Dzia³ ogólnomuzyczny > Gara¿

do gitarzystów!!!

<< < (2/17) > >>

cochi:
ale tam wlasnie sa nuty :-)

Apostle of Triumph:
mi to nie wyglada na nuty, tylko raczej na tabulatury polaczone w jakis dziwny sposob, ktore tylko troszke przypominaja nuty  :P

Fallen Drapery:

--- Quote from: ParaSoul ---Wed³ug mnie lepszy od Powertaba jest Guitar Pro. Na stronce www.mysongbook.com jest nawet tab do "In the mist....", "Bleak"...
--- End quote ---

Zgadzam sie w zupe³nosci. Guitar Pro jest o wiele czytelniejszy od Power Taba. Fakt, nie ma tam nut dos³ownie, ale sa warto¶ci rymiczne, i da sie to czytac  :) Ja gram na gitarze od jakich¶ 8 lat, umiem zagrac kilka kawa³ków Opeth, ale one z regu³y najlepiej brzmi± na 2 gitary. Mi chyba najlepiej gra siê The Drapery Falls, The Moor, Benighted i Credence. Wci±z siê ucze :)

cochi:

--- Quote from: Apostle of Triumph ---mi to nie wyglada na nuty, tylko raczej na tabulatury polaczone w jakis dziwny sposob, ktore tylko troszke przypominaja nuty  :P
--- End quote ---


przyznaje ze ne nutach sie nie znam za bardzo i wygladalo mi to na nuty... ;-)

Apostle of Triumph:
Ja na z Opeth`a zagram Benighted, Drapery falls (zostala mi do nauczenia jeszcze tylko solowka :) ), Credence troche, Harvest, Still Day Beneath the Sun i troche Patterns in the Ivy. Jak bede mial czas to sie chyba wezme za Requiem i Epilogue :D  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version