Author Topic: ¦wiêta  (Read 6173 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

caress of stars

  • Guest
¦wiêta
« on: 2005-03-26, 13:43:30 »
¯yczê wszystkim mi³ych, spokojnych, ciep³ych i wiosennych ¦wi±t! ¯eby¶cie odpoczêli i znów energicznie przyst±pili do wypowiadania siê na tym forum ;). No i ¿eby szybko wakacje nadesz³y, ¿eby ten semestr w szkole zaliczyæ i ¿eby tym, którzy maj± to nieszczê¶cie :>, sesja egzaminacyjna posz³a g³adko ;).
Tego Wam z calego mojego serducha ¿yczê  :mrgreen:


Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
¦wiêta
« Reply #1 on: 2005-03-26, 14:15:53 »
A jam wam wszystkim ¿ycie w te ¶wiêta jak najwiêcej pogody ducha, serdeczno¶ci i ciep³ego klimatu w domu. A na po ¶wiêtach ¿yczê ¶wie¿utkiej p³yty Opeth.  :D

Micha³
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
¦wiêta
« Reply #2 on: 2005-03-26, 14:34:50 »
Jako ¿e nie mam ¶wi±tecznego nastroju, dziêkujê wiêc Caress za wyrêczenie mnie w ¿yczeniach :P

Pozdrawiam wszystkich i ¿yczê wszelkiej pomy¶lno¶ci. Nie sied¼cie tyle przed kompami, wiosna jest, pospacerujcie na ¶wie¿ym powietrzu :) Do forum siadajcie wieczorem ;)
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
¦wiêta
« Reply #3 on: 2005-03-26, 14:38:23 »
Heh, ¿eby to cz³owiek jeszcze mia³ czas, wyj¶æ na spacer. :?  :roll:
[under construction]

caress of stars

  • Guest
¦wiêta
« Reply #4 on: 2005-03-26, 14:46:37 »
Quote from: Minder
Jako ¿e nie mam ¶wi±tecznego nastroju, dziêkujê wiêc Caress za wyrêczenie mnie w ¿yczeniach :P


Nie ma za co ;). Mnie sie juz wiosenno-¶wi±teczna atmosfera udzielila, wiec musialam dac upust emocjom  :mrgreen:
A spacerów to ja mam juz po dziorki w nosie, od wczoraj tylko chodze i chodze... wczoraj zakupy, dzisiaj ¦wiêcenie (oczywi¶cie mnie wydelegowano  :roll: ) a jak mi sie wreszcie udalo usiasc przed kompem, to czytam, ze na spacerze byæ powinnam ;). ok moze jutro  :mrgreen: .
Ale w sumie to dobre zyczenia - wiecej czasu spedzajcie na powietrzu niz przed kompem, szczegolnie teraz, gdy tak cieplo jest  8)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
¦wiêta
« Reply #5 on: 2005-03-26, 18:08:49 »
Minder, nie ma sprawy... jak mi kupisz laptoka z satelitarnym ³±czem do netu, to bêdê wiêcej spacerowaæ... Mam tylko nadziejê, ¿e ¿adne dresy mnie nie napadn±  :?
¦wi±t weso³ych tez Wam zyczê... i mokrego...  :mrgreen:

No ch³opaki i dziewczyny... jajka ju¿ po¶wiêcone?  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
¦wiêta
« Reply #6 on: 2005-03-27, 18:00:33 »
Quote from: Czarna
No ch³opaki i dziewczyny... jajka ju¿ po¶wiêcone?  :twisted:


Jeszcze kwiestia tego czy pomalowane :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
¦wiêta
« Reply #7 on: 2005-03-29, 22:08:19 »
¿yczê wam (a sobie najbardziej) ¿eby to by³y ostatnie ¶wiêta tego typu i ¿eby mama ¿urku nie gotowa³a (czyt: jadu kie³basianego z m±k± :P) Jak mo¿na takie rzeczy je¶æ? Dlaczego ja zawsze psujê wszystkie ¶wiêta i ten klymat cudowno¶ci?

caress of stars

  • Guest
¦wiêta
« Reply #8 on: 2005-03-30, 10:42:10 »
Quote from: Kasandra
i ten klymat cudowno¶ci?


Nie wiem o czym mowisz :P :lol: . Chyba, ze... wiem :!:  :idea:  mialas na mysli te cudowna, pseudorodzinna, ciepla atmosfere  :mrgreen:  A fuj, ¶weta lubie tylko dlatego, ze jest wolne, reszta niech pozostanie tajemnic±  :-$

Hehe ja tez zawsze wszystko psuje takie juz wyrodne corki z nas i koniec :P. Trzeba nas takimi zaakceptowac . A swieta na szczescie trwaly tylko dwa krotkie dni i sie ju¿ skonczyly  :wyszczerz: . Szczescie mnie rozpiera z tego powodu, nie lubie rodzinnych imprez  :|

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
¦wiêta
« Reply #9 on: 2005-03-30, 14:42:38 »
Quote from: caress of stars
Quote from: Kasandra
i ten klymat cudowno¶ci?


Nie wiem o czym mowisz :P :lol: . Chyba, ze... wiem :!:  :idea:  mialas na mysli te cudowna, pseudorodzinna, ciepla atmosfere  :mrgreen:  A fuj, ¶weta lubie tylko dlatego, ze jest wolne, reszta niech pozostanie tajemnic±  :-$

taaaaaak... kiedy¶ siedzia³y¶my z kole¿ank±, tak a propos bo¿ego narodzenia i zastanawia³y¶my siê, czy moze nie umówiæ siê kiedy¶ ze znajomymi i nie spêdziæ z nimi wigilii w barze, jako, ¿e wszyscy siedz±c z rozin± przy stole zawsze siê zastanawiamy "co ja tu robiê?". Ale jak przysz³o co do czego, to okaza³o siê, ¿e tylko my dwie by¶my posz³y :? (i nie posz³y¶my)

 

lofty-success