Author Topic: Metallica  (Read 85042 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #90 on: 2007-04-01, 15:35:41 »
Panowie z Metallici, podró¿uj± po ¶wiecie, ale przy okazji pu¶cili w siec grany na próbie nowy kawa³ek w wersji audio. Do ¶ci±gniêcia jest m.in. tutaj. Sam siê zdziwi³em, ¿e ten fragment brzmi ca³kiem nie¼le. Mocny numer z wykopem, nieco oldschoolowy. Jako¶æ  co prawda nie najlepsza, ale s³uchalny. :)
No no, Metallica chyba wróci³a do dawnej formy :twisted: Ca³kiem fajny ten nowy kawa³ek, oby tak dalej!

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #91 on: 2007-05-26, 17:28:14 »
Eh Metallice bardzo bardzo lubie g³ównie za to jak± muzyke tworzyli w latach 80tych...niestety pewnie ju¿ nigdy nie wróc± do grania w stylu z dawnych lat...a co do nowego albumu to mam nadzieje ¿e bêdzie lepszy od St.Anger.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Last Edit: 2007-05-31, 13:34:16 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #93 on: 2007-05-31, 13:42:35 »

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #94 on: 2007-05-31, 13:59:12 »
niech siê Hammett zdecyduje czy powrót do korzeni czy wolne ciê¿kie granie. Metallica skoñczy³a siê pewnego poranka w Szwecji, ju¿ teraz wiem, ¿e nie zamierzam nowej p³yty kupiæ.
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?


minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #96 on: 2007-07-14, 18:20:52 »
I tak oto Metallica zaczê³a zrzynaæ z Opeth :muahaha: Widzieli¶cie? Powiedzia³, ¿e bêd± solówki! £uuuuuuuu  :cojest:
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #97 on: 2007-07-15, 01:00:36 »
Mo¿e w momencie gdy Lars przestanie u¿ywaæ werbla jako jedynego sposobu na nabijanie tempa i przypomni sobie, ¿e ma w zestawie ride'a. :lol:
[under construction]

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #98 on: 2007-07-15, 12:25:13 »
Metallica ju¿ nie musi nagrywaæ dobrych p³yt, i tak jest jednym z najwa¿niejszych zespo³ów w historii. Hammet gada o solówkach bo go o nie pytaj± w ka¿dym wywiadzie. Zrzynanie od Opeth? Kiepski ¿art :| Ile lat mia³ Mikael kiedy wysz³o Kill'em All? 9?  :lol:
Ja na przyk³ad jestem bardzo ciekawy jaka bêdzie nowa p³yta, mimo ¿e nigdy nie by³em jakim¶ wielkim fanem tego zepo³u.
bring our minds together, press them tight

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #99 on: 2007-07-15, 13:03:44 »
Metallica ju¿ nie musi nagrywaæ dobrych p³yt, i tak jest jednym z najwa¿niejszych zespo³ów w historii. Hammet gada o solówkach bo go o nie pytaj± w ka¿dym wywiadzie. Zrzynanie od Opeth? Kiepski ¿art :| Ile lat mia³ Mikael kiedy wysz³o Kill'em All? 9?  :lol:
Ja na przyk³ad jestem bardzo ciekawy jaka bêdzie nowa p³yta, mimo ¿e nigdy nie by³em jakim¶ wielkim fanem tego zepo³u.
Jestem arcy-nieciekawy jaka bêdzie nowa p³yta. Metallica w ka¿dym wydaniu mnie nuuudzi. Mogliby zacz±æ zrzynaæ z Opeth! ;P
selfbanned

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #100 on: 2007-07-15, 14:56:04 »
jak tak o tym my¶lê to justice for all by³o dosyæ progresywne w czasach kiedy nawet nie zna³em takiego wyrazu :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #101 on: 2007-07-21, 12:50:16 »
OMFG. NA YouTube są już dwa nowe kawałki. Trzymajcie się krzeseł. Tak, są solówki, ale nie o to chodzi XD
pierwszy ("I can't fuck-up words. There are no words!" KŁAMCA!) basista "fucked-up" na poczatku, potem już było tylko gorzej (powrót wczesnych Beatlesów, serio) :P Kawałek faktycznie mógłby nie mieć słów, bo bez wokalu jest całkiem niezły.
drugi "łoooojeeee!" XD umarłem XD ]XD

