Author Topic: Ro¶liny  (Read 10200 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Ro¶liny
« Reply #15 on: 2006-08-20, 09:54:47 »
mucho³ówka red green i dwa doniczkowce, których nazwy nie znam. brat u siebie posiada trzy drzewka bonsai, jednego krokusa doniczkowego i jedno nie-wiem-co.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Ro¶liny
« Reply #16 on: 2006-08-20, 16:46:20 »
Ja mam w domu od kaktusów przez Fio³ki Afrykañskie, Juki, Krotony, Orchdee, Araukarie, Krasnokwiaty, Hedery a nawet kiedy¶ palmê, ale za du¿a by³a. I kupê innych cypry¶ników na balkonie czy te¿ Kroplików... a to nawet nie po³owa, mama zak³ada centraln± d¿unglê w domu.

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Ro¶liny
« Reply #17 on: 2006-08-20, 19:45:04 »
A u mnie stoi co¶ co siê zwie Alokasja czy jako¶ tak :D
O w³a¶nie
/me idzie podlaæ biednego kwiatka
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Ro¶liny
« Reply #18 on: 2006-08-20, 20:54:37 »
Tez co¶ mam w domu, ale nie mam bladego pojêcia co to. Musia³bym siê matki zapytac.
[under construction]

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Ro¶liny
« Reply #19 on: 2006-08-20, 20:59:44 »
Ja siê ostatnio dowiedzia³em za to, ¿e ta Alokasja jest truj±ca... znaczy li¶cie ma truj±ce... A mój kot to zacz±³ je¶æ w pewnym momencie... :D
Teraz ju¿ wiem, czemu mu odbija... naæpa³ siê 8)
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Ro¶liny
« Reply #20 on: 2006-08-20, 22:23:30 »
Quote from: minder
One chyba s± siostrami. Moja mama wyda³a kupê kasy na skalniak z wodospadem i patio - szum wody j± relaksuje :roll:

Widzisz, a moj± relaksuje sprz±tanie...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ro¶liny
« Reply #21 on: 2010-03-12, 12:44:00 »
Powyciera³am kurz z domowych ro¶linek (chocia¿ w tym semestrze nienawidzê ro¶lin i nie wiem, co ja je¶æ bêdê, zastanawiam siê nad przyswajaniem energii z kosmosu) i teraz wygl±daj± na takie szczê¶liwe. Pewnie jakby mog³y, to by siê u¶miecha³y. Tylko nie kwitn±, gadziny. Kalia kiedy¶ mi zakwit³a, ale to chyba przez pomy³kê, bo od tamtejej pory ju¿ siê to nie zdarzy³o. Siedz± takie smêtne i zielone w tych doniczkach i tylko domagaj± siê wody, a nic w zamian nie daj±... :(

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ro¶liny
« Reply #22 on: 2010-03-12, 15:38:29 »
Mój paproæ ma na imiê Archibald i ostatnio zosta³ rozdzielony do 2 doniczek. Co¶ jest w tym, ¿e jak siê z nimi rozmawia, to lepiej rosn±.

Tylko nie kwitn±, gadziny. Kalia kiedy¶ mi zakwit³a, ale to chyba przez pomy³kê, bo od tamtejej pory ju¿ siê to nie zdarzy³o. Siedz± takie smêtne i zielone w tych doniczkach i tylko domagaj± siê wody, a nic w zamian nie daj±... :(
Jest taki sposób, ¿e siê du¿ych ro¶lin nie przesadza z trochê za ma³ych ju¿ doniczek i wtedy kwitn±. Rozbujaj± siê do gêsto¶ci i z nudów musz± co¶ robiæ.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ro¶liny
« Reply #23 on: 2010-03-12, 16:25:09 »
Tylko nie kwitn±, gadziny. Kalia kiedy¶ mi zakwit³a, ale to chyba przez pomy³kê, bo od tamtejej pory ju¿ siê to nie zdarzy³o. Siedz± takie smêtne i zielone w tych doniczkach i tylko domagaj± siê wody, a nic w zamian nie daj±... :(
Jest taki sposób, ¿e siê du¿ych ro¶lin nie przesadza z trochê za ma³ych ju¿ doniczek i wtedy kwitn±. Rozbujaj± siê do gêsto¶ci i z nudów musz± co¶ robiæ.
Ta kalia wziê³a i w po³owie umar³a, i teraz ma za du¿± doniczkê, wiêc chyba jej siê nie nudzi a¿ tak, ¿eby kwitn±æ :?