Author Topic: Problemy z nowym forum.  (Read 105119 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #300 on: 2012-10-22, 10:29:47 »
Tak jakby CSS siê nie ³aduje od wczorajszego wieczora :? I nic przez to nie widaæ, co jest czym :<

czym¿e jest ten CSS, o którym prawisz dobra niewiasto?
Wystarczy, ¿e Minder wie. :P To jest co¶, bez czego strona wygl±da jak zabytek z pocz±tków Internetu. ;)Teraz ju¿ ok jest, ale wieczorem w ogóle siê nie ³adowa³o, albo w³a¶nie w oldskulowym stylu, rano to samo (Co¶ ze mn± nie tak, od przed¶witu na necie siedzê :P)

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #301 on: 2012-10-26, 15:54:33 »
Tak jakby CSS siê nie ³aduje od wczorajszego wieczora :? I nic przez to nie widaæ, co jest czym :<

czym¿e jest ten CSS, o którym prawisz dobra niewiasto?
Wystarczy, ¿e Minder wie. :P To jest co¶, bez czego strona wygl±da jak zabytek z pocz±tków Internetu. ;)Teraz ju¿ ok jest, ale wieczorem w ogóle siê nie ³adowa³o, albo w³a¶nie w oldskulowym stylu, rano to samo (Co¶ ze mn± nie tak, od przed¶witu na necie siedzê :P)

zgubi³a¶ mnie po "Wystarczy.." :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #302 on: 2013-02-26, 19:18:59 »
Ostatnio czêsto mi siê zdarza, ¿e w trakcie próby publikacji postu, po wci¶niêciu "Post", nie ma ¿adnej akcji, jakby siê strona zawiesi³a. Gdy wcisnê 'Home" lub wstecz i przejdê na g³ówna forum, widzê ¿e post ju¿ jest opublikowany. Te¿ tak macie?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #303 on: 2013-02-26, 19:24:29 »
Ostatnio czêsto mi siê zdarza, ¿e w trakcie próby publikacji postu, po wci¶niêciu "Post", nie ma ¿adnej akcji, jakby siê strona zawiesi³a. Gdy wcisnê 'Home" lub wstecz i przejdê na g³ówna forum, widzê ¿e post ju¿ jest opublikowany. Te¿ tak macie?
Tak, w³a¶nie mia³am siê na to skar¿yæ.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #304 on: 2013-04-06, 13:50:07 »
Od dwóch dni logowanie na forum to koszmar, bo trwa wieki. W ogóle zanim mi siê forum za³aduje, to muszê siê naczekaæ, a potem z logowaniem jest jeszcze gorzej. Ale jak ju¿ siê zalogujê, dzia³a w miarê sprawnie. Przy wylogowanie te¿ trwa wieki. Czy kto¶ jeszcze tak ma?

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #305 on: 2013-04-06, 20:26:51 »
A nie latwiej zaznaczyc opcje 'Log me automatically each visit' czy jakos tak? Ja juz nie pamietam szczerze mowiac kiedy ostatnio klikalem 'log in', a hasla do forum to juz w ogole chyba nie pamietam ;) Klik w zakladke i jestem na forum, bez jakiegokolwiek czekania.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #306 on: 2013-04-07, 01:07:25 »
Ja mam nawyk, ¿e siê wylogowujê. Trudno siê pozbyæ takiego, a do tej pory nie przeszkadza³ -.-"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #307 on: 2013-04-07, 14:56:32 »
No to spróbuj, jejku. Dla Ciebie próba rozwi±zania problemu jast kolejnym problemem, we¼ id¼ na porz±dne studia, bo po filozofii nawet zgrabiæ li¶ci nie bêdziesz ju¿ umia³.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #308 on: 2013-04-07, 16:53:18 »
Hipokryzja w czystej postaci - naczelna maruda utyskuje, ¿e ja jêkn±³em.
Spoko, nastêpnym razem jak co¶ mi nie bêdzie dzia³aæ z forum to ju¿ nie napiszê, bo faktycznie to na pewno jest zupe³nie nieistotne. Przecie¿ ten w±tek nie s³u¿y, by sygnalizowaæ problemy, tylko ¿eby ³adnie wygl±daæ. :?

