Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Czy potrzeba zmian na forum?

<< < (2/7) > >>

Hieronim_Berbelek:
Nie wiem czy nie by³oby te¿ sensowne po³±czenie w±tków "Zapowiedzi p³ytowe" i "Wydawnictwa, których oczekujemy", bo w gruncie rzeczy chodzi o jedno i to samo, a rozbijanie na dwa w±tki trochê to wszystko rozwadnia, podobnie jak w przypadku "Polecamy ciekaw± muzykê - RECENZJE" i "Czego aktualnie s³uchacie?".
Co do reszty, to uwa¿am ¿e "promocja" Luksora to znakomity pomys³, zgadzam siê równie¿ z jego postulatami. :wink:

Luksor:
Jestem za - nada³bym tylko wspólny tytu³: Zapowiedzi p³ytowe i wydawnictwa, których oczekujemy. ;)

OrangoXVR:
Co do stanowiska Luksora na moda, to jestem jak najbardziej za. ;) A czemu, to ju¿ wszyscy powiedzieli. :)

BTW, w tym dziale jest jeszcze kilka tego rodzaju tematów, np. Jaki album ostatnio kupili¶cie?, my¶lê, ¿e mo¿na by je zebraæ i podkleiæ, tak, ¿eby ¿aden nie zagin±³ i wszystkie by³y blisko siebie. Albo ten wspominany po³±czyæ z (nie wiem czy taki by³) z takim gdzie zaprezentowa³oby siê swoje w³asne kolekcje. ;) Jest to w jaki¶ sposób powi±zane. :)

A jeszcze co do dzia³ów, to my¶lê, ¿e ten o Toolu, mo¿na by skasowaæ i w jego miejsce daæ dzia³ który traktowa³ by ogólnie o zespo³ach progresywnych. Jakby nie patrzeæ Opeth jest zespo³em progresywnym, w zwi±zku z czym sporo piszemy o takich wykonawcach jak Dream Theater, Tool, Porcupine Tree, King Crimson, Ihsahn itp. Tak samo jak na innych forach zawsze by³a jaka¶ szczególna droga gatunkowa której siê po¶wiêca³o wiêcej rozmów. My¶lê, ¿e wprowadzenia takiego dzia³u spowodowa³oby, ¿e z w miarê czêstymi dyskusjami na ten temat mo¿na by siê przenie¶æ w takie miejsce zamiast kisiæ siê w pojedynczych w±tkach.

I jeszcze dzia³ Ca³a piêkna reszta, s±dze, ¿e mo¿na by w spisie przesun±æ trochê wy¿ej, bo jest on zdecydowanie czê¶ciej odwiedzany ni¿ te o np. Katatonii. ;) Ale projekt jakby to mog³o wygl±daæ poda³bym pó¼niej. Najpierw chcê wiedzieæ co inni o tym s±dz±. :mrgreen:

A i minder, skoro ju¿ jeste¶. Istnieje mo¿liwo¶æ zmiany nicka? :)

Callahan:
Jezzz, nie wiecie, ¿e starych drzew siê nie przesadza? Ju¿ jedno przemeblowanie mieli¶my na forum nie tak dawno, je¶li znowu wszystko pozmieniacie, to siê bêdê trzy miesi±ce uczy³ co gdzie jest, a tak sprawdzenie nowinek na forum zajmuje mi moment. Jeszcze ³±czenie zdublowanych w±tków jestem w stanie zrozumieæ, ale na lito¶æ, zostawcie ju¿ te dzia³y tak jak s±! ;)

Kas:
A w ogóle najlepiej wywaliæ forum i zacz±æ od nowa, wtedy znów bêdzie potrzeba naprodukowania nowych postów w dziale 'Opeth' :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version