Author Topic: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO  (Read 11487 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #15 on: 2009-01-11, 00:34:24 »
Jak mia³am komórkê moj± kochan± czerwon±, to próbowa³am Opeth, ale nie brzmia³o najlepiej... Zat mia³am:
Manes - ende
Akanishi - Pinky
Lao-Che - Lelum Polelum (na smsa)
Celtic Cross - Hicksville

i kilka innych dzwonków przypisanych ró¿nym takim :)

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #16 on: 2009-01-11, 00:57:36 »
Nie chcia³bym mieæ ¿adnego dobrego kawa³ka jako dzwonek do telefonu, bo szybko by mi spowszednia³.
Dok³adnie.

A teraz mam zarówno na budzik jak i na dzwonek ustawiony Angel of Death Slayera ;P W wersji z Decade of Aggression (czyli razem z "zapowiedzi±" Toma  :mrgreen:).

My¶lê, ¿e mój wspó³lokator równie¿ lubi d¼wiêk tego budzika.  :mrgreen: :mrgreen:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Lizard

  • Guest
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #17 on: 2009-01-11, 01:18:40 »
A ja sobie pozwoli³em wyci±æ pierwsz± solówkê z Deliverance i zaiste cudownie to brzmi :) I muszê powiedzieæ, ¿e ju¿ nie mam odruchu wymiotnego jak dzwoni klient 10 raz tego samego dnia ¿eby siê pytaæ: czy ju¿ zrobione :)

A odno¶nie jako¶ci to brzmi nawet nie¼le u mnie (Samsung Omnia), dlatego te¿ w ogóle zacz±³em siê zastanawiaæ nad takim dzwonkiem.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #18 on: 2009-01-11, 13:01:38 »
Nie chcia³bym mieæ ¿adnego dobrego kawa³ka jako dzwonek do telefonu, bo szybko by mi spowszednia³.
Dok³adnie.


Otoz to. Ja mam obecnie 'Vampolka' by The Devin Townsend Band i niestety juz zauwazam symptomy znudzenia tym numerem za kazdym razem, gdy slucham plyty 'Synchestra'...

I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #19 on: 2009-01-11, 15:37:00 »
Ja nie mam takich problemów: mam Moonlight Densetsu z Sailor Moon. W ogóle to przewa¿nie mam wy³±czone d¼wiêki.
A Opeth siê nie nadaje.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #20 on: 2009-01-11, 22:17:47 »
New Model Army sie nadaje.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #21 on: 2009-01-12, 15:05:38 »
Niestety (:P) nie u¿ywam w ogóle sygna³ów d¼wiêkowych w telefonie, jedynie wibracje.

Nie da³bym rady, czasem jak siê idzie i ma komórkê w spodniach (w kieszeni znaczy), to kompletnie tych wibracji nie czuæ.

Na dzwonki mam ustawionego Walca Chopina (Minutowego), motyw przewodni z 'Friends' (The Rembrandts) i Puddle of Mud - 'She Hates Me'.