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #309 on: 2013-04-07, 17:18:18 »


I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #310 on: 2013-04-07, 22:59:11 »
Hipokryzja w czystej postaci - naczelna maruda utyskuje, ¿e ja jêkn±³em.
Spoko, nastêpnym razem jak co¶ mi nie bêdzie dzia³aæ z forum to ju¿ nie napiszê, bo faktycznie to na pewno jest zupe³nie nieistotne. Przecie¿ ten w±tek nie s³u¿y, by sygnalizowaæ problemy, tylko ¿eby ³adnie wygl±daæ. :?
Naczelnym marud± jaki¶ czas temu zosta³ Wrecio, a i Ty chyba go doganiasz i zaraz odbierzesz mu tron :P
Ten w±tek jest do sygnalizowania problemów, ale je¶li kto¶ podpowiada rozwi±zanie, to siê je testuje, a nie "ale ja siê przyzwyczai³em". Ju¿ nie powiem, jak to wygl±da :P
Voice, masz du¿y zapas popcornu? ;)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #311 on: 2013-04-07, 23:24:49 »
Voice, masz du¿y zapas popcornu? ;)

Potezny ;) I kotow tez ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #312 on: 2013-04-08, 01:48:40 »
OK, mia³em napisaæ obra¿onym tonem, ale widzê, ¿e po prostu ¼le mnie zinterpretowa³a¶. To nie mia³o wygl±daæ na "zróbcie z tym co¶, bo mi jest tak wygodniej i kropka!" + <foch>, tylko na "przyzwyczai³em siê, takie nawyki trudno zmieniæ, ale trudno, bêdê musia³ przywykn±æ" i to w odpowiedzi na "po co w ogóle siê wylogowywaæ?" Teraz jasne?

A poniewa¿ zauwa¿y³em w³a¶nie, ¿e masz jaki¶ problem z filozofi±, to nie pozostaje mi nic innego, jak siê szeroko u¶miechn±æ, bo musi to byæ dla Ciebie naprawdê ogromny kompleks, skoro nadal próbujesz po innych w ten sposób je¼dziæ. :D

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #313 on: 2013-04-08, 04:40:32 »
Szczerze mówi±c nie mam pojêcia, sk±d siê bior± takie problemy. Mo¿e nasz us³ugodawca zauwa¿y³, ¿e nie wy¶wietlamy na forum komunikatu o wrzucaniu ciasteczek i dlatego postanowi³ nas przyk³adnie ukaraæ?  :-k

Nie wchodzê na forum jako¶ super czêsto, ale jak ju¿ zagl±dam, to wszystko dzia³a super sprawnie.
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #314 on: 2013-04-08, 07:07:09 »
A poniewa¿ zauwa¿y³em w³a¶nie, ¿e masz jaki¶ problem z filozofi±, to nie pozostaje mi nic innego, jak siê szeroko u¶miechn±æ, bo musi to byæ dla Ciebie naprawdê ogromny kompleks, skoro nadal próbujesz po innych w ten sposób je¼dziæ. :D
Nie je¿d¿ê. U¶miecham siê. Inna sprawa, ¿e z³o¶liwie trochê, ale tak ju¿ mam. A jedyny problem, jaki mam w zwi±zku z filozofi±, to ten, ¿e po tym nie mo¿na ju¿ byæ kobiet± (a nawet, je¶li, to w u³omny sposób) - nie tylko ja to zauwa¿y³am. A, sporo ludzi na/po filozoffi potrafi niez³y problem z niczego zrobiæ, zaczê³am siê baæ, ¿e do nich do³±czasz :P