercyjna w ¿adnym wypadku!! Damnation jest tylko odskoczni± i pokazaniem ¿e Opeth nie potrafi tworzyæ tylko ciê¿szej muzy ale potrafi tak¿e skomponowac takie ballady, w którym miedzy czasie jak siê ich s³ucha robi± siê CIARKI :):) W moim przypadku tak jest  :twisted: Damnation NIE jest KOMERCYJNA!!!!!

mroova

  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #20 on: 2005-02-19, 19:05:29 »
Teksty o komercji w odniesieniu do metalu zazwyczaj s± niedorzeczne. Tak samo komercyjny sta³ siê Dimmu Borgir (elektronika), In Flames (elektronika) czy Cradle Of Filth (podpisanie kontraktu z now± wytwórni±)
Inna spraw± jest, ¿e album Damnation jest niew±tpliwie odstêpuj±cym od tego do czego nas Opeth przyzwyczai³ i ja osobi¶cie uwa¿am j± za najgorsz± p³ytê tego zespo³u (na lito¶c bosk±-nie czytaæ z³±!!!)
=>grabarz optymizmu<=

caress of stars

  • Guest
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #21 on: 2005-02-19, 19:13:05 »
Ja w ogole osobi¶cie ju¿ nie s³ucham "opini to jest komercyjne". W dzisiejszych czasach przewa¿nie tak siê mówi na co¶, co siê naprawdê podoba i na to za³uguje...

psYchoZygmunT

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
    • http://www.asgaard.art.pl
Czy Damnation jest komercyjna?
« Reply #22 on: 2005-02-27, 17:22:57 »
Jaka komercha?? Przeciez Damnation jest genialny, dla mnei jets najlepszym krazkeim Opeth, wszak wszystkich plyt nie s³ysza³em, jednak wiem an co stac zespo³.Album po portsu tak brzmi jak ma brzmiec. POkazali sie z doskona³ej strony nieco ortodyskyjnym fanom, mnie jednak jak najbardziej rowalili na ³opatki =D&gt; . Tam jest niesamowity filing, produkcja, przede wszytskim sama struktura utworów, a obaj Martiny - zabili :wink: . Materia³ po prostu jest odskocznia od tego co prezentuje zespo³ na codzien, dla mnei jednak pzrewijaja sie tam abrdziej echa lat siedemdziesatych, anizeli topowych zagrywek obecnej sceny. Wydaje mi sie , ze g³osy krytyki, które sie pojawi³y sa jedynie tikiem nerwowym coniektórych osob, które nie moga zniesc etgo, ze krazek znalaz³ wieksze grono odbiorców. NIemniej jednak chcia³bym by by³ to jedyny taki 'wybryk' w ich dyskografii.

 

lofty-success