Author Topic: KONCERT OPETH W PRADZE!!!!  (Read 11457 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« on: 2005-09-05, 23:58:06 »
19 grudnia Opeth gra w Pradze. Jak zapewne wszyscy wiedz± ju¿ od 2 osób mo¿na kupowaæ na poci±g bilety zbiorowe o 40% tañsze. Wiêc wpisujcie siê sk±d wybieracie siê na koncert (spodziewam siê duuu¿ej ilo¶ci osób). Mo¿e nawet zorganizuje siê autokar? A co do biletów to je¶li nie bêd± dostêpne w przez ¿adn± agencjê w polsce, to znajomy bêdzie sprowadza³ je w okolicach pa¼dziernika (wiêc te¿ warto siê zg³osiæ). W kupie si³a wiêc wpisujcie siê jak naj liczniej. Jak wrócê z koncertu w Berlinie to wam jeszcze napisze dlaczego warto zobaczyæ Opeth na ¿ywo:P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #1 on: 2005-09-05, 23:59:42 »
Nie¼le, ambitne plany :)
Czy kto¶ organizuje podobny spêd do Wiednia? W koñcu wiedeñski koncert jest 17 grudnia - w sobotê - dzieñ o wiele lepszy dla koncertów 8)
True Pagan Winter Crew

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #2 on: 2005-09-06, 00:12:26 »
plusem Pragi jest za to to ¿e ja z Wroc³awia mogê tam dojechaæ, przenocowaæ i wróciæ za mniej ni¿ 100z³ (je¶li tylko znajdê chocia¿ jedn± osobê jad±c± poci±giem z Wroc³awia) - a do Wiednia koszt mo¿e siê okazaæ zabójczy... w tamte rejny przedostaæ siê mo¿na jedynie maj±c samochód. ja jadê do Berlina z dwójk± znajomych i benzyna kosztuje nas po 80 z³ (czytaj przejazd - 1 sztanga fajek=0z³). mo¿e kto¶ zna jakie¶ niedrogie pola namiotowe w okolicach Berlina?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #3 on: 2005-09-06, 00:26:46 »
Heh, ja te¿ jadê z Wroc³awia - tyle ¿e do Wiednia - samochodem :) Mam nadziejê, ¿e w Austrii papierosy te¿ s± dro¿sze ni¿ u nas :P

quazi, czy my¶my siê nie spotakli w Spodku? To Ty mówi³e¶, ¿e nie lubisz forów, bo zrazi³o Ciê forum Paradise Lost? ;) Mam nadziejê, ¿e tutaj Ci siê spodoba.
True Pagan Winter Crew

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Re: KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #4 on: 2005-09-06, 02:13:14 »
Quote from: quazi
Jak wrócê z koncertu w Berlinie to wam jeszcze napisze dlaczego warto zobaczyæ Opeth na ¿ywo:P


Spoko, tu wiêcej ludzi wybiera siê do Berlina  
 :lol:
Btw, orientujesz siê jakiej pojemno¶ci jest Columbia Club, z tego co wiem to jaka¶ przybudówka Columbia Halle...>
True Pagan Winter Crew

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #5 on: 2005-09-06, 10:44:50 »
ja z Ke± sie wybieramy do Pragi z Katowic. Przejazd nie jest problemem. Problemem jest to, ¿e póki co nie ma biletów.
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #6 on: 2005-09-06, 11:37:28 »
Columia Club mie¶ci oko³o 1000 osób (tak mi przynajmniej powiedzia³ Tomek z wroc³awskiego shortcuta) i podobno nag³o¶nienie jest tam bardzo dobre (czyli na w porównaniu do polskich klubów nag³o¶nienie ma byæ boskie). W sumie to s± tylko plotki które trzeba bêdzie zweryfikowaæ na miejscu.

[ Dodano: Wto 06 Wrz, 2005 12:44 ]
 noclegi w berlinie
noclegi w pradze 1, 2

i w wiedniu: klik
-jakby kto¶ chcia³ jechaæ na koncert a nie mia³ gdzie nocowaæ
radzê zamaiwaæ noclegi conajmniej miesi±c-2tygodnie wcze¶niej

Nastêpnym razem proszê o samodzielne kamuflowanie linków, a nie ¿ebym ja to musia³ robiæ.
-- Minder

