Author Topic: absurdy  (Read 70588 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: absurdy
« Reply #465 on: 2009-11-02, 21:43:22 »
o kurcze niez³y freak  :mrgreen: ej ale mo¿e to jest jaki¶ mistrz ironii  :mrgreen:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: absurdy
« Reply #466 on: 2009-11-02, 23:55:04 »
Nie, no w³a¶nie numer polega na tym, ¿e on tak na powa¿nie XD. A freakiem to on jest, i to niew±skim. Zobaczy³by¶ jego mimikê, toby Ciê w³asna Twoja gêbusia zabola³a, ¿e tak mo¿na miê¶nie twarzy mêczyæ ^^.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: absurdy
« Reply #467 on: 2009-11-14, 11:56:39 »
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: absurdy
« Reply #468 on: 2009-11-14, 13:18:03 »
Wielkie sukcesy Policji i decyzji Kwa¶niewskiego...
K****, krew siê gotuje...  :zly: Co gorsze, moi znajomi opowiadali mi podobne historie swoich rodzeñstw/znajomych, gdzie w³a¶nie za drobne ilo¶ci mieli wielkie nieprzyjemno¶ci i ca³kowicie nieadekwatne kary :evil: [i trochê zrujnowane ¿ycie, a przynajmniej jego fragment :|]
Je¶li pañstwo (czyt: zgraja nieuczciwych ¶wiñ tam na górze) z czego¶ nie trzepie kasy (jak to robi z alkoholem i tytoniem orê¿em zwanym akcyz±), to ZABRANIA.

Tak przy okazji, zastanawiam siê czy ten ca³y motyw z likwidacj± hazardu te¿ nie jest spowodowany jakim¶ wymykaniem siê zysków spod ³apy wspomnianych powy¿ej ¶wiñ :-k

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: absurdy
« Reply #469 on: 2009-11-14, 14:32:07 »
 Przypomnia³a mi siê historia, któr± znajomy mi opowiada³ kilka dni temu. By³ z innym koleg± w jakim¶ parku i mieli przy sobie trawê, oczywi¶cie na w³asny u¿ytek. Zauwa¿yli, ¿e siê zbli¿a policja, to stuff zjedli :mrgreen:

 
K****, krew siê gotuje...  :zly: Co gorsze, moi znajomi opowiadali mi podobne historie swoich rodzeñstw/znajomych, gdzie w³a¶nie za drobne ilo¶ci mieli wielkie nieprzyjemno¶ci i ca³kowicie nieadekwatne kary :evil: [i trochê zrujnowane ¿ycie, a przynajmniej jego fragment :|]

 U mnie jakie¶ dwa lata temu by³o o tym g³o¶no, bo zaczê³y siê du¿e ³apanki. Koledzy wsypywali kolegów, podobno (ale nie mam pewno¶ci co do autentyczno¶ci :-k ) metody przes³uchañ by³y, hm, mocne, dlatego tak. By³a mowa o prokuratorach, kuratorach, ale dzisiaj przynajmniej kilka z tych osób widujê u siebie w liceum i trzymaj± siê dobrze, wiêc w tych przypadkach je¶li mieli zrujnowane ¿ycie, to raczej tylko jego fragment.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: absurdy
« Reply #470 on: 2009-11-25, 08:57:32 »
W poradni chorób - uwaga - zaka¼nych dowiedzia³am siê, ¿e jesli w ci±gu najbli¿szych 3 miesiêcy nie umrê, to zaczn± mnie leczyæ. Ale dopiero w marcu 2010, nie wcze¶niej. :lol: (No bo co? P³akaæ mam? Teraz naprawdê kocham s³u¿bê zdrowia :* :serducho: I Ministerstwo. I wszystkich, którzy tak sprawnie ustanowili limity pacjentów i przestrzegaj± ich. Nie wspominaj±c o profilaktyce.)
Albo mo¿e teraz jest moda na ¶wiñsk± grypê i innych chorób siê nie leczy :roll:

