Author Topic: Album.  (Read 157145 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vai Rose

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • deliverance
Odp: Album.
« Reply #540 on: 2008-07-07, 00:48:45 »
Aktualnie ma siê odbyæ narada odno¶nie jej u¿ytkowania, bo w dzieñ przychodz± tam matki z dzieæmi, rozk³adaj± rêczniki na pobliskich schodkach - i fontanna ogó³em funkcjonuje jak basen. o.O S³ysza³am, ¿e blokowano j±, wrzucaj±c do niej jakie¶ papierki, i st±d ca³e zamieszanie.
Koncepcja fontanny ma ogó³em nawi±zywaæ do Kopernika, uk³adu heliocentrycznego etc. - ale ta idea raczej gdzie¶ zaniknê³a pod gradobiciem ma³ych, dzieciêcych stópek. :P Mogliby j± ogrodziæ jako¶.

Za to wieczorem mo¿na zaobserwowaæ piêkne przedstawienia, gdzie po³±czeniu ulega muzyka, ¶wiat³o i d¼wiêk.
...floating on mist, crept up the caverns of my brain

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Album.
« Reply #541 on: 2008-07-07, 01:10:40 »
Ale pó¼n± noc± ju¿ siê nie mieni kolorami, musieli¶my siê taplaæ w niebieskiej wodzie, ewentualnie o fioletowym zabarwieniu... Do Kopernika to chyba tylko napis nawi±zuje (jakie¶ ³aciñskie bla-bla na pod³odze, moi znajomi oczywi¶cie wypatrzyli tam ró¿ne bluzgopodobne wyrazy), no i jestem przeciw grodzeniu, bo fajna zabawa tak sobie pochodziæ... Wiem, ¿e to prymitywne, ale my* som prymitywi :P

*ja i moi znajomi

Vai Rose

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • deliverance
Odp: Album.
« Reply #542 on: 2008-07-07, 01:20:57 »
W sumie takie ogrodzenie to trochê zachwia³oby "konstrukcj± wizualn±"... Ale nie rozumiem, jak mo¿na z fontanny robiæ basen... Jasne, ¿e przyjemnie jest móc siê w niej pomoczyæ, i jest to do¶æ oryginalna fontanna, ale te rêczniki wokó³... to ju¿ co¶ nie tak. Ale có¿, mo¿e siê ludziom znudzi. A tak to jasne, mi³o jest siê w niej pomoczyæ, ale nie na tyle, by potrzebowaæ rêcznika. :D Y, to chyba offtop? xD...
...floating on mist, crept up the caverns of my brain

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Album.
« Reply #543 on: 2008-07-07, 08:26:38 »
Zawsze mo¿na tam piranie wpu¶ciæ ;)

Dawaæ foty, a nie, dyskusji siê zachcia³o! :P

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Album.
« Reply #544 on: 2008-07-07, 09:23:56 »
To ja znowu z tym samym obiektem :P Jednokolorowo wygl±da lepiej.



Zawsze mo¿na tam piranie wpu¶ciæ ;)

Problem w tym, ¿e to fontanna pod³ogowa.
« Last Edit: 2008-07-07, 09:28:44 by Juzef Le Dragon »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #545 on: 2008-07-07, 13:34:03 »
Hmm... ale tu by³o wstawiaæ foty swoich pyszczków chyba. Na obiekty miejskie, wiejskie, przydro¿ne i ¶lady po UFO mamy inny temat.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Album.
« Reply #546 on: 2008-07-07, 13:42:29 »
Hmm... ale tu by³o wstawiaæ foty swoich pyszczków chyba.
A jak kto¶ nie ma takiego czego¶? D:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #547 on: 2008-07-07, 13:43:49 »
To wtedy mordê. Trudno.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Album.
« Reply #548 on: 2008-07-07, 14:10:58 »
Hmm... ale tu by³o wstawiaæ foty swoich pyszczków chyba. Na obiekty miejskie, wiejskie, przydro¿ne i ¶lady po UFO mamy inny temat.

