Author Topic: Zapowiedzi p³ytowe  (Read 227972 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #225 on: 2008-08-24, 23:52:23 »
To chyba bêdzie musia³ te p³yty sprzedawaæ prosto z lodówek. :P
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #226 on: 2008-08-26, 21:00:56 »
Jesli ktos jest maniakiem Tiamatu,to niedlugo ma sie ukazac "The Ark Of The Covenant - The Complete Century Media Years".Jest to wydawnictwo podsumowuj±ce okres wspó³pracy szwedzkiej grupy Tiamat z wytwórni± Century Media.Tutaj mozna zobaczyc spis plyt ktore beda wchodzic w skalad tego boxu.Calkiem sporo,13 plyt,ksiazeczka liczaca 74 strony,az strach pomyslec ile to bedzie kosztowalo :P
I jeszcze 29 wrzesnia ukazuje sie nowy album Amon Amarth,zatytulowany "Twilight Of The Thunder God". Na to czekam z niecierpliwoscia :twisted:

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #227 on: 2008-08-27, 10:36:51 »
Jesli ktos jest maniakiem Tiamatu,to niedlugo ma sie ukazac "The Ark Of The Covenant - The Complete Century Media Years".Jest to wydawnictwo podsumowuj±ce okres wspó³pracy szwedzkiej grupy Tiamat z wytwórni± Century Media.Tutaj mozna zobaczyc spis plyt ktore beda wchodzic w skalad tego boxu.Calkiem sporo,13 plyt,ksiazeczka liczaca 74 strony,az strach pomyslec ile to bedzie kosztowalo :P


Gdzies w lutym chyba wyszlo cos podobnego z 10 plytami The Gathering. Cena byla przystepna, bo kosztowalo 170 PLN, takze nie tak zle. Ale ogolnie po mojemu nie warto, bo plyty sa owszem, w ladnym boxie, ale kazda plyta osobno wlozona jest tylko w kartonik, ktorego "funkcjonalnosc" znamy juz z 'Watershed' wiadomego zespolu.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #228 on: 2008-08-27, 11:45:53 »
ok,cena ok 200 zl za 13 plyt moze rzeczywiscie nie jest zla,ale zastanawia mnie sens takiego boxu.Jak ktos jest fanem to i tak wiekszosc tych plyt ma juz w swojej kolekcji i zapewne niewielu chce sie wydawac dwie stowki na takie dublowanie czegos.A jak ktos nie jest maniakiem zespolu,albo jest dopiero poczatkujacym fanem to tym bardziej nie kupi calego boxu za jednym zamachem :-s

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #229 on: 2008-08-27, 12:16:24 »
To jest tak zwana "propozycja prezentu". Jak by¶ dosta³ taki box, to by¶ pewnie wysprzeda³ pierwotne wersje zdublowanych albumów, 'aight?
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #230 on: 2008-08-27, 12:19:17 »
no niech bedzie,czuje sie w miare przekonany :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #231 on: 2008-08-27, 12:48:29 »
ok,cena ok 200 zl za 13 plyt moze rzeczywiscie nie jest zla,ale zastanawia mnie sens takiego boxu.Jak ktos jest fanem to i tak wiekszosc tych plyt ma juz w swojej kolekcji i zapewne niewielu chce sie wydawac dwie stowki na takie dublowanie czegos.A jak ktos nie jest maniakiem zespolu,albo jest dopiero poczatkujacym fanem to tym bardziej nie kupi calego boxu za jednym zamachem :-s

Czy ja wiem? Ja np. bardzo mocno zastanawialem sie nad tym boxem The Gathering - mam ich plyty, jeno w wersji kasetowej, a to wiadomo juz lamus. Dlatego juz prawie kliknalem KUP na Merlinie, ale jak sie dowiedzialem o kartonikach to polozylem na tym lache. Takze sam koncept IMHO doskonaly, tylko wykonanie troche malo przekonywajace.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #232 on: 2008-08-27, 19:10:33 »
Ju¿ nie mówi±c o tym, ¿e s± bardzo popularnym zespo³em, wiêc zapewne maj± wielu fanów, którzy maj± ich p³yty tylko w mp3 i mog± siê przekonaæ do 13 albumów za 200z³ zamiast 13 albumów za 600z³ ;)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #233 on: 2008-09-01, 23:30:30 »
Panie i panowie, otrzyma³em po prostu KAPITALN¡ wiadomo¶æ przed chwil± na moj± skrzynkê. 12. listopada pojawi siê nowy album Anny Ternheim zatytu³owany 'Leaving on a mayday'. To ju¿ wiem, jaki album zostanie albumem roku 8)

paatos

  • Guest
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #234 on: 2008-09-01, 23:36:12 »
Nie by³bym taki pewien, ostatnia p³yta zupe³nie mi siê nie spodoba³a. Co innego debiut, jedna z moich ulubionych p³yt popowych ;P

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #235 on: 2008-09-02, 10:00:06 »
Ostatnia p³yta te¿ by³a dobra, poza tym nie wierzê, ¿e Ania nagra co¶ s³abego. Ona tak nie potrafi. (a Opeth tak :P)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #236 on: 2008-09-02, 19:23:12 »
Ostatnia p³yta te¿ by³a dobra, poza tym nie wierzê, ¿e Ania nagra co¶ s³abego. Ona tak nie potrafi. (a Opeth tak :P)

Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie to kolejna s³aba pozycja wykonawcy o pewnym potencjale (patrz: Sigurzy), ale wierzê w Aniê ;D
wszystko, co sko¶ne.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #237 on: 2008-09-28, 11:00:58 »
Dead Can Dance "Sacd Box" - w³a¶ciwie to ju¿ jest, ale niez³y box i niez³a cena... :shock:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #238 on: 2008-09-28, 18:13:31 »
Nowy Lifelover ma byæ. Album bêdzie nazywaæ siê Konkurs (taka wdziêczna nazwa, c'nie?) i ju¿ mo¿na pos³uchaæ dwóch utworów na myspace (albo ¶ci±gn±æ je ze strony i skroblowaæ do upad³ego). Z tym, ¿e nie s± rewelacyjne, jeden taki sobie, drugi lajflawerowy, a ja ci±gle jeszcze mam nadziejê,¿e reszta bêdzie fajna (chocia¿ ta nadzieja to chyba tak dla z przyzwyczajenia... bo w±tpiê, ¿eby to jeszcze fajne by³o, na razie nie ¶ci±gam, jak mam siê rozczarowaæ, to wolê pó¼niej :P)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #239 on: 2008-10-01, 23:43:51 »
W listopadzie nowe dzie³o Satyricon.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success