Author Topic: Album.  (Read 157145 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Album.
« Reply #1020 on: 2012-04-15, 21:02:16 »
Widzê do p³aszczyka dopasowane rajstopki. Widzê tu wiêcej "wow fantastic babe" ni¿ Opeth :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #1021 on: 2012-04-19, 12:21:12 »
No w³a¶nie, tak jako¶ wysz³o... Zielony jest dobry w ka¿dym odcieniu (poza miêt±, od której ju¿ mnie mdli, zw³aszcza chodzi o miêtowe rurki). Ale p³aszczyk poszed³ do prania i teraz chodzê w mroczniejszym - ludzie mnie nie poznaj± na ulicy teraz ;)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Album.
« Reply #1022 on: 2012-04-19, 14:21:31 »
No ja w³a¶nie mam miêtow± maniê :) co prawda w rurki siê nie zmie¶ci³am :D Ale bluzkê i szaliczek eksploatujê :) We mnie teraz jest zupe³nie nic Opeth. Zastanawiam siê nawet czy gdyby mnie kto¶ z czasów liceum zobaczy³ na ulicy to by mnie pozna³ bez tego ca³ego szatana :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Album.
« Reply #1023 on: 2012-04-19, 23:27:15 »
No ja w³a¶nie mam miêtow± maniê :) co prawda w rurki siê nie zmie¶ci³am :D Ale bluzkê i szaliczek eksploatujê :) We mnie teraz jest zupe³nie nic Opeth. Zastanawiam siê nawet czy gdyby mnie kto¶ z czasów liceum zobaczy³ na ulicy to by mnie pozna³ bez tego ca³ego szatana :D
A Ty by³a¶ kiedy¶ "szatanem"?! Nie wierzê!  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Album.
« Reply #1024 on: 2012-04-20, 00:18:47 »
pics or it didn't happen!

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Album.
« Reply #1025 on: 2012-04-24, 13:54:04 »
No w³a¶nie by³am, tylko zdjêæ z tamtego czasu niewiele, bo i komórek w tamtych czasach niewiele by³o :D A aparaty kliszowe :)
Teraz tylko na koncerty chodzê na czarno ¿eby siê wtopiæ w otoczenie. Choæ te¿ nie na wszystkie. Po Brutal Assault buszowa³am w bia³ej koszulce :D
Swoj± drog± nienawidzê m³odzie¿y gimnazjalnej na koncertach.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #1026 on: 2012-04-24, 22:06:26 »
Swoj± drog± nienawidzê m³odzie¿y gimnazjalnej na koncertach.
Staro¶æ :P Te¿ ich nie znoszê. Chocia¿, patrz±c wstecz, zdarzy³o mi siê wzi±æ na koncert m³odsze rodzeñstwo w wieku wówczas gimnazjalnym... ;) Ale ju¿ wtedy stwierdzi³am, ¿e nie by³ to dobry pomys³.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Album.
« Reply #1027 on: 2012-04-24, 23:47:31 »
Swoj± drog± nienawidzê m³odzie¿y gimnazjalnej na koncertach.
Staro¶æ :P Te¿ ich nie znoszê. Chocia¿, patrz±c wstecz, zdarzy³o mi siê wzi±æ na koncert m³odsze rodzeñstwo w wieku wówczas gimnazjalnym... ;) Ale ju¿ wtedy stwierdzi³am, ¿e nie by³ to dobry pomys³.
Nie raz na koncercie spotykam m³odzie¿ (widaæ, ¿e na oko oko³o 18 lat) bawi±c± siê du¿o bardziej ode mnie. Mi to za bardzo nie przeszkadza. Swego czasu na koncertach te¿ skaka³em pod scen± i dlatego czujê sympatiê do m³odszych, bo jednak widaæ ¿e kto¶ mnie zast±pi. Owszem patrz±c na ludzi na koncertach czujê siê staro (czasem nawet bardzo) ale jednak fajnie ¿e kto¶ s³ucha ciê¿szej muzyki i przychodzi na koncerty siê bawiæ. M³ode pokolenie nie jest stracone.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Album.
« Reply #1028 on: 2012-04-25, 00:58:05 »
Ja w³a¶nie nie rozumiem zarzutu (i ¿e niby co, chcieliby¶cie koncertów dozwolonych od lat 18?) Jaki jest problem w licealistach czy gimnazjalistach chodz±cych na koncerty? Je¶li bawi± siê, ¶piewaj±, nosi ich jaka¶ muzyka - dlaczego niby mieliby nie braæ w tym udzia³u? Rozumiem je¶li jako¶ rozwalaj± imprezê, zachowuj± siê chamsko - ale takie zachowania wydaj± mi siê jednak marginesem, którego zreszt± nie przypisywa³bym tylko szesnastolatkom, a niestety czêsto studentom. Przypomina mi siê jak na Anathemie w 2010r. dwóch cwaniaków metodycznie wskakiwa³o ludziom z ³okciami na plecy - ka¿dy po kolei siê odsuwa³, a¿ dotarli pod same barierki, bo co takiemu zrobisz? Obaj na pewno ju¿ doro¶li, ¿adni gimnazjali¶ci.

