Author Topic: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"  (Read 44555 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #75 on: 2007-03-23, 17:10:47 »
Mnie równie¿ wódka zupe³nie nie krêci  :wink:  ...Ma kto¶ podobnie czy tylko ja jestem taki dziwny? 8-[

wódka jest be!co¶ o tym wiem :P
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #76 on: 2007-03-23, 17:38:59 »
O, to ja siê nauczê robiæ wi¶niówkê (to bêdzie trudne, ale mo¿e jako¶ uzyskam dostêp do ¼ród³a dzia³aj±cego przepisu :]) i robimy wielk± wymianê ;)

Je¶li chodzi o alkohole, to wina ró¿ne (tanich nie mia³am okazji próbowaæ :P), s³odkie, pó³s³odkie, pó³wytrawne, nawet wytrawne je¿eli s± do¶æ ³agodne. Wolê czerwone, ale bia³e ujd±. Poza tym grzaniec galicyjski rz±dzi :mrgreen: i miód pitny, mniam, dwójniak najlepiej. I ajerkoniak :twisted:

A tak w ogóle to nie pijê za bardzo, tylko dla smaku ;) Nigdy w ¿yciu siê nie upi³am nawet, a do 18 by³am abstynentk±, o.
wszystko, co sko¶ne.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #77 on: 2007-03-23, 17:47:41 »
 Hej, ja te¿ siê nie upi³em! :mrgreen:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #78 on: 2007-03-23, 18:20:22 »
Quote from: Kasandra

I wlasciwie mocnych trunkow tez nie lubie, wodka to mi nie smakuje i ledwo wchodzi (zwlaszcza na poczatku, ale w miare picia to sie zmienia :roll:)

Taaak? To skoro obie nie lubimy wódki, to czemu tak d³ugo umawia³y¶my siê na wódkê?
Bo to taka polska tradycja, ktora patriotycznie chcialysmy podtrzymac... a poza tym:
po trzech kolejkach ju¿ nie wchodzi tak ciê¿ko, jak na pocz±tku.
;)
No, a mojej produkcji sprobujesz, nie martw sie :D (chyba rozpoczne masowa ;P)

A miod pitny maja mlodsza siostra robila i nawet niezly jej wyszedl :) (no, wychodzi, ze to rodzinne... od babci to poszlo, ona rozne cuda robila :) A poza tym mama nas leczyla nalewka na propolisie :>)

W sumie, jak sie tak zastanowie, to ja ostatnio piwa tez nie lubie (bo ostatnio dobre pilam w wakacje), wodki nie lubie, ale nie mam nic lepszego (bo wermuty sa dobre, ale do czegos, same tak nie wchodza), w ogole ten alkohol jakis lewy jest, nie wiadomo po co :P (A moze ja swoj limit wypilam za mlodu? Kiedys pilam wiecej... bo to takie fajne kiedys bylo, i nielegalne, i wina w kartonach sie dopiero co pojawily, to byl powod ;) a teraz... nawet nie ma z kim za bardzo)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #79 on: 2007-03-23, 18:38:26 »
Mnie równie¿ wódka zupe³nie nie krêci  :wink: Co wiêcej, nie smakuje mi nic poza piwem, a i to nie zawsze. Czasem miewam marzenia, by zostaæ ca³kowitym abstynentem... [swego czasu by³em do¶æ d³ugo] Ma kto¶ podobnie czy tylko ja jestem taki dziwny? 8-[
Dlaczego masz byæ dziwny? Bo w polskim spo³eczeñstwie utar³o siê, ¿e, jak rymuje nasz wieszcz, Kazik:
"bo kto nie pije, ten jest wywrotowcem, ¶wiadomie uszczuplaj±cym dochody pañstwa bezideowcem"
Czasem te¿ zupe³nie nie mam ochoty na piwo ani ¿aden inny alkohol (jak wspomnia³am, mocniejszych trunków nie pijam), a czasem mam z³y dzieñ i wrêcz przeciwnie...
Nie martw siê, drummer, nasze forumowe spotkania czêsto odbywaj± siê przy herbacie ;) Mo¿e zrobimy z tego tradycjê? :D
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #80 on: 2007-03-23, 18:56:02 »
"Same Fusy" roxxx. Tylko ta matura. :?
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #81 on: 2007-03-23, 20:29:38 »
Tak sobie spojrza³am na mój pierwszy post w tym temacie (w koñcu to ja go za³o¿y³am  :twisted: :mrgreen:) i chyba trochê rozwinê. Je¶li chodzi o wina to nie przepadam za s³odkim, pó³s³odkie smakuje mi rzadko kiedy (jedynie Tokaj, który za to jest jednym z moich ulubionych, lub produkty od 40 z³ wzwy¿  :mrgreen:), natomiast pó³wytrawne i wytrawne wchodz± mi prawie zawsze - wiem, dziwna jestem ;) Co do wódki BlekRajder ma racjê - lepiej chlapn±æ szybko ni¿ mêczyæ siê z drinkiem i obrzydziæ sobie ulubiony sok. A spo¶ród piw nale¿ê do frontu przeciwników Warki - co jest w moim rodzinnym mie¶cie Grudzi±dzu herezj±, bo Warki s± w (prawie) ka¿dym klubie ;)

