Author Topic: Artyku³y na temat Opeth!  (Read 120413 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #105 on: 2006-02-20, 14:34:46 »
W koñcu s± na tej samej trasie koncertowej :P

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #106 on: 2006-02-20, 15:38:36 »
Quote from: vertigo
W koñcu s± na tej samej trasie koncertowej :P

co nie znaczy ze trzeba sie podlizywac  :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #107 on: 2006-02-20, 17:45:35 »
Szczególnie nie musi tego robic taka osoba jak Devin i w±tpie ¿eby to robi³ z podobnych pobudek. :roll:
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #108 on: 2006-02-20, 18:29:42 »
Quote from: Unas
Szczególnie nie musi tego robic taka osoba jak Devin i w±tpie ¿eby to robi³ z podobnych pobudek. :roll:

a ja jestem pewien ze po pierwsze nie robil tego wcale,po drugie,jesli juz nie robilby tego na lamach polskiego magazynu  :mrgreen:

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #109 on: 2006-04-15, 09:33:28 »
Ghost Reveries zajê³o pierwsze miejsce w podsumowaniu ubieg³ego roku na www.metalstorm.ee w kategorii the best progressive album.
(A Riverside jest na 7ym miejscu. :] )

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #110 on: 2006-04-15, 09:50:55 »
niezle,ale samo pierwsze miejsce to jeszcze nic,ale jaka miazdzaca przewaga  :!:  =D>
a tak przy okazji to brytyjski Metal Hammer nominowal 'Ghost Reveries' do nagrody w kategorii album roku.cale zestawienie nominowanych w roznych kategoriach : tutaj .moim zdaniem strasznie lipne zestawienie  :)

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #111 on: 2006-04-15, 11:42:44 »
Quote from: masster
cale zestawienie nominowanych w roznych kategoriach : tutaj .moim zdaniem strasznie lipne zestawienie  :)

Cholera, co¶ nie jestem na czasie... Co to za zespo³y? Wiêkszo¶ci w ogóle nie kojarze :| Mam coraz wiêksze wra¿enie, ¿e "metalowym ¶wiatkiem" coraz bardziej zaczyna w³adaæ metal hammer, roadrunner & co... :-k

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #112 on: 2006-04-15, 13:35:49 »
Quote from: buckethead
Cholera, co¶ nie jestem na czasie... Co to za zespo³y? Wiêkszo¶ci w ogóle nie kojarze :|
ja tez wielu z nich nie kojarze a te ktore znam to raczej nic wielkiego moim zdaniem  :?  
Quote from: buckethead
Mam coraz wiêksze wra¿enie, ¿e "metalowym ¶wiatkiem" coraz bardziej zaczyna w³adaæ metal hammer, roadrunner & co... :-k

lepiej nie,bo to raczej dobrze nie wrozy...

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #113 on: 2006-04-15, 13:48:16 »
Quote from: buckethead
Quote from: masster
cale zestawienie nominowanych w roznych kategoriach : tutaj .moim zdaniem strasznie lipne zestawienie  :)

Cholera, co¶ nie jestem na czasie... Co to za zespo³y? Wiêkszo¶ci w ogóle nie kojarze :| Mam coraz wiêksze wra¿enie, ¿e "metalowym ¶wiatkiem" coraz bardziej zaczyna w³adaæ metal hammer, roadrunner & co... :-k


Ja tu oprócz Opeth znam tylko Bullet For my Valentine, nie graj± oni tak wspaniale zeby dostac siê na tak wysokie miejsce  :?
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #114 on: 2006-04-15, 18:29:29 »
"najlepszy podziemny zespó³"  ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,)

ja kojarzê z tej listy tylko 1/3
ej, a Dragonforce kojarzycie? :) kto¶ by³ na Ironach w Ch. rok temu? :)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #115 on: 2006-04-15, 22:21:24 »
Quote from: Soja
ej, a Dragonforce kojarzycie? :) kto¶ by³ na Ironach w Ch. rok temu? :)

ja bylem na Mystic Festival,ale na stadion dotarlem dopiero jak Frontside konczyli swoj wystep a to bylo juz po Dragonforce.ale popytalem ludzi dookola co widzieli ich i mowili ze to raczej kicha byla  :)  a jesli sie nie myle graja oni cos w stylu powermetalowym i jakos nie ciagnie mnie aby zapoznawac sie z ich tworczoscia  :wink:

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #116 on: 2006-04-16, 13:40:22 »
w poci±gu, którym jecha³em kr±¿y³ ¿arcik, ¿e wszyscy jad± na Dragonforce i Frontside :) kicha maksymalna, a w jaki¶ ksi±¿eczkach, które mozna bylo dostac przed stadionem pisano "Dragonforce: nadzieja metalu". Z tego co pamiêtam, to wszyscy siedzieli po tunelach lub le¿eli przed scen±, wokalista próbowa³ rozruszaæ publikê wykrzykuj±c w przerwach "hey motherfuckers!". ¿a³o¶æ :)

co do innych takich boskich list: mtv ma jakie¶ swoje nagrody muzyczne i rozdaje je co roku i w jednym roku pamiêtam brat ogl±da³ by³a kategoria 'ciê¿ka muzyka' i wsrod nominowanych byli m.in. System of a Down, Linkin Park i Metallica. O ile dobrze pamiêtam najlepszym 'ciêzko grajacym' zespolem zosta³ Linkin Park  #-o  ](*,)  odbieraj±c nagrodê powiedzieli "dziêkujemy Metallice za wymy¶lenie metalu" ach ten komercyjny zachód  :wink:  i biedna Metallica  ](*,)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #117 on: 2006-04-17, 18:23:50 »
Quote from: Soja

ej, a Dragonforce kojarzycie? :) kto¶ by³ na Ironach w Ch. rok temu? :)


Ja by³am :) No w³a¶nie jak przeczyta³am to zestawienie to od razu sobie popatrza³am na plakat czy to to samo... Ja sie tam nie znam na takiej muzyce (próbowa³am kiedys przes³uchaæ p³ytkê Rhapsody, ale mi sie nie uda³o) ale mia³am wra¿enie ze to kit jaki¶ straszny. Choæ i tak nic nie przebije go¶cia z primal fear.
wszystko, co sko¶ne.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #118 on: 2006-04-17, 21:55:34 »
Quote from: veila
Ja sie tam nie znam na takiej muzyce (próbowa³am kiedys przes³uchaæ p³ytkê Rhapsody, ale mi sie nie uda³o) ale mia³am wra¿enie ze to kit jaki¶ straszny. Choæ i tak nic nie przebije go¶cia z primal fear.

Rhapsody to kicha straszna,jak sie ma zly humor to mozna wlaczyc i od razu usmiech pojawia sie na twarzy   :lol:  a gosc z Primal Fear mial zajebiste spodnie,i ten spiew "metal is foreverrrrrrrrrrrrrrr",yeah  :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Artyku³y na temat Opeth!
« Reply #119 on: 2006-04-17, 22:30:16 »
ej, Primal Fear by³ wporzo
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?