Author Topic: NajGORSZY kawa³ek Opeth...  (Read 53464 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #30 on: 2003-12-30, 11:18:03 »
Damnation wpadka?Mo¿na mieæ swoje zdanie, ale teraz to ju¿ niektórzy przeginaj± pa³e, mo¿na by ewentualnie szukaæ jaki¶ s³abych(jak na Opeth) momentów na pierwszej p³ycie, ale takie dyskusje nie maj± zbytniego sensu. A wracaj±c do Damnation to proponuje rozpatrywaæ ten album osobno i nie porównywaæ z reszt± tego, co nagrali!!
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #31 on: 2003-12-30, 11:18:26 »
Damnation wpadka?Mo¿na mieæ swoje zdanie, ale teraz to ju¿ niektórzy przeginaj± pa³e, mo¿na by ewentualnie szukaæ jaki¶ s³abych(jak na Opeth) momentów na pierwszej p³ycie, ale takie dyskusje nie maj± zbytniego sensu. A wracaj±c do Damnation to proponuje rozpatrywaæ ten album osobno i nie porównywaæ z reszt± tego, co nagrali!!
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

caress of stars

  • Guest
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #32 on: 2004-01-10, 16:26:09 »
Moze faktycznie Opeth nie ma zlych kawalkow... sa za to takie utwory, w ktorych jeden motyw zbyt czesto sie powtarza, co bywa nuzace...

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #33 on: 2004-01-10, 17:34:35 »
fakt, na Damnation powtarzaj± do¶æ czêsto niektóre riffy(w obrêbue jednego kawa³ka) ale czy takiemu Windowpane wychodzi to na z³e?
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #34 on: 2004-01-10, 18:08:30 »
Nie sadze aby w jakimkolwiek kawalku Opeth byl nuzacy (przebolalem nawet srodek "Under The Weeping Moon"), wg mnie wszystkie te "nuzace momenty", poteguja tylko przyjemnosc jaka odczuwamy, gdy wreszcie one sie koncza. Najlepszym chyba przykladem jest srodkowa czesc "BWP", ktora wydaje sie byc "taka sobie", az do cudownego riffu w 7:43.. Ale oczywiscie to moje subiektywne odczucie.
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #35 on: 2004-01-11, 10:38:18 »
fakt... tak jak bez zla nie istnialoby dobro, tak bez fragmentow mniej ciekawych te niesamowicie piekne...

MARIAN

  • Posts: 59
  • Karma: +0/-0
    • http://www.opeth.com
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #36 on: 2004-05-02, 13:57:34 »
Nie ma takiego kawa³ka wszystkie sa GENIALNE!!!!!!  :twisted:

deliverance

  • Guest
damnation?
« Reply #37 on: 2005-02-18, 22:51:28 »
najprawdopodobniej zostanê zrugana, ale mi siê podoba damnation. podobaj± mi siê wszystkie albumy, a ¿e z natury jestem raczej spokojna, damnation do mnie pasuje. popieram eksperymenty, co to by by³a za rado¶æ, gdyby ka¿da p³yta mia³a taki sam charakter? chocia¿ fakt, weakness mistrzostwem nie jest.. zreszt± gdyby nie by³o jakich¶ zgrzytów, nie mieliby¶my o czym rozmawiaæ:)

Na tym forum nie wolno nikogo "rugaæ" ;>, ju¿ my moderatorzy tego pilnujemy, wolno¶æ s³owa i takie tam :>, pisz co my¶lisz i czujesz ;)
caress

valkyrie

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #38 on: 2005-02-19, 09:22:11 »
J tam uwielbiam damnation.. a przeciw weakness'owi nie mam nic przeciwko wbrew opinii innych :| có¿, mo¿e piêkno ich muzyki mnie tak o¶lepi³o, ¿e nie dostrzegam z³ych kawa³ków..

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #39 on: 2005-02-19, 18:41:51 »
jakie wbrew?? Mnie siê Weakness i Ending Credits z jakim¶ filmem kojarz±... to by³ dobry film, ale jaki???

psYchoZygmunT

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
    • http://www.asgaard.art.pl
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #40 on: 2005-02-27, 17:38:55 »
No dla mnie niespecjalnie podoba sie album Deliverance praktyzcnie w ogole, dlatego negatywnie worózni³bym na pewno Wreath i Master's...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #41 on: 2005-02-28, 10:59:05 »
Najgorszy kawa³ek? hmm dla mnie nie ma prawa istnieæ zdanie w którym jest opeth i negatywne s³owo typu najgorszy ;P no nie wiem... mo¿e na tej p³ycie któr± maj± w tym roku wydaæ co¶ znajdê :D
selfbanned

caress of stars

  • Guest
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #42 on: 2005-02-28, 11:53:46 »
Quote from: Nilfheim
no nie wiem... mo¿e na tej p³ycie któr± maj± w tym roku wydaæ co¶ znajdê :D


Oby nie :shock:  Jak w ogóle mo¿esz tak pisaæ :P. Ja czekam na t± p³ytê jak na kolejne wielkie objawienie :p, jak siê oka¿e kich± to siê za³amiê :>

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #43 on: 2005-02-28, 12:08:04 »
Pamiêtam jak sam krêci³em nosem gdy ukaza³ siê Blackwater Park. Nadal ma³o mi siê podoba Dirge for November. Potem krêci³em nosem gdy ukaza³ siê Deliverance - s³ysza³em tam pewne wtórno¶ci, kopie riffów z BWP. Teraz mi przesz³o i oba dzie³a uwa¿am za równe poprzednikom. o Damnation siê nie wypowiadam, bo jest to klasa sama w sobie i nie mo¿na porównywaæ z innymi albumami.

A teraz wyobra¼cie sobie teoretyczn± sytuacjê: Opeth now± p³ytê nagra na podobnej zasadzie jak Damnation - eksperyment nawi±zuj±cy tematycznie tym razem do psychodelicznego rocka w rodzaju "Ummagumma" Pink Floyd czy "First Utterance" zespo³u Comus. Hniahniahnia :twisted:
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
NajGORSZY kawa³ek Opeth...
« Reply #44 on: 2005-02-28, 15:40:44 »
Nie ma z³ych kawa³ków Opeth, tylko wina czasem brak  :twisted:
Tak my¶lê...
A co do psychodelicznego rocka, to... Aj lajkyt  =D>
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success