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Album.
« Reply #1029 on: 2012-04-25, 01:51:04 »
Takiemu to tylko w ryj daæ mogê daæ... Swoj± drog± ch³opy w ¶rednim wieku te¿ nieraz zachowuj± siê jak skoñczone wie¶niaki. Dwóch takich podpitych imbecyli zabra³o mi ca³± przyjemno¶æ na Sonisphere 2011 i nigdy ju¿ nie bêdê zajmowa³ miejsca przy barierkach. W ka¿dej kategorii wiekowej znajd± siê tacy. Akurat do gimnazjalistów mam z kolei taki zarzut ¿e u¿ywaj± strasznie pod³ego jêzyka jak na swój wiek i to jest naprawdê wkurzaj±ce.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Album.
« Reply #1030 on: 2012-04-25, 07:18:51 »
Owszem patrz±c na ludzi na koncertach czujê siê staro (czasem nawet bardzo)...

To co ja mam powiedzieæ... :shock:  A wracaj±c do gimnazjalistów, moje jedyne z nimi do¶wiadczenie to takie, ¿e jeszcze przed koncertem siê nabaniacz± i potem w³a¶ciwie ich nie ma. Tak w ogóle to ¿adna publiczno¶æ mi nie przeszkadza. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Album.
« Reply #1031 on: 2012-04-25, 09:43:43 »
Ja w³a¶nie nie rozumiem zarzutu (i ¿e niby co, chcieliby¶cie koncertów dozwolonych od lat 18?) Jaki jest problem w licealistach czy gimnazjalistach chodz±cych na koncerty? Je¶li bawi± siê, ¶piewaj±, nosi ich jaka¶ muzyka - dlaczego niby mieliby nie braæ w tym udzia³u? Rozumiem je¶li jako¶ rozwalaj± imprezê, zachowuj± siê chamsko - ale takie zachowania wydaj± mi siê jednak marginesem, którego zreszt± nie przypisywa³bym tylko szesnastolatkom, a niestety czêsto studentom.
No w³a¶nie chodzi o to, co napisa³ Luksor, tylko bez "i potem w³a¶ciwie ich nie ma". I fakt, nie chodzi o wiek, bo mo¿na trafiæ du¿o fajnej m³odzie¿y, ale o mentalno¶æ czy poziom dojrza³o¶ci (tu nadmieniê, ¿e moje m³odsze rodzeñstwo pod koniec liceum by³o ca³kiem rozs±dne, druga-a-w³a¶ciwie-pierwsza sztuka du¿o wcze¶niej i sz³a ze mn± na koncert i ¿adnych problemów nie by³o, mimo wieku gimnazjalnego; kwestia wychowania, my¶lê, te najm³odsze zawsze s± najbardziej rozpuszczone ;)). Generalnie chodzi o to, co siê pogardliwie okre¶la jako gimnazjum czy studenctwo, to to nawet w sklepie i zbiorkomie nie umie siê zachowaæ. A i staruchów nieraz mo¿na trafiæ psuj±cych imprezê. Tylko, ¿e przewa¿nie to m³odzi ludzie w pewnym wieku czêsto maj± ma³pi rozum i na rozmaite imprezy kulturalne pewnego typu g³ównie m³odzie¿ chodzi.
Ale dalej nie rozumiem: zap³aciæ ok. stówy za bilet, drugie tyle wydaæ na alkohol, spo¿yæ go i nic nie pamiêtaæ. I nie dotyczy to wy³±cznie m³odzie¿y, ale ogólnie delikwentów trudni±cych siê uprzykrzaniem odbioru innym.

I nie, ¿ebym by³a ca³kiem niezadowolona z ¿ycia, a ludzie mi tylko przeszkadzali, ale tak jako¶ jest, ¿e dla mnie kulturalne zachowanie jest czym¶ normalnym, a w pamiêæ zapada to nienormalne. I je¶li ja siê zachowujê kulturalnie i jestem mi³a, to od innych wymagam tego samego.

Hyh, offtop siê trochê zrobi³ ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Album.
« Reply #1032 on: 2012-04-25, 13:28:51 »
No w³a¶nie by³am, tylko zdjêæ z tamtego czasu niewiele, bo i komórek w tamtych czasach niewiele by³o :D A aparaty kliszowe :)
A ja Wam poka¿ê! XD Czasy licealne:

Odpowiadaj±c zawczasu na pytania: Czarny Okocim ;)
« Last Edit: 2012-04-25, 13:32:31 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Album.
« Reply #1033 on: 2012-04-25, 15:18:02 »
No w³a¶nie by³am, tylko zdjêæ z tamtego czasu niewiele, bo i komórek w tamtych czasach niewiele by³o :D A aparaty kliszowe :)
Za moich czasów nawet tego nie by³o :P Ja mam tylko takie "portrety":

ze mn± nie ma ¿artów

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Album.
« Reply #1034 on: 2012-04-25, 15:19:16 »
W ten sposób ilustrowa³a¶ "reformy sejmu rozbiorowego"?

 

lofty-success