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: absurdy
« Reply #471 on: 2009-11-25, 09:42:48 »
Kas, i tak szczepionki na pandemiczna grype beda do dopiero po nowym roku, grubo po nowym roku :D bo rz±d stwierdzil ze narazie sa za malo sprawdzone. Oczywiscie jesli by teraz zamowili to by bylo gdzies na luty-marzec, ale pewnie nie zamówi±...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: absurdy
« Reply #472 on: 2009-11-25, 10:21:48 »
No, ale miejsca u lekarzy ci chorzy na grypê ju¿ zajmuj± :< A swoj± drog±, czemu nikt nie wspomina, ¿e na zwyk³± grypê choruje i umiera wiêcej ludzi, ni¿ na ¶wiñsk±? (I ¿e szczepi siê w sierpniu, a nie w pa¼dzierniku :roll:)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: absurdy
« Reply #473 on: 2009-11-25, 11:08:20 »
Kas, i tak szczepionki na pandemiczna grype beda do dopiero po nowym roku, grubo po nowym roku :D bo rz±d stwierdzil ze narazie sa za malo sprawdzone. Oczywiscie jesli by teraz zamowili to by bylo gdzies na luty-marzec, ale pewnie nie zamówi±...
I bardzo dobrze, ¿e nie zamówi±. Koncerny sprzedaj± te szczepionki na lewo i prawo, ale od odpowiedzialno¶ci to r±czki umywaj±, wiêc jakby co rz±d z pañstwowej kasy bêdzie odszkodowania wyp³aca³, dobre sobie.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: absurdy
« Reply #474 on: 2009-11-25, 12:24:42 »
djdioda, ja i tak bym sie nie szczepil, ale prawda jest taka ze ten lek powinien byc podawany za porêczeniem w³asnej odpowiedzialnosci za ew skutki uboczne. Chetni by sie napewno znalezli, jak by bylo cos nie tak to panstwo by raczki umylo a takiej afery jak jest teraz by nie bylo raczej.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: absurdy
« Reply #475 on: 2009-11-25, 13:28:32 »
Tam zaraz afera. Kto¶ po prostu zbija grube kokosy na rozpêtywaniu paniki i wciskaniu ludziom szczepionek - normalnie ¿y³a z³ota, bo przecie¿ ka¿demu powinno zale¿eæ na zdrowiu! Genialny pomys³ na biznes, nie powiem. Nie wiem na jakich zasadach rz±d mo¿e zamówiæ te szczepionki i czy na pewno dzia³aj± (tego drugiego to chyba nikt nie wie), ale je¶li musi braæ na siebie odpowiedzialno¶æ za syf, który nie wiadomo jak i czy w ogóle dzia³a, bo zosta³ wyprodukowany tylko po to ¿eby siê na fali szumu medialnego sprzeda³, to ja uwa¿am, ¿e dobrze ¿e jest afera :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: absurdy
« Reply #476 on: 2009-11-25, 15:59:18 »
Tam zaraz afera. Kto¶ po prostu zbija grube kokosy na rozpêtywaniu paniki i wciskaniu ludziom szczepionek - normalnie ¿y³a z³ota, bo przecie¿ ka¿demu powinno zale¿eæ na zdrowiu! Genialny pomys³ na biznes, nie powiem. Nie wiem na jakich zasadach rz±d mo¿e zamówiæ te szczepionki i czy na pewno dzia³aj± (tego drugiego to chyba nikt nie wie), ale je¶li musi braæ na siebie odpowiedzialno¶æ za syf, który nie wiadomo jak i czy w ogóle dzia³a, bo zosta³ wyprodukowany tylko po to ¿eby siê na fali szumu medialnego sprzeda³, to ja uwa¿am, ¿e dobrze ¿e jest afera :P
+ 1 :]
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: absurdy
« Reply #477 on: 2009-12-29, 13:46:22 »
Po marihuanie nawet kilka miesiêcy nie mo¿na prowadziæ samochodu.

Quote
Akt oskar¿enia prokuratora to skutek tre¶ci art. 178a kodeksu karnego. Zabrania on prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wp³ywem alkoholu i ¶rodków odurzaj±cych, a wiêc np. narkotyków. O ile jednak w przypadku alkoholu kierowca pope³nia przestêpstwo dopiero po przekroczeniu dawki 0,5 promila we krwi lub 0,25 mg w wydychanym powietrzu, o tyle w przypadku narkotyków kodeks karny nie zawiera takich progów karalno¶ci. Prokuratorzy i s±dy przyjmuj± wiêc czêsto, ¿e w ka¿dym przypadku prowadzenie pojazdu pod wp³ywem narkotyków jest przestêpstwem. Nawet je¿eli w organizmie znajduj± siê ¶ladowe ilo¶ci tego ¶rodka.

Czysta paranoja. Gdyby wszyscy prowadzili zjarani, by³oby na polskich drogach du¿o lepiej. No, ale mamy kolejn± ciekaw± okazjê na trafienie za kratki...
« Last Edit: 2009-12-29, 13:48:53 by Vronah »
selfbanned

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: absurdy
« Reply #478 on: 2010-02-18, 00:38:50 »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: absurdy
« Reply #479 on: 2010-02-18, 10:28:04 »
¦limak te¿ ryba...
O lol. Im siê chyba tam nudzi:
Quote
ustalili tak¿e skomplikowany wzór, wed³ug którego Polska nie ma dostêpu do morza.