A ¿eby by³o w temacie - nie sprawdzi³oby siê to u mnie raczej, bo jak siê ju¿ do dzwonka przyzwyczajê, to strasznie ciê¿ko mi go zmieniæ, poza tym Opeth taki niezbyt dzwonkowy jest, ale jakbym musia³ to pocz±tek albo koñcówkê 'Deliverance'.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #22 on: 2009-01-12, 17:52:02 »
Niestety (:P) nie u¿ywam w ogóle sygna³ów d¼wiêkowych w telefonie, jedynie wibracje.
Nie da³bym rady, czasem jak siê idzie i ma komórkê w spodniach (w kieszeni znaczy), to kompletnie tych wibracji nie czuæ.
Ja mam w torebce najczê¶ciej. Jak nie s³yszê/czujê wibracji, to trudno. Zadzwoni± drugi raz. Ale za drugim razem najczê¶ciej ju¿ poczujê. Ale najczê¶ciej czujê nawet smsy. Wiêc to ¿aden problem :P
Po prostu wkurzaj± mnie d¼wiêki -> albo s± standardowe i wszystkim dzwoni tak samo i jak przyjdzie co do czego, to wszyscy chwytaj± za komórki - tak by³o kiedy¶ - a teraz jest szpan z serii kto ma najzajebistszy dzwonek... W tym czesie i ró¿ne piosenki w³a¶nie... Bez przesady :P
Mój telefon nie wydaje ¿adnych d¼wiêków i ju¿! ;)
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #23 on: 2009-01-12, 18:09:26 »
Ja mam w torebce najczê¶ciej. Jak nie s³yszê/czujê wibracji, to trudno. Zadzwoni± drugi raz. Ale za drugim razem najczê¶ciej ju¿ poczujê. Ale najczê¶ciej czujê nawet smsy. Wiêc to ¿aden problem :P
Po prostu wkurzaj± mnie d¼wiêki -> albo s± standardowe i wszystkim dzwoni tak samo i jak przyjdzie co do czego, to wszyscy chwytaj± za komórki - tak by³o kiedy¶ - a teraz jest szpan z serii kto ma najzajebistszy dzwonek... W tym czesie i ró¿ne piosenki w³a¶nie... Bez przesady :P
Mój telefon nie wydaje ¿adnych d¼wiêków i ju¿! ;)

Te¿ kiedy¶ postêpowa³em podobnie, ale teraz nie mam przeciwskazañ, ¿e komu¶ to bêdzie przeszkadza³o (poza spotkaniami z kientem), a s³yszeæ i odebraæ muszê, a mój wibrator mnie nie zadowala ;-)

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #24 on: 2009-01-19, 18:20:07 »
Otoz to. Ja mam obecnie 'Vampolka' by The Devin Townsend Band i niestety juz zauwazam symptomy znudzenia tym numerem za kazdym razem, gdy slucham plyty 'Synchestra'...


To z Devina Townsenda najlepszy jest Deadhead na dzwonek. Oczywi¶cie IMHO. Od paru miesiêcy mam i nie nudzi mi siê zupe³nie. A z Opeth'a to na dzwonkach mia³em g³ównie solówki - czy to z Deliverance czy z Godhead's Lament. A na budzik mam Bloodbath - Outnumbering the day
« Last Edit: 2009-01-19, 18:23:24 by metjar »

Opeth_any

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • To Bid You Farewell
    • Last.fm
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #25 on: 2009-01-20, 10:12:46 »
Witam! kiedy¶ jako dzwonek mia³em ustawiony kawa³ek "The Twilight Is My Robe"

obecnie jest to - Eluveitie - Inis Mona z p³yty Slania (a tak BTW to Eluveitie zagra wraz z Kreator, Caliban, Emergency Gate w Krakowie w klubie Studio 18.02.2009 i w Warszawie - Progresja 19.02.2009)
...Over troubled waters memories soar
Endlessly, searching night and day
The moonlight caresses a lonely hill
With the calmness of a whisper...

Requiem

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #26 on: 2009-01-21, 10:22:29 »
Eluveitie - uznanie dla tego zespo³u;D
..na dzwonku mam ustawionego Harvest'a;)
..a kiedy¶ mia³am pocz±tek The Apostle In Triumph...
pozdrawiam;)

Agatha

  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Jäästä Syntynyt / Varjojen Virta
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #27 on: 2009-03-19, 00:03:26 »
OD 7:05 FUNERAL PORTRAIT

Nie pisz du¿ymi literami tam gdzie nie trzeba   /deluminathor
« Last Edit: 2009-03-19, 00:09:57 by deluminathor »

adambrut

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #28 on: 2009-03-22, 12:40:10 »
Sam pocz±tek Deliverance jest ¶wietny jako dzwonek :)

Vanity

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepszy kawa³ek Opeth jako dzwonek oO
« Reply #29 on: 2009-03-22, 20:30:36 »
A ja moze jak bede mial komorke nowszej generacji to wytne sobie ten magiczny riff z Delivarance na ktorym wczoraj skonczyli koncert.