Jestem spokojny o nowy album Szmataliki. Myślałem, że nie da się spartolić bardziej. Jakże się myliłem :P :mrgreen: Co album, to gorzej :P A najzabawniejsze jest to, że prawdopodobnie trú fani Szmaty nadal będą mówić o powrocie do korzeni, prawdziwym pałerze i innych szatańskich rzeczach. Żal mi ich.
« Last Edit: 2007-07-21, 13:01:00 by minder »
True Pagan Winter Crew

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #102 on: 2007-07-21, 14:37:54 »
OMFG. NA YouTube s± ju¿ dwa nowe kawa³ki. Trzymajcie siê krzese³. Tak, s± solówki, ale nie o to chodzi XD
pierwszy ("I can't fuck-up words. There are no words!" K£AMCA!) basista "fucked-up" na poczatku, potem ju¿ by³o tylko gorzej (powrót wczesnych Beatlesów, serio) :P Kawa³ek faktycznie móg³by nie mieæ s³ów, bo bez wokalu jest ca³kiem niez³y.
drugi "³oooojeeee!" XD umar³em XD ]XD

Jestem spokojny o nowy album Szmataliki. My¶la³em, ¿e nie da siê spartoliæ bardziej. Jak¿e siê myli³em :P :mrgreen: Co album, to gorzej :P A najzabawniejsze jest to, ¿e prawdopodobnie trú fani Szmaty nadal bêd± mówiæ o powrocie do korzeni, prawdziwym pa³erze i innych szatañskich rzeczach. ¯al mi ich.
Wokal live im zawsze ¼le wychodzi³.
Pierwszy kawa³ek jest genialny. Nie mogê siê doczekaæ wersji studyjnej gdzie bêdzie normalny wokal :) Poza tym gdyby nie ta szmatalika to wiele wiele wiele osób nie s³uchal³oby metalu.
Drugi kawa³ek brzmi jak era garage inc+whiplash+fuel, te¿ dobre, chocia¿ to wycie móg³by sobie rzeczywi¶cie oszczêdziæ :]
Bite your tongue, ignore the splinter.

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #103 on: 2007-07-21, 15:30:55 »
Instrumentalnie obydwa kawa³ki s± ca³kiem niez³e, ale wokalnie wysz³o to s³abiutko, i niestety winny jest nie tylko kiepski stan strun g³osowych Jamesa, ale te¿ chyba brak pomys³u jak ten wokal u³o¿yæ do muzy. Inna sprawa, ¿e wokal w Metallice zawsze by³ spraw± drugorzêdn±.
Mimo wszystko nazywanie Metalliki szmat± jest ignoranctwem, wiêc Minder, je¶li jeste¶ takim antyfanem Metalliki, to mo¿e daruj sobie wynurzanie siê w tym temacie  :-$
bring our minds together, press them tight

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Metallica i nowy album
« Reply #104 on: 2007-07-21, 15:48:51 »
Przes³ucha³em. ¦mieszna jest ta nowa Metallika. Kiedy¶ sporo s³ucha³em, ale jako¶ mi siê wyj±tkowo znudzi³a. (chocia¿ czarny album doceniam).

Te solówki s± ¶mieszne, za du¿o nie wnosz±, poza (nie jestem najm³odszy, ale umiem szybko graæ), na dodatek solówki w tych dwóch utworach s± bardzo do siebie podobne. Jak ju¿ nagraj± wokal w studio to mo¿e to jako¶ zabrzmi (chocia¿ i tak raczej nie zmieni na tyle tych utworów, ¿eby mia³y mi siê podobaæ), ale ogólnie nie podoba mi siê ta nowa Metallica. Na tych dwóch filmikach wokal jest tragiczny, a to "³ooou³o³o!" a¿ ¶mieszne, niech sobie lepiej to odpuszcz± :)

 

lofty-success