Ale ja czujê, ¿e ta fontanna to integralna czê¶æ mnie. Jak siê komu¶ nudzi, to niech przeniesie :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Album.
« Reply #549 on: 2008-07-07, 14:23:18 »
To wtedy mordê. Trudno.

 :) To ju¿ mi pasuje :)

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #550 on: 2008-07-07, 14:58:44 »
w dzieñ przychodz± tam matki z dzieæmi, rozk³adaj± rêczniki na pobliskich schodkach - i fontanna ogó³em funkcjonuje jak basen.
... ta idea raczej gdzie¶ zaniknê³a pod gradobiciem ma³ych, dzieciêcych stópek. :P Mogliby j± ogrodziæ jako¶.
no w³a¶nie...ogrodziæ i zakazaæ wstêpu dla matek z bachorami...reszta mo¿e wchodziæ :mrgreen:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Album.
« Reply #551 on: 2008-07-07, 15:27:36 »
Ciekawe, dlaczego nie ma na forum ³adnych facetów?
£adnych to dobrze, ¿e nie ma...  :twisted:
Ale za to s± ciacha... Przynajmniej 3  8)

Juz: Kto ostatni w fontannie, ten cipa! :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #552 on: 2008-07-07, 16:15:21 »
Ciekawe, dlaczego nie ma na forum ³adnych facetów?
£adnych to dobrze, ¿e nie ma...  :twisted:
Ale za to s± ciacha... Przynajmniej 3  8)
:o Koniec ¶wiata, ¿e tak powiem. Czarna, s³oñce Ci zaszkodzi³o :P Jakie 3? (A odpowiadaj±c na pytanie Juz: ³adni faceci to s± na archeo, do tego silni - ³opata i taczka co roku, c'nie?- i przystosowani do pracy w ekstremalnych warunkach. Mo¿esz byæ niemi³a i mieæ fochy, a takiemu nie zaszkodzi, bo wytresowany przez kierownika wykopalisk. Nie marudz±, jak ka¿esz przynie¶æ kawê czy jakiego¶ drinka - a chyba tego szuka³a¶, nie? :P)

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Album.
« Reply #553 on: 2008-07-07, 16:21:42 »
Ciekawe, dlaczego nie ma na forum ³adnych facetów?
£adnych to dobrze, ¿e nie ma...  :twisted:
Ale za to s± ciacha... Przynajmniej 3  8)
:o Koniec ¶wiata, ¿e tak powiem. Czarna, s³oñce Ci zaszkodzi³o :P Jakie 3? (A odpowiadaj±c na pytanie Juz: ³adni faceci to s± na archeo, do tego silni - ³opata i taczka co roku, c'nie?- i przystosowani do pracy w ekstremalnych warunkach. Mo¿esz byæ niemi³a i mieæ fochy, a takiemu nie zaszkodzi, bo wytresowany przez kierownika wykopalisk. Nie marudz±, jak ka¿esz przynie¶æ kawê czy jakiego¶ drinka - a chyba tego szuka³a¶, nie? :P)
Uuuu, Kas... I te miê¶nie wykopaliskowe to maj± od s³oñca wykopaliskowego zbr±zowione...? To idê na archeo :P Bo tutaj nie ma na co patrzeæ.
Czy, a z ciachami to chodzi o to, ¿e siedz± bez przerwy przed kompem i siê opychaj±, a pó¼niej takie d¿aby z nich rosn±? To ja dziêkujê...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #554 on: 2008-07-07, 16:29:26 »
Uuuu, Kas... I te miê¶nie wykopaliskowe to maj± od s³oñca wykopaliskowego zbr±zowione...?
No raczej. Chyba, ¿e kopi± w lesie. Jak nieopalony, to pewnie by³ w lesie na Mazurach. (Ej, a swoj± drog±, to od poniedzia³ku masz ekipê z archeo UW niemal pod nosem, i nie w lesie, a nad jeziorem, czyli opal± siê :P Twoja ¿yciowa szansa!)