Author Topic: Koncert w Wiedniu - bilety  (Read 12784 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #30 on: 2005-12-06, 17:36:57 »
Quote from: Czarna
Tylu fanów? A co to ma do rzeczy? My¶lisz, ¿e ja zaraz pójdê do rodziców i powiem: "Mamo, tato, jadê na koncert [sztañskiego ich zdaniem] zespo³u, za granicê z band± (bez urazy) obcych, straszych ode mnie ludzi"?

Nie my¶lê tak i nikogo nie zmuszam do wyjazdu, wiêc nie wiem sk±d takie komentarze  :|

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #31 on: 2005-12-07, 16:28:04 »
No bo wydawa³o mi siê, ¿e to do nas by³o... ¿e niby nie chcemy jechaæ...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #32 on: 2005-12-09, 09:03:21 »
Quote from: Czarna
No bo wydawa³o mi siê, ¿e to do nas by³o... ¿e niby nie chcemy jechaæ...  :roll:

Ten tekst by³ tak ogólnie napisany, ¿eby zachêciæ do ewentualnej decyzji osoby, które siê wahaj±... Sorry, je¶li odebra³a¶ to jako pretensje...  :oops:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #33 on: 2005-12-11, 14:50:31 »
Ech, nie, to ja przepraszam... Chyba mia³am z³y dzieñ...  :?
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #34 on: 2005-12-12, 10:34:26 »
Okej, dosyæ g³upot - informacje przedwyjazdowe:

Wyje¿d¿amy jednak w sobotê* - miêdzy 8 a 9 (im wcze¶niej, tym lepiej). Na miejsce powinni¶my dotrzeæ oko³o 13, je¶li warunki bêd± ciê¿sze, to oko³o 16. Bramy wiedeñskiej Sceny otwieraj± oko³o 19, koncert zaczyna siê chyba o 20.

Zbiórka o godzinie 8:00 pod zegarem w hallu Dworca G³ównego we Wroc³awiu. Proszê mi podes³aæ swoje numery telefonów na PM lub mejla.

Nie zapomnieæ paszportów! Je¶li kto¶ nie ma paszportu, to niech ma przynajmniej nowy dowód osobisty. Nie wiem czy prawo jazdy jest wystarczaj±cym dowodem to¿samo¶ci dla s³u¿b granicznych. Ze starymi dowodami czasami s± problemy - najlepiej nie mieæ w nazwisku polskich liter :P

Nocleg mamy za³atwiony - ¶pimy u mojego taty w biurze :P - trzeba wzi±æ karimaty i ¶piwory. Na miejscu jest kuchnia, ³azienka i toaleta. W pobli¿u jest pizzeria, a po krótkim spacerze supermarket Billa i McDonald's.

Powrót w niedzielê - wyjazd oko³o 12. Przyjazd do Wroc³awia miêdzy 17 a 20.

Informacje dodatkowe: Je¶li kto¶ dysponuje odtwarzaczem mp3/ogg, to niech we¼mie - oczywi¶cie ze zgran± jak±¶ fajn± muzyk± (w domy¶le Opeth :twisted:) - bêdziemy s³uchaæ w trakcie jazdy. W ostateczno¶ci u¿yjemy CD. Je¶li kto¶ zrobi³/ma flagê Opeth, to niech oczywi¶cie zabierze. Po koncercie bêdziemy uderzaæ do zespo³u, mo¿e uda siê zrobiæ w koñcu jaki¶ wywiad. Je¶li kto¶ dysponuje sprzêtem do nagrywania bootlegów (w sensie magnetofon DAT ewentualnie MiniDisc + malutki, ale dynamiczny mikrofon), to niech we¼mie :twisted: Na koncert mo¿na wnie¶æ kompaktowy aparat, nie wiem jak jest w przypadku lustrzanek. Mile widziane aparaty mog±ce robiæ ostre zdjêcia bez lampy b³yskowej - jak wiadomo lampa i sceniczny dym nie lubi± siê zbytnio :?

--
* Zdanie co do dnia zmieni³em po tym, jak dojecha³em z Wroc³awia do Monachium (730km) w 8 godzin. Trasa Wroc³aw-Wiedeñ jest znacznie krótsza :D ale nie ma na niej autostrad :?
True Pagan Winter Crew

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #35 on: 2005-12-17, 00:53:41 »
Do Wiednia pojedzie flaga któr± zrobi³em dzi¶ w nocy (do maja bêdê musia³ zrobiæ now± na kamienicê w której mieszkam:P i mam nadziejê ¿e mnie nie wsadz± za bezczeszczenie symboli narodowych:P):

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Koncert w Wiedniu - bilety
« Reply #36 on: 2005-12-17, 07:08:40 »
Pierwszorzêdna robota! :D A teraz spadam na dworzec.
True Pagan Winter Crew