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #7 on: 2005-09-06, 13:10:01 »
ja moglbym sie wybrac albo do Wiednia albo do Pragi,wielkiej roznicy mi to nie robi bo i tu i tu mam daleko  :P
ale chetnie na cos takiego pojechalbym,nawet bardziej niz BARDZO chetnie :D
tylko musialaby sie tu zorganizowac jakas grupa ludzi ktora napewno jechalaby bo nie mam z kim jechac a samemu to bezsensu,wiec chetnie doczepilbym sie do kogos  :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #8 on: 2005-09-06, 16:51:27 »
Ja jadê do Wiednia na pewno :) Dzisiaj bêdê wiedzia³ kto dok³adnie jedzie ze mn±.
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #9 on: 2005-09-06, 17:27:33 »
Quote from: Minder
Ja jadê do Wiednia na pewno :) Dzisiaj bêdê wiedzia³ kto dok³adnie jedzie ze mn±.

no to moze jezeli zostaloby wam jakies wolne miejsce moze udaloby mi sie zalapac :P  bo ja niestety nie mam auta :(

przemkeN

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #10 on: 2005-09-07, 13:28:29 »
Quote from: Minder
Ja jadê do Wiednia na pewno :)


 a ja siê biorê razem z Minderem  :wink: wyliczy³em ju¿ mniej wiêcej koszt austriackiej-opeth przygody który wynosi oko³o 200z³.
 60z³ - bilet
 60z³ - paliwo
 ok. 30z³ - nocleg ( chyba ze ¶pimy w samochodzie  :mrgreen: )
 50z³ - reszta wydatków ( fajki, batoniki, pami±tki  8) )

 btw. przyda³by sie jakis transparent typu Poland - Opeth.pl  :-k
Jeste¶ tró kaczkofanem?

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #11 on: 2005-09-07, 16:08:17 »
30 z³ za nocleg w wiedniu to bardzo optymistyczna opcja - chyba ¿e znasz jakis akedemik tani albo masz tam znajomych. bo je¶li chodzi o noclegi w hostelach/schroniskach m³odzie¿owych to stawia³bym raczej na oko³o 50 z³

Propheti

  • Guest
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #12 on: 2005-09-09, 14:19:27 »
Quote from: quazi
30 z³ za nocleg w wiedniu to bardzo optymistyczna opcja - chyba ¿e znasz jakis akedemik tani albo masz tam znajomych. bo je¶li chodzi o noclegi w hostelach/schroniskach m³odzie¿owych to stawia³bym raczej na oko³o 50 z³


Jak juz przemkeN wspominal, jest opcja noclegu w samochodzie, wiec nie ma problemu. Tylko co minder na to powie  8)

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
KONCERT OPETH W PRADZE!!!!
« Reply #13 on: 2005-09-11, 22:48:58 »
ups sorry widze ze temat jednak juz byl wczesniej.
dwie sprawy- bilety na pociag sa smiesznie tanie, za 120 km w jedna strone p³acilismy w te wakacje po ....4 z³ote w Czechach, dlatego jak ktos jedzie pociagiem to polecam do granicy, granice z buta a potem dostajemy bilet na moze i 8 przesiadek, ale jak sie jedzie ekipa to swietna przygoda. no i tanio, jak za darmo.
2 - mam znajomego managera w Ostravie, ktory moglby bilety na Opeth zalatwic, i normalnie potem u niego moglbym odebrac, wiec jakby co - to pisac kto jedzie, sam sie na to pisze to bym mogl u niego zamowic od razu hurtem.'

ps. bilet z wrocka do Pragi, przy zalozeniu ze jedzie 6 osób to jest w dwie strony ok 50-55 pln ( po czeskiej stronie ok 25) , przez k³odzko,kudowe i pardubice. grosze.

Aga i Tomek

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Koncert w Kolonii
« Reply #14 on: 2005-09-19, 14:36:00 »
My jeste¶my do¶æ ¶wierzo po koncercie Opeth w Kolonii (jechali¶my co prawda prywatnym samochodem, ale BY£O WARTO!!!). Zagrali Deliverance, Baying Of The Hounds, Face Of Melinda, To Rid The Disease, In My Time Of Need, When (!), Demon Of The Fall, The Grand Conjuration, The Drapery Falls i.... BLACKWATER PARK!!! To by³a czysta i istna masakra))) Choæ trzeba nam przyznaæ, ¿e zachowanie niemców nie nale¿a³o do najprzyjemniejszych... Ale i tak przed koncertem porozmawiali¶my sobie z Martinem Mendezem - zajebisty facet! Jak us³ysza³, ¿e jeste¶my z Polski, i ¿e przyjechali¶my 1000 km ¿eby ich pos³uchaæ (to by³ nasz pierwszy ich koncert) to powiedzia³ nawet po polsku "dobranoc".
A ten koncert w Pradze i Wiedniu wielce kusz±cy....
Wszech¶wiatów istnieje tyle, ile po³±czonych Mi³o¶ci± dusz...