Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Nowe logo na stronie g³ównej..

<< < (2/4) > >>

Whodo:
No teraz mi siê wczyta³o!

Czarna:
Nie wiem, o której stronie gownej mówicie, bo na www.opeth.pl wl±cz mi siê tylko "NIE patentom na oprogramowanie"  :mrgreen:

minder:

--- Quote from: Czarna ---Nie wiem, o której stronie gownej mówicie, bo na www.opeth.pl wl±cz mi siê tylko "NIE patentom na oprogramowanie"  :mrgreen:
--- End quote ---

Pojawia siê, bo postanowi³em przyst±piæ do demonstracji. Polecam zapoznanie siê z materia³ami. Sprawa jest wa¿na, gdy¿ je¶li patenty przejd±, to stan± siê faktyczn± cenzur± oprogramowania. Przy obecnym rozwoju informatyki i uzale¿nienia od niej coraz wiêkszej ilo¶ci dziedzin ¿ycia, oznacza bankructwa ma³ych przedsiêbiorstw i w rezultacie monopolizacjê rynku. Do czego doprowadza postawa monopolistyczna mo¿na podziwiaæ patrz±c na niezawodno¶æ produktów pewnego giganta informatycznego z USA, ceny benzyny oraz us³ug telekomunistów (to ostatnie zmienia siê powolutku, bo ich podgryza konkurencja oraz VoIP).
Na samiusieñkim dole strony pocz±tkowej jest natomiast link zatytu³owany Zapraszam na stronê.

Kas:

--- Quote from: Minder ---
--- Quote from: Czarna ---Nie wiem, o której stronie gownej mówicie, bo na www.opeth.pl wl±cz mi siê tylko "NIE patentom na oprogramowanie"  :mrgreen:
--- End quote ---

Pojawia siê, bo postanowi³em przyst±piæ do demonstracji.
--- End quote ---

I s³usznie, trzeba byæ ¶wiadomym internaut±, a nie u¿yszkodnikiem. (A nastêpny patent, jaki wprowadz±, bêdzie dotyczy³ uzywania, a mo¿e i posiadania mózgu. Sorry, wiem, ¿e ¿art trochê nie w porê, ale kto wie, co jeszcze wymy¶l±)

nosferato:
nie maja co robiæ, to wymy¶laj± jakby tu ¿ycie 'umiliæ' innym.
co do nowego banerka. jest naprawdê ¶liczny, tylko nie pasuje do reszty hehe ale jak dobrze zrozumia³am, to chyba chwilowe, tak Minder?
je¶li ca³a strona bêdzie stonowana w takiej kolorystyce, to nie bede wiecej marudziæ :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version