Aha, chyba ju¿ to wrzuca³am, ale co tam - moje ostatnie odkrycie: prawie jak Johnny Walker  :mrgreen: dla niewtajemniczonych: to Komandos in disguise ;]
« Last Edit: 2007-03-23, 20:37:06 by djdioda »

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #82 on: 2007-03-23, 21:09:49 »
A ja zosta³am przymusowym abstynentem bo jestem na kuracji Antybiotykowej :P
I przyznam ¿e mi to bardzo s³u¿y ( abstynencja, nie kuracja) bo zbyt szybko portfel mi siê opró¿nia³...
Poza tym oprócz trunków w³asnej roboty uwielbiam Gin (mówi± ¿e to denaturat bo lubiê akurat niebieski :D) piwo Carlsberg i wina...wytrawne lub pó³wytrawne, a w szczególno¶ci ró¿owe i czerwone.
Tak wiêc podsumowuj±c to...nie dziwiê siê mojemu portfelowi ¿e chudnie :mrgreen:

PS: o¿ kurcze przepraszam...to mia³o byæ o "TANICH wódkach mózgotrzepach" 8-[
« Last Edit: 2007-03-23, 21:11:44 by Ogatan Szlachetny »

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #83 on: 2007-03-24, 13:13:17 »
Quote from: djdioda
moim rodzinnym mie¶cie Grudzi±dzu

;o ;o A W±brze¼no kojarzysz?

Z piw: Heineken, Carlsberg, ¯ywiec - te lubiê chyba najbardziej :) U nas te¿ w prawie ka¿dym barze jest Warka, ale na szczê¶cie jest te¿ druga opcja - Lech. Lechu czym¶ wykwintnym to nie jest, ale zawsze to lepsze od Warki :)

Quote
o¿ kurcze przepraszam...to mia³o byæ o "TANICH wódkach mózgotrzepach"

Heh, pod koniec gimnazjum z moimi kole¿ankami i kolegami czêsto pili¶my tanie winko. Za 6,30 z³, Marconi to siê zwa³o, a zyska³o dziêki mnie parê innych nazw - "siarkofrut", "mózgojeb", "garkot³uk". Jak siê to pi³o to czuæ by³o siarkê, ale... podoba³o nam siê to wtedy, bo przeciez w koñcu nie pili¶my Wi¶ni za 3 z³, tylko co¶ teoretycznie lepszego :P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #84 on: 2007-03-24, 14:13:53 »
Quote from: djdioda
moim rodzinnym mie¶cie Grudzi±dzu

;o ;o A W±brze¼no kojarzysz?
No ba ;] Tylko rzadko tam bywam, jak ju¿ to przejazdem - za to w Grudzi±dzu ¶rednio raz na 2-3 tygodnie ;)

Na temat: dzi¶ idê piæ  :mrgreen: :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #85 on: 2007-03-24, 16:50:48 »
Post jest! :mrgreen: :P
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #86 on: 2007-03-24, 16:54:41 »
Post jest! :mrgreen: :P
Dzieñ jak co dzieñ  :twisted:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #87 on: 2007-03-27, 08:47:11 »
Post jest! :mrgreen: :P
Dzieñ jak co dzieñ  :twisted:
¦wiête s³owa ;P

A ja bym siê jakiego¶ taniego winiacza napi³, ostatnio jako¶ sporz±dnia³em i tylko piwka, lub wina dwucyfrowe. Sentyment...
selfbanned

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #88 on: 2007-03-27, 17:59:03 »
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #89 on: 2007-03-27, 22:22:17 »
piwo Carlsberg

grzaæ lubisz? :lol:
nie ju¿ nie jak siê jest zimn± suk± to siê pije masakrycznie zmro¿one, tak ¿e jajniki wykrêca!! :harhar:

